Skromny ;)

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Awatar użytkownika
goja.k
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 2013-04-03, 20:17

Re: Skromny ;)

Post autor: goja.k »

Halinko, bo pewnie już stopniał zdjęcia robiłam przed wczoraj a dzisiaj już pada deszcz. Beznadziejnie...
Kochane dziękuję, za życzenia. WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA WAS :padam:
Zapraszam do domu Małgorzata
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7916
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Skromny ;)

Post autor: Elzbieta M »

Ja jeszcze kilka dni temu patrzyłam przez okno , jak maluchy zjeżdżają z mini górki na sankach , a dziś chlapa i brzydkie pozostałości po śniegu. Ale choć odrobinę dzieciaki mogły się zimą nacieszyć.
Małgosiu , niech szczęśliwy dla Ciebie będzie ten rok 2015!
Użytkownik Usunięty

Re: Skromny ;)

Post autor: Użytkownik Usunięty »

Gosiu wszystkiego najlepszego w Nowym 2015 Roku
Śnieżne zdjęcia piękne, szkoda tylko, że już się śnieg roztopił, u mnie nawet przez chwilę nie było śniegu bo jak chwilę popadał to zaraz topniał- bo ciepło, a dziś pada deszcz i jest szaro, buro i ponuro.
Awatar użytkownika
goja.k
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 2013-04-03, 20:17

Re: Skromny ;)

Post autor: goja.k »

Bardzo Wam dziękuję za życzenia i przesyłam Wam moc szczęścia i całusów na 2015 rok. Dziękuję, że macie do mnie cierpliwość za moje "pojawiam się i znikam" :hyhy: ale chyba się przyzwyczailiście :)
Tak sobie myślę, że mrozik jeszcze wróci. Styczeń dopiero, spadnie na Wielkanoc :zdegustowany: kolejne Święta są wcześnie i naprawdę mnie to nie zdziwi
Zapraszam do domu Małgorzata
Awatar użytkownika
goja.k
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 2013-04-03, 20:17

Re: Skromny ;)

Post autor: goja.k »

Witajcie kochani po jakże długiej przerwie. Chciałam Wam ślicznie podziękować za kwiaty, nasiona które od Was dostałam w zamian za Eschynantusa. Rosną, maja się ślicznie.
A to już moje tegoroczne poczynania. Oczywiście rabatka różana powstała, nie mogłam się oprzeć :lol:
Pozdrawiam Was serdecznie :)
Załączniki
IMG_20150519_153130.jpg
IMG_20150604_121735.jpg
IMG_20150604_121842_1.jpg
IMG_20150626_162932.jpg
IMG_20150630_123439.jpg
IMG_20150630_123445.jpg
IMG_20150726_152143.jpg
Zapraszam do domu Małgorzata
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Skromny ;)

Post autor: Iga51 »

Piękne te Twoje poczynania Małgosiu. Ale faktycznie nie było Cię baaaaardzo długo. Może teraz częściej do nas zajrzysz.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Awatar użytkownika
goja.k
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 2013-04-03, 20:17

Re: Skromny ;)

Post autor: goja.k »

Dziękuję Iguś, postaram się, :oops: muszę się jakoś zorganizować, żeby chociaż raz na 2-3 dni zaglądnąć w Wasze progi. :)
Zapraszam do domu Małgorzata
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Skromny ;)

Post autor: tadek »

.
Ostatni Twój Twój wpis w tym wątku był na początku stycznia...
Mam nadzieję że nie chorowałaś, że tylko dni tak szybko uciekły.

Zresztą czy zdajecie sobie sprawę je mamy już dawno pół roku za sobą i idziemy ostro w stronę jesieni?

Jest ktoś z Was wstanie zatrzymać lato na dłużej? :przestraszony:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Skromny ;)

Post autor: tadek »

.
Mi do głowy przychodzi tylko pomysł na zatrzymanie lata w formie słoików, czyli owoców zamkniętych w słojach zebranych z własnego ogródka lub w formie ognistych na rozgrzewkę nalewkach... :lol:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
goja.k
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 2013-04-03, 20:17

Re: Skromny ;)

Post autor: goja.k »

Tadziu, nie choroba po prostu jestem bardzo zabiegana ostatnio. Troszkę praca, dużo dzieci ich szkoła, zajęcia dodatkowe, schola, teatr, gimnastyka sportowa i akrobatyczna. Dzień zaczyna się u mnie o 5.00 i kończy o 23.00. Zaczęłam też biegać. Teraz wakacje, czas mija niesamowicie, przetworach. Na razie zrobiłam soki porzeczkowe, z kwiatów bzu, dżemy truskawkowe i z dodatkiem syropu z bzu, ogóry konserwowe, kiszone. Dojrzewają pomidory więc czeka mnie przecier no i oczywiście moje ukochane suszone. Oprócz tego mam w palnie cukinię w carry i buraczki z papryką aha i jeszcze sok malinowy. Pracy mnóstwo ale jak co roku. Czasem sił brak przychodzą chwile zwątpienia, że aż nie mogę patrzeć na te słoiki ale... mam córy i robię to dla nich. Wierzę w to, że własna żywność jest zdrowsza dlatego pakuję co mogę w słoiki. Mam spokój całą zimę do następnego roku i powtórka z rozrywki. Jest mi czasem bardzo ciężko ale daję radę poza tym kocham to :-D dlatego błagam nie gniewajcie się na mnie i zrozumcie ;-)
Załączniki
to tylko część wariacji
to tylko część wariacji
Zapraszam do domu Małgorzata
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Skromny ;)

Post autor: malina »

Gocha , wszystko rozumiem też byłam " Matką Polką " dzieci ważne , przetwory ważne , mąż ważny , a gdzie tu miejsce dla Ciebie :/ , ale miło znowu że dałaś znać o Sobie ;)
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
goja.k
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 2013-04-03, 20:17

Re: Skromny ;)

Post autor: goja.k »

Wiesz co Halinko chyba masz rację. Znów będzie jak zwykle :-? Może kiedyś się w życiu odrobię. Bywajcie KOCHANI. Będę do Was zaglądać :)
Zapraszam do domu Małgorzata
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7916
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Skromny ;)

Post autor: Elzbieta M »

Bardzo jesteś zapracowana , Gosiu. Nie jest mi to obce, takie życie , gdy ciągle nie ma czasu , ale ten czas nieubłaganie leci do przodu . Później zmęczenie daje o sobie znać - nie zapominaj więc również o sobie.
Miłego letniego wypoczynku życzę
Awatar użytkownika
elza
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1389
Rejestracja: 2008-09-25, 22:40

Re: Skromny ;)

Post autor: elza »

Witaj Gosieńko, faktycznie przepadłaś nagle i na długo. Mam nadzieję,że zaczniesz znowu troszkę być z nami.
Kochana,cudna jest ta trawa na focie. Co to za odmiana??? Jeśli możesz to napisz mi na PW, nie wiem kiedy zajrzysz ponownie a i ja mam mało czasu tu przebywać. Zapomnę,że pytałam a przymierzam się do zakupu kolekcji traw. Miejsce już na nie czeka :mrgreen:
Eliza - Działka to moje życie
Działka Elizy po harówce
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Skromny ;)

Post autor: Danka »

elza pisze: Kochana,cudna jest ta trawa na focie. Co to za odmiana???
O tą trawę pytałaś ?
Obrazek
to jęczmień grzywiasty ;-)
ODPOWIEDZ