Prezentacja
- Elzbieta M
- Mistrz dyskusji!

- Posty: 8158
- Rejestracja: 2010-09-22, 20:16
Re: Prezentacja
Witaj
Skąd jesteś?
Zapraszam do siebie - Elżbieta M
Jest takie miejsce, a w nim me oczko i skalniak
Jest takie miejsce cz.2
Mieczyki Elżbiety
Jest takie miejsce, a w nim me oczko i skalniak
Jest takie miejsce cz.2
Mieczyki Elżbiety
- Elzbieta M
- Mistrz dyskusji!

- Posty: 8158
- Rejestracja: 2010-09-22, 20:16
Re: Prezentacja
Ja koło Krakowa. I nie ma tu pań i panów , wszyscy jesteśmy na "ty" niezależnie od wieku
Zapraszam do siebie - Elżbieta M
Jest takie miejsce, a w nim me oczko i skalniak
Jest takie miejsce cz.2
Mieczyki Elżbiety
Jest takie miejsce, a w nim me oczko i skalniak
Jest takie miejsce cz.2
Mieczyki Elżbiety



