Problemy techniczne

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ATA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 261
Rejestracja: 2011-03-23, 15:21

Re: Problemy techniczne

Post autor: ATA »

Wróciły powiadomienia obserwowanych tematów.Dziękuję.
Awatar użytkownika
Roma
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 427
Rejestracja: 2011-09-17, 01:21

Re: Problemy techniczne

Post autor: Roma »

Witam! Proszę o informację czy ponownie zniknęła usługa " nieprzeczytane posty" czy może ja coś namieszałam?
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Problemy techniczne

Post autor: Elzbieta M »

Romo , u mnie jest ok , pokazują się nieprzeczytane posty
Awatar użytkownika
Roma
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 427
Rejestracja: 2011-09-17, 01:21

Re: Problemy techniczne

Post autor: Roma »

Dziękuję za wiadomość :-D U mnie już teraz też są ale wcześniej ich nie miałam.
Niestety miałam tylko przez chwilę a teraz w tym miejscu jest reklama i w żaden sposób nie mogę jej przesunąć :-(
użytkownik usunięty

Re: Problemy techniczne

Post autor: użytkownik usunięty »

Masz pewnie problem z reklamami, który mieliśmy w większości. Powinno ci pomóc kilkukrotne odświeżenie strony forum.
Awatar użytkownika
Roma
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 427
Rejestracja: 2011-09-17, 01:21

Re: Problemy techniczne

Post autor: Roma »

Pomogło :-)
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Re: Problemy techniczne

Post autor: Lol@ »

Też miałam problem z reklamami, ale wszystko jest już ok! :-D
A co do problemów to ostatnio chciałam wejść na ER, ale nie widziałam odnośników na forum, więc weszłam na stronę główną PO i tam dopiero dotarłam do Encyklopedii. Czy to moje niedopatrzenie, czy rzeczywiście nie ma takiego łącznika między forum a ER?
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Problemy techniczne

Post autor: rafaloku »

Logo encyklopedii jest na dole, w sekcji "Partnerzy". Może rzeczywiście powinniśmy ją bardziej wyróżnić. Pomyślę jak bardziej ją uwidocznić na forum. Jest pisana w dużej mierze przez osoby, które były lub są moderatorami i użytkownikami naszego forum, a wielu forowiczów udostępniło tam też zdjęcia swoich rośłin. Encyklopedia roślin jest więc niejako naszym "dzieckiem".
Rafał
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Re: Problemy techniczne

Post autor: Lol@ »

Rozumiem, teraz już widzę... Szukałam na górze tego, co było na dole ;P... Dziękuję rafaloku :!:
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Problemy techniczne

Post autor: tadek »

rafaloku pisze:Logo encyklopedii jest na dole, w sekcji "Partnerzy". Może rzeczywiście powinniśmy ją bardziej wyróżnić. Pomyślę jak bardziej ją uwidocznić na forum. Jest pisana w dużej mierze przez osoby, które były lub są moderatorami i użytkownikami naszego forum, a wielu forowiczów udostępniło tam też zdjęcia swoich rośłin. Encyklopedia roślin jest więc niejako naszym "dzieckiem".
Ja wcale nie zwróciłem uwagi na zamieszczone loga w stopce strony. One dla mnie nie istniały. Zajrzałem tam dopiero teraz, po przeczytaniu Twojej uwagi. :(
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Re: Problemy techniczne

Post autor: Lol@ »

Zauważyłam następującą rzecz, w miejscu gdzie pokazuje się ilość nieprzeczytanych postów mam napisane, że nie przeczytałam 126 postów, co jest nieprawdą... Nie przeczytałam mniej niż 10... Jak oznaczam jako, że już przeczytałam, to się nagle zeruje. Czy to ma tak działać?
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
użytkownik usunięty

Re: Problemy techniczne

Post autor: użytkownik usunięty »

Przy konkursach posty pisane jako odpowiedzi są liczone przez licznik ale nam się nie wyświetlają, stąd ta niezgodność.
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Re: Problemy techniczne

Post autor: Lol@ »

Aha, więc to normalne. Tylko, że to pojawia się jak ja przeczytam już prawie wszystkie posty, a nie od początku zalogowania...
No dobra, ok. Takie liczenie widziałam już na poprzedniej wersji forum i mi to nie przeszkadzało, więc myślę, że teraz też mi nie będzie przeszkadzało. Dziękuję za wyjaśnienie tego problemu.
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
użytkownik usunięty

Re: Problemy techniczne

Post autor: użytkownik usunięty »

Ja sądzę, że to tylko bywa uciążliwe podczas (cieszących się coraz większym powodzeniem) konkursów. Raczej powinniśmy dać radę z tą "bolączką". :-)
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Problemy techniczne

Post autor: rafaloku »

Tak, ta różnica jest tak zauważalna, bo obecny konkurs cieszy się ogromnym powodzeniem, już ponad 100 osób wzięło udział. Te liczniki się "wyprostują" gdy zakończymy konkurs.
Rafał
ODPOWIEDZ