Reklamy

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Reklamy

Post autor: malina »

Wyczyściłam sobie wszystko w laptopie,od nowa musiałam strony odzyskiwać i po uruchomieniu Poradnika ogrodniczego ,strony moje obwarowane są z góry ,z dołu i boków sami reklamami.Jak się ich pozbyć i czy jest to możliwe.Dzięki za pomyślną poradę.
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: Reklamy

Post autor: Agnieszka123 »

Zgłaszam to samo pytanie, które zadała Halinka, z tymi reklamami to jest istna masakra. Czasami nie da się nic obejrzeć ani przeczytać
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Reklamy

Post autor: malina »

Ja już zrobiłam trzeba zablokować ,niech ci ktoś pomoże kto wie gdzie ? Ja nie mogę powiedzieć .
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Reklamy

Post autor: rafaloku »

Na stronie nie powinno być reklam, które przesłaniają treść. Wszystkie są po bokach, nad lub pod treścią. Wyjątkiem jest okienko zapisów na nasz biuletyn e-mail ale ono danej osobie otwiera się tylko raz na 30 dni. Proszę napiszcie o jakie reklamy chodzi? Jeśli można, proszę o zrzut widoku ekranu (robi go się wciskając przycisk "print screen"). Proszę też o info na jakich urządzeniach macie te reklamy (laptop, smartfon, tablet itd).
Rafał
Awatar użytkownika
elza
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1389
Rejestracja: 2008-09-25, 22:40

Re: Reklamy

Post autor: elza »

Rafałku, to okienko o naszym biuletynie mi wyskakuje za każdym razem kiedy się loguję a nie raz na 30 dni :(
Eliza - Działka to moje życie
Działka Elizy po harówce
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Reklamy

Post autor: Iga51 »

Rafale to są reklamy gier i takie inne bzdety. Są wszędzie, nawet między postami. Strasznie migające i bardzo denerwujące. Ja to miałam przez kilka tygodni, jak rozpoczęłam swoją przygodę z forum. Myślałam, że tak musi być, ale poskarżyłam się operatorowi internetu, bo już głowa mnie od tego bolała. Przysłał konserwatora i on od razu mi to zablokował. Teraz mam tylko te reklamy z boku i u góry, ale one nie są denerwujące. Nie migają i się nie zmieniają co chwilę.
Nie wiem jednak, jak to zostało zablokowane. Nie umiem więc pomóc.
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Reklamy

Post autor: rafaloku »

Iga, na forum są wyłącznie 3 reklamy (u góry, z boku, na dole). To o czym napisałaś trochę mnie zszokowało, bo żadnych takich reklam nie włączałem. Przyznam, że zaciekawiło mnie co to było i skąd się wzięło... Co jakiś czas testuję stronę portalu i forum na różnych urządzeniach/przeglądarkach/systemach i nigdy nic takiego o czym napisałaś nie widziałem :przestraszony: Pamiętasz może kiedy to było? W miesiącach kwiecień-maj mogły być jeszcze emitowane reklamy z jednej sieci reklamowej ale już z nimi nie współpracuję.
elza pisze:Rafałku, to okienko o naszym biuletynie mi wyskakuje za każdym razem kiedy się loguję a nie raz na 30 dni :(
Odnośnie tego, to Elza masz najprawdopodobniej zablokowaną możliwość zapisywania plików cookie. Trzeba blokadę wyłączyć, chyba że masz jakiś szczególny powód aby je blokować (to zazwyczaj jest w ustawieniach przeglądarki). Zapisując właściwy plik cookie na Twoim komputerze forum "zapamiętuje" że komunikat o biuletynie i już widziałaś i nie wyświetla go ponownie.
Druga możliwość to czyszczenie historii przeglądanych stron po każdym zamknięciu przeglądarki. Wtedy komunikat będzie Ci się wyświetlał tylko przy pierwszej wizycie w danej sesji. Można to też zmienić w ustawieniach przeglądarki aby z historii przeglądanych stron nie usuwać plików cookie, a usuwać dla bezpieczeństwa np wpisane hasła, dane w formularzach itp. Jeżeli napiszesz jaką masz przeglądarkę to może uda mi się pokazać gdzie są te ustawienia.
Rafał
Awatar użytkownika
elza
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1389
Rejestracja: 2008-09-25, 22:40

Re: Reklamy

Post autor: elza »

Dziękuję Rafałku.Nie wiedziałam,że to od tego zależy.Tak mam zablokowane na tym kompie,z którego korzystam,gdy wchodzę na forum.Wiem jak i gdzie to się robi.Dziękuję-Eliza
Eliza - Działka to moje życie
Działka Elizy po harówce
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Reklamy

Post autor: Iga51 »

Rafale, zdaje się, że Halinka i Agnieszka miały ten sam problem. Ja to miałam przez dwa miesiące - w październiku i listopadzie. To były jakieś gry, konkursy, loterie, bardzo denerwujące, szybko się zmieniały, oczopląsu można było dostać. Najgorsze było to, że one były nawet między postami. Posty były rozdzielane paskami z tymi bzdetami. Bardzo trudno się czytało forum, bo one przelatywały w szybkim tempie.
I jak mi konserwator wytłumaczył, to nie wina strony forum, tylko mojego komputera. U córki, czy u męża w pracy tego nie było.
Zablokować te reklamy można było tylko na moim komputerze. Ja co prawda podglądałam, co on robił, ale nie zapamiętałam. To trwało tylko chwilę i już. Po kłopocie. A prosiłam i męża i córkę i kolegę męża, ale nikt nie umiał tego zablokować. Dopiero gość od internetu to zrobił. Od tamtej pory więcej tego nie miałam.
ODPOWIEDZ