Sąsiad żąda przesadzenia tuj

Zagadnienia prawne dot. użytkowania ogrodów przydomowych i działkowych.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Sąsiad żąda przesadzenia tuj

Post autor: Danka »

Ja mam posadzone pnącza przy ścianach domu i nie zauważyłam zwiększonej wilgoci w domu. Wręcz przeciwnie.
A co do żywopłotu przy płocie to rzeczywiście może być problem o dbanie od strony płotu. 1 m może wystarczyć do wciśnięcia się między krzewy, a płot. Ja się się mieszczę :lol:
napster87
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2018-11-16, 15:33

Re: Sąsiad żąda przesadzenia tuj

Post autor: napster87 »

Tak może i macie rację ale z uwagi na to że sąsiad to kawał ..... To robi mi na złość a po drugie bez mojej wiedzy jak stawiał ogrodzenie to mi drzewko wyciął nie pytając się mnie i nie wchodziło w jego granice, zniszczył mi płotek. Też mi nic nie powiedziałem bo nie chciałem konfliktu. Z drugiej strony jego działki mieszka jego siostra też ma tuje które mu zacieniają budynek i okna i nic z tym nie robi tylko do mnie się burzy. Także. Nie pozwolę.sobie wejść na głowę. A konserwacje może sobie ze swojej posesji robić bo na moją nie wejdzie na pewno.jakby był wporzadku to nie było by tematu byśmy się dogadali ale robi mi na złość tym bardziej że to jest droga dojazdowa nic więcej.
napster87
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2018-11-16, 15:33

Re: Sąsiad żąda przesadzenia tuj

Post autor: napster87 »

Co do przycinania żywopłotu to będę tak go przycinał aby nie przerastał za granicę dzialki, krzewy mają dopiero 60 cm wysokości a szwagra tuje 11 letnie mają 5 metrów wysokości i średnicy 82cm także 0,5 metra.starczy
ODPOWIEDZ