Skarpa

Zakładanie i pielęgnacja, oraz dobór roślin na skalniaki.
PaniMagda

Post autor: PaniMagda »

Danka pisze:
PaniMagda pisze:
Danka pisze:widać,że w ogórku też się coś zmienia.
Głodnemu chleb na myśli, hahaha ;-)
Nooo, teren naszykowany elegancko, na wiosne będzie się działo! :-D
:mrgreen: po kolacji już byłam :lol: ale ogórka z ogrodu zjadłabym :-D
I ja bym zjadła - ale mnie załatwiłaś - ja już raz miałam malutki warzywnik w ogrodzie rodziców i nigdy więcej, ale ogóreczki to super sprawa. Zaraz sprawdzę, czy da się to zrobić w pojemniku, niechby sobie stał na patio w fajnej donicy, ładnie by się piął :D
Czy nie?
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

PaniMagda pisze:
Danka pisze:
PaniMagda pisze: Głodnemu chleb na myśli, hahaha ;-)
Nooo, teren naszykowany elegancko, na wiosne będzie się działo! :-D
:mrgreen: po kolacji już byłam :lol: ale ogórka z ogrodu zjadłabym :-D
I ja bym zjadła - ale mnie załatwiłaś - ja już raz miałam malutki warzywnik w ogrodzie rodziców i nigdy więcej, ale ogóreczki to super sprawa. Zaraz sprawdzę, czy da się to zrobić w pojemniku, niechby sobie stał na patio w fajnej donicy, ładnie by się piął :D
Czy nie?
takiego doświadczenia nie mam ale co szkodzi spróbować,skoro pomidory rosną w donicach :mrgreen: odbiegłyśmy trochę od skarpy ;-)
PaniMagda

Post autor: PaniMagda »

Danka pisze: takiego doświadczenia nie mam ale co szkodzi spróbować,skoro pomidory rosną w donicach :mrgreen: odbiegłyśmy trochę od skarpy ;-)
Właśnie sprawdziłam - można, będzię się piął po trelażu, jak każde inne pnącze - znaczy będą własne małosolne! Lecę na warzywny, może ktoś już to zrobił i są jakieś fotki? :-D
A w kwestii skarpy to chyba pozostaje nam tylko czekać na dokonania Moniki, mam nadzieję, że do wiosny jakiś projekt będzie gotowy - trzymam kciuki :-)
ODPOWIEDZ