Skalniak z ...rozpaczy.

Zakładanie i pielęgnacja, oraz dobór roślin na skalniaki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grama
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 112
Rejestracja: 2008-01-25, 05:25

Skalniak z ...rozpaczy.

Post autor: Grama »

Powstał z rozpaczy,bo po wyburzeniu niepotrzebnych zabudowań na zakupionym siedlisku, nie było co zrobić z kupą gruzu,a koszty wywozu ogromne.Zostało więc wszystko zasypane ziemią i tak powstał powyższy.
Załączniki
Z bliska.
Z bliska.
2.JPG (19.79 KiB) Przejrzano 11830 razy
Z daleka.
Z daleka.
1.JPG (14.63 KiB) Przejrzano 11829 razy
Ewa-Maria

Post autor: Ewa-Maria »

Bardzo interesująco wygląda Twój skalniak ale nie bardzo widzę nasadzenia - czy mogę prosić o większe zdjęcia?
Awatar użytkownika
Grama
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 112
Rejestracja: 2008-01-25, 05:25

Post autor: Grama »

I tu problem,pomniejszyłam,bo nie chciały przejść,a co dalej ,to nie mam pojęcia.Nigdy tego nie robiłam.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert
Posty: 6714
Rejestracja: 2008-01-20, 14:54

Post autor: Petrus »

Wygdada interesujaco! :-D W tym roku tez bede robił jakiś skalniak na sukulenty!
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Też chętnie obejrzałabym go z bliska, bo ciekawie wygląda.
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Proszę, proszę, jakie to z rozpaczy można piękne dzieło stworzyć :-D Może na wiosnę, a więc tuż, tuż, zrobisz więcej fotek i pokażesz nam jakieś zbliżenia :?:
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
jolciajci
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 11
Rejestracja: 2008-02-14, 21:59

Post autor: jolciajci »

Z daleka ten skalniak bardzo ładnie się reprezentuje :lol:
Jestem jaka jestem - pozdrawiam serdecznie Jola
Awatar użytkownika
Botanka
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 80
Rejestracja: 2008-01-26, 17:55

Post autor: Botanka »

Bardzo podobają mi się skalniaki,ale nie mam pomysłu na taki ogródek u siebie. Twój jest przefajny :lol:
czarny szwagier
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 13
Rejestracja: 2008-01-25, 08:33

Post autor: czarny szwagier »

Aby móc oglądać zdjęcia w większym formacie trzeba je umieścić w internecie na stronie
www.fotosik.pl
Awatar użytkownika
Grama
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 112
Rejestracja: 2008-01-25, 05:25

Post autor: Grama »

czarny szwagier pisze:Aby móc oglądać zdjęcia w większym formacie trzeba je umieścić w internecie na stronie
www.fotosik.pl
Wiem ale ja wszystko mam w Picasa, a nie mam czasu na robienie czegoś nowego.A może wiesz,czy z tego jakoś można przenieść?Pewnie nie ale tak pytam.Z czasem pokażę Wam mój skalniak z bliska i dokładnie,a jest co oglądać!Pozdrawiam,dziękuję.
Ewa-Maria

Post autor: Ewa-Maria »

Grama pisze:
czarny szwagier pisze:Aby móc oglądać zdjęcia w większym formacie trzeba je umieścić w internecie na stronie
www.fotosik.pl
Wiem ale ja wszystko mam w Picasa, a nie mam czasu na robienie czegoś nowego.A może wiesz,czy z tego jakoś można przenieść?Pewnie nie ale tak pytam.Z czasem pokażę Wam mój skalniak z bliska i dokładnie,a jest co oglądać!Pozdrawiam,dziękuję.
Ja też mam wszystkie zdjęcia w Picasa i eksportuję je na pulpit a następnie na fotosik. Spróbuj. Mnie dobrze to wychodzi.
fox

Post autor: fox »

czarny szwagier pisze:Aby móc oglądać zdjęcia w większym formacie trzeba je umieścić w internecie na stronie
www.fotosik.pl
Na kazdym serwerze wychodza duze fotki pod warunkiem ze wkleisz duza i pobierzesz odpowiedni link, nie tylko na fotosiku :P
Awatar użytkownika
Grama
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 112
Rejestracja: 2008-01-25, 05:25

Post autor: Grama »

Próbuje dalej-tym razem skalniak na zimno.
Załączniki
DSC03163.JPG
DSC03163.JPG (17.53 KiB) Przejrzano 10390 razy
DSC03188.JPG
DSC03188.JPG (18.42 KiB) Przejrzano 10367 razy
Awatar użytkownika
Grama
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 112
Rejestracja: 2008-01-25, 05:25

Post autor: Grama »

czarny szwagier pisze:Aby móc oglądać zdjęcia w większym formacie trzeba je umieścić w internecie na stronie
www.fotosik.pl
Ok-w fotosiku już mam,piszco dalej-jak z fotosika na forum.Dzięki.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Gramo pod zdjęciem w Fotosiku masz 'Pobierz pozostałe kody', masz tam kody na forum dyskusyjne. Wybierasz któryś z nich zaznaczasz, klikasz kopiuj i w swoim poście na forum klikasz wklej. To wszystko, a my możemy podziwiać Twój ogród. Niecierpliwie czekam na zdjęcia.
ODPOWIEDZ