Regulamin forum Wizytówki Ogrodów Forowiczów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Regulamin forum Wizytówki Ogrodów Forowiczów

Post autor: rafaloku »

Ponieważ wątki ogrodowe naszych stałych bywalców (osób które są na naszym forum już po kilka lat) bardzo się rozrosły (niektóre mają ponad 1000 wpisów!) i nowemu uczestnikowi forum ciężko przez to przebrnąć, postanowiliśmy utworzyć podforum „Wizytówki Ogrodów Forowiczów”.

Wizytówka ma to być krótka prezentacja ogrodu, pokazane to co najważniejsze (np. w 4 porach roku lub z różnych perspektyw). Chodzi o to aby użytkownicy (szczególnie dopiero zaczynający przygodę z naszym forum) mogli szybko poznać ogrody forowiczów i przyłączyć się do dalszej dyskusji o danym ogrodzie w dziale „Mój piękny ogród”.
Wizytówka ma być zaproszeniem do prowadzonego wątku ogrodowego w dziale "Oto mój piękny ogród", nie odwrotnie, tzn. w dziale "Oto mój piękny ogród" nie może być założony temat z postem zawierającym jedynie link do wizytówki, lub odsyłającym w inny sposób do wizytówki.


Zarówno doświadczonych jak i nowych forowiczów zapraszamy do tworzenia wizytówek swoich ogrodów.

Regulamin forum „Wizytówki Ogrodów Forowiczów”:

1) W tytule wątku (wizytówki) musi być zawarta najpierw nazwa użytkownika, potem nazwa ogrodu, przykład: piotrek_ns - Moja radość, moja działeczka.

2) Zdjęcia w wątku powinny należeć do autora wątku, będącego jednocześnie właścicielem pokazywanego ogrodu. Przed wstawieniem zdjęć zachęcamy do odwiedzenia tematu Jak wstawiać zdjęcia, w którym wyjaśnione są zasady i sposoby wstawiania zdjęć na forum.

3) W wizytówkach inni użytkownicy nie mogą pisać komentarzy. Wątek może zawierać tylko wpisy jego autora. Jeśli chcemy skomentować czyjś ogród, należy to zrobić w wątku danej osoby w dziale "Oto mój piękny ogród"

4) Zakładając wizytówkę użytkownik może wstawić maksymalnie 5 postów, po 10 zdjęć w każdym (łącznie do 50 zdjęć).

5) Użytkownicy, którzy osiągnęli limit 5 postów w wizytówce mogą dokonywać kolejnych wpisów po usunięciu przez moderatora działu jednego z wcześniejszych wpisów użytkownika (należy najpierw wysłać do moderatora prośbę o usunięcie wybranego wpisu z wizytówki).

6) Wizytówka na początku MUSI zawierać link do wątku użytkownika w dziale "Oto mój piękny ogród" przeznaczonego na dyskusje.

7) Ewentualne niewłaściwie zamieszczone komentarze pod wizytówką, w zależności od sytuacji, będą przenoszone do wątku użytkownika w "Oto mój piękny ogród" lub usuwane przez moderatorów.

Jeżeli macie wątpliwości co do tworzenia wizytówek swoich ogrodów, to można w tym wątku zadawać pytania. Dopiero zaczynamy z wizytówkami, więc będziemy na bieżąco wszystko sobie wyjaśniać ;-)

Uwaga!!!
Wśród osób, które utworzą tu wizytówki swoich ogrodów do 20 stycznia, rozlosujemy upominki z logo poradnika:
- pendrive 2 GB
- 3 torby płócienne
- 10 kalendarzy na 2012 rok

Obrazek
Rafał
ODPOWIEDZ