Stwórz wizytówkę ogrodu i wygraj upominek!

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)
Zablokowany
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Stwórz wizytówkę ogrodu i wygraj upominek!

Post autor: rafaloku »

W związku z uruchomieniem na naszym forum nowego działu „Wizytówki Ogrodów Forowiczów” zapraszam do udziału w konkursie.

Udział mogą brać osoby zarejestrowane na forum.

Proszę zapoznać się z regulaminem forum „Wizytówki Ogrodów Forowiczów” a następnie utworzyć w tym dziale wizytówkę własnego ogrodu, zgodną z regulaminem.

Wizytówki tworzymy tutaj...

Wśród osób, które umieszczą wizytówki swoich ogrodów do 20 stycznia 2012 roku rozlosujemy upominki z logo poradnika:
- pendrive 2 GB
- 3 torby płócienne
- 10 kalendarzy na 2012 rok

Obrazek

Zapraszam do udziału!
Rafał
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Stwórz wizytówkę ogrodu i wygraj upominek!

Post autor: rafaloku »

Pora zakończyć konkurs związany z wizytówkami ogrodów. Zgodnie z regulaminem czekałem do 20 stycznia.

Ponieważ niewiele osób utworzyło wizytówki swoich ogrodów, upominków wystarczy dla wszystkich :D

I tak:
Pendrive + kalendarz powędrują do MMARTA1982 , która jako pierwsza zdecydowała się utworzyć wizytówkę MMARTA1982-działeczka mmarty1982

Kalendarze otrzymują:
doradbarka
tadek
StaLesz
Grzegorz B
szarotka 12
RomekL
Małgorzata124

3 wizytówki utworzyli też nasi moderatorzy. Ponieważ kalendarze otrzymaliście już wcześniej w podziękowaniu za moderowanie forum, tym razem dla Was wyślę torby: Piotrek_ns , Lilia0405 i Merghen

Wszystkie nagrodzone wizytówki można oczywiście obejrzeć w dziale Wizytówki Ogrodów Forowiczów

Wszystkim twórcom wizytówek bardzo dziękuję. Osoby wyżej wymienione poproszę o przesłanie do mnie na PW adresów, na które mam wysłać upominki. Na Wasze adresy czekam 7 dni, do 29 stycznia. Po tym terminie upominki przepadają - zostaną przyznane kolejnym osobom.

Pozostałych forowiczów zapraszam do zakładania wizytówek swoich ogrodów. Zostało mi jeszcze kilka kalendarzy, więc nie wykluczone, że jeszcze kogoś spotka miła niespodzianka ;-)
Rafał
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Stwórz wizytówkę ogrodu i wygraj upominek!

Post autor: tadek »

MMARTA1982 GRATULUJE pierwszeństwa wygranej !!! :->
Pozostałym uczestnikom również gratuluje upominków!

Mnie przypadł kalendarz, już wypatruję listonosza ! :-D
Dziękuję !!!! :padam:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Zablokowany