Cześć,
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję na ciekawą i pomocną wymianę doświadczeń.
Andrzej
Przywitanie
- Elzbieta M
- Mistrz dyskusji!

- Posty: 8162
- Rejestracja: 2010-09-22, 20:16
Re: Przywitanie
Witaj. I pytaj w razie potrzeby. Sugeruję też założenie swojego wątku ogrodowego
Zapraszam do siebie - Elżbieta M
Jest takie miejsce, a w nim me oczko i skalniak
Jest takie miejsce cz.2
Mieczyki Elżbiety
Jest takie miejsce, a w nim me oczko i skalniak
Jest takie miejsce cz.2
Mieczyki Elżbiety




