Przywitanie

Jeżeli właśnie dołączasz do naszego forum i nie wiesz gdzie napisać pierwszy post, zrób to tutaj! Chętnie się z Tobą przywitamy :-)
ODPOWIEDZ
Hormon
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2026-05-31, 09:08

Przywitanie

Post autor: Hormon »

Cześć,

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję na ciekawą i pomocną wymianę doświadczeń.

Andrzej
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 8162
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Przywitanie

Post autor: Elzbieta M »

Witaj. I pytaj w razie potrzeby. Sugeruję też założenie swojego wątku ogrodowego
ODPOWIEDZ