Szalone szuwary:)

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Anka2803
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2104
Rejestracja: 2015-02-06, 13:14

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: Anka2803 »

..Obrazek... Olu jak się czujesz , daj znać co u Ciebie :->
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: Sylwia,Gosia »

Pewnie nie ja jedna zaglądam do Ciebie codziennie,żeby zobaczyć czy już wróciłaś.Mam nadzieję ,że czujesz się lepiej .Czekamy na Ciebie cierpliwie.Dużo zdrowia i spokoju Ci życzę.
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: wasilewska101 »

A ja jestem innego zdania , dobrze że wylądowała w szpitalu w tym sensie że wreszcie odpocznie i wyzdrowieje bo ciągle pracowała ponad 20 godzin i to chora .. Należycie nie wyleczone przyziębienie dało znać o sobie .Musisz dbać o siebie bo szef tego nie zrobi . Oleńko zdrowiej i po szpitalu odpoczynek nad stawem . Chyba masz jakiś urlop ..
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6982
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: malina »

Przyłączam się i podpisuję pod Janinką - ktoś jej wreszcie pomoże , Olu powodzenia :serce:
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: Sylwia,Gosia »

Sylwia,Gosia pisze:Pewnie nie ja jedna zaglądam do Ciebie codziennie,żeby zobaczyć czy już wróciłaś.Mam nadzieję ,że czujesz się lepiej .Czekamy na Ciebie cierpliwie.Dużo zdrowia i spokoju Ci życzę.
Kochane !nie miałam na myśli broń Boże powrotu do pracy.A tylko na forum ,w ramach rekonwalescencji .Martwiłam się ,że skoro nie może tu zajrzeć ,to znaczy ,że czuje się jeszcze bardzo zle.Ot i wszystko.
A ten pobyt w szpitalu to może faktycznie jest okazją do porządnego wypoczynku i miejmy nadzieję,że okazją do myślenia dla szefa,który ją tak wykorzystuje.Mam nadzieję Oleńko,że się nie pogniewasz za tą uwagę.
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6982
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: malina »

Sylwio , nie bij / nie wal się / tak w piersi , nikt chyba /na pewno / nic złego nie pomyślał , jeszcze nas nie poznałaś ? :hyhy:
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: Sylwia,Gosia »

Wiesz Halinko,tak prawdę mówiąc to "nóż się w kieszeni otwiera " na taki bezlitosny wyzysk,ale dziękuję za wrażliwość ;)
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6982
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: malina »

Jeżeli pozwalamy się wykorzystywać , dajemy przyzwolenie :kwasny: to nie szef będzie myślał , tylko Ola musi zmienić myślenie - Olu wybacz , chcę dodać Ci siły :padam: , a coś o życiu wiem :orany:
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: mmmm5 »

Od początku wsciekałam się,jak czytałam wpisy Oli i te kołderki dla bliźniaczek i obrabianie działki szefa to wszystko doprowadzało mnie do białej gorączki. Bo jesli chcemy i możemy pracować kilkanascie godzin dziennie za godziwa zapłatę to nasza sprawa ale żeby jeszcze po pracy służyć i przychlebiać się brrr....
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
Awatar użytkownika
lawender
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1153
Rejestracja: 2014-01-12, 11:59

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: lawender »

Witajcie Wszyscy po przerwie. Czuję się już bardzo dobrze. Nie byłam w szpitalu Kobietki, tylko trafiło mi się na pogotowie a potem leżenie w łóżku.To nie miało nic wspólnego z pracą.Mam wiele chorób a one pojawiają się w jak naj mniej odpowiednim momencie. Tęskniło mi się przez te dni i za Wami i za pracą.....ha ha pracuję bardzo dużo ale ja lubię swoją pracę.....wolę uwijać się w pracy niż spędzać czas w czterech, pustych, wynajmowanych ścianach :-) Nie martwcie się ja daję zawsze radę.Dziękuję Wam za słowa wsparcia i otuchy,,,,,a szef mój nie jest zły, on i jego żona zawsze opiekują się mną kiedy jestem chora.To oni dowożą jedzonko leki,,,,nawet psa szef przychodzi wyprowadzać.
Kocyki zrobiłam dla dziewczynek i dało mi to dużo radości, po pierwsze lubię to, po drugie miałam dla kogo. Szefostwo tez zawsze pamięta o moich urodzinach imieninach,..To oni zabierają mnie na Święta kiedy zostaję sama.

Ale dość marudzenia znowu jestem z Wami.....na razie nadganiam zaległości,,,,i biegam po Waszych ogródkach.
Dziękuję Wam,że jesteście,,,,że zawsze mam wsparcie .Buziaki dla Wssssssszystkich.
Pozdrawiam serdecznie Ola - Lawender:)
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: mmmm5 »

Cieszę,się,że już jesteś i jeszcze wiekszą radość czuję,że tak optymistycznie widzisz Swoją rzeczywistość !
Pozdrowienia
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6084
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: Krysia »

Oluśka, fajnie, ze jesteś :-D I w dobrym humorku.
Też chorowałam na jakieś wirusowe zapalenie gardła i gorączka trzymała mnie długo, mimo leków, które jak nigdy wsuwałam by wyzdrowieć.
Wiem coś o tym, że człowiek chce być potrzebny. To jest fajne uczucie gdy dajesz coś z siebie, chociaż inni może to inaczej odbierają.
Zdrówka Ci życzę i sobie też, haha, bo wnuki weźmiemy nad morze, bo obiecałam.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: tadek »

.
Witaj OLU po przerwie! Czekam na Twoje dalsze wpisy! :zawstydzony:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6982
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: malina »

Ale zamieszanie było , chwała Panu że się to wyjaśniło , ten szum to w imię twojego dobra , zdrowiej :orany: :rotfl: :lol:
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Szalone szuwary:)

Post autor: Iga51 »

Witaj kochana. Fajnie że jesteś. Dużo dosyć się działo szczególnie w ogrodzie ozdobnym. Kwiatki kwitną na potęgę. Te które Ciebie interesują, makleje , żelezniaki itp. Masz co oglądać.
Olenko, brakowało nam Ciebie , zdrówka Ci życzę.
ODPOWIEDZ