Prawie rasowy podrzutek Goldi

Nasi milusińscy - psy, koty, ptaki i inne zwierzęta w ogrodach.
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Prawie rasowy podrzutek Goldi

Post autor: edulkot »

Pragnę Wam przedstawić psiaka, którego podrzucili mi niedobrzy ludzie.
Było to 25.08.2010r. bardzo późnym popołudniem. Dostał na imię Goldi.
Obrazek
Obrazek
Jest bardzo grzeczny, wie że w domu nie załatwia się i jest posłuszny. Widać ktoś go cokolwiek nauczył. Bardzo lubi bawić się z innymi psami
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Staruszka Ina nawet trochę odmłodniała i lubi razem z Goldim ganiać po ogrodzie.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Fajny psiak, ładny i do tego już przyuczony, więc mogę stwierdzić, że pewnie dla kogoś był tylko zabawką i pewnie jak podrósł stał się za duży i się go pozbyli. Miał duzo szczęścia, że znalazł u ciebie miejsce i dobry dom. Na zdjęciach widać, że jest szczęśliwy. :-D
Awatar użytkownika
Basia Tel
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 341
Rejestracja: 2008-10-18, 20:24

Post autor: Basia Tel »

Majka , dobrze , że go w worku , nie wyrzucili , na autostradzie :evil: :evil: :evil:
Na pewno będziesz miała w min pociechę i pożytek :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

O jejku jaki słodziak. Będzie z niego spory psiak :) Eh te ludzie ja tego nigdy nie zrozumiem.
Awatar użytkownika
Merghen
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2323
Rejestracja: 2010-09-01, 07:22

Post autor: Merghen »

Śliczny słodziaczek z Goldiego, imię pasuje rewelacyjnie. Kiedyś nasz dom często był przytułkiem dla porzuconych w lesie psiaków (mam pracowala wtedy jako gajowa i napatrzyła się na ludzkie okrucieństwo). Niektóre zostały u nas i dożyły starości inne znalazły nowe domy. Nigdy nie zrozumiem jak można wyrzucić, zostawić w lesie na pastwę losu albo jeszcze gorzej - przywiązać do drzewa cienkim drutem psiaka :-x Niestety niektórzy lubią iść na łatwiznę i traktują zwierzę jak rzecz, która gdy się okaże nie przydatna można z łatwością wyrzucić :-x :-x
Niech Ci się Goldi dobrze chowa i będzie pociechą i przytulanką - choć trochę olbrzymią :-D
Ogród:
Zasadzany na ugorze

Zapraszam, Małgorzata
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Dziękuję za odwiedziny u mojego pupilka. :mrgreen:
Goldi był dzisiaj u weterynarza na szczepieniu i teraz śpi jak zabity, uf jest chwila spokoju, bo jak idzie ze mną do ogrodu to chce koniecznie wejść razem ze mną do "zakazanej strefy" i bardzo prosi wpuść mnie
Obrazek
a jak dopadnie kretowisko to je rozkopie ile się da. :-D
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

ma taki milutki pyszczek,fajny piesio :lol:
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Maju śliczny psiunio.
Awatar użytkownika
Ladys
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 392
Rejestracja: 2010-05-18, 10:33

Post autor: Ladys »

Fajny Goldi, przynajmiej będziesz mieć wesoło :lol: starsze psy już tak nie grzebią ale też większość czasu prześpią.
Awatar użytkownika
jagódka
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 306
Rejestracja: 2009-12-14, 21:12

Post autor: jagódka »

Słodziak :lol:
pozdrawiam jagódka
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Fajny psiaczek.Miał szczęście,że trafił w dobre ręce. :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Danusiu, Lilu, Ladys, Jagódko, Halinko i wszyscy którzy odwiedzacie Goldiego bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy sympatii i wsparcia. :-D Będę co jakiś czas pisać o rozwoju i postępach w życiu Goldiego. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

Fajny (duży) maluch, dobrze, że trafił na dobrego człowieka, napewno będziesz mieć wiernego przyjaciela. Apropo czy weterynarz określł mniej wiecej w jakim wieku może być? Niech rośnie zdrowo, pozdrawiam, Ilona.
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Wstępnie określiła, że jest z początku czerwca, ale już ma kilka stałych zębów więc jest starszy chyba ze 2-3 tygodnie. Jest strasznym łobuzem i kopie gdzie się da, goni koty i chyba chciałby dominować, ale mu się nie daję. Ostatnio zamykam go na wybiegu, żeby się wybiegał bo ja muszę porobić w ogrodzie i strasznie płacze. Ale jak siedzę przy komputerze to śpi pod biurkiem na moich stopach i ciągle za mną chodzi po domu. No ale trzeba porobić jesienne porządki w ogrodzie. :-D
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

Pewnie się boi, że go zostawisz tak jak Ci poprzedni właściciele i dlatego płacze, ale w końcu się przyzwyczai i przestanie jak zrozumie, że zawsze potem wraca z Tobą do domu i może być blisko. Fakt musi wiedzieć co mu wolno, a co nie, bo nie dasz rady, a to wymaga pracy (wiem coś na ten temat, sama mam trójkę łobuziaków biegających po działce), najlepiej uczyć nagradzając smakołykami, karanie zazwyczaj przynosi odwrotny skutek. Może jak już skończysz pracę tam, gdzie mu nie wolno być, daj mu na początek zawsze jakiś smakołyk, to będzie czekał na tę nagrodę. Powodzenia.
Ilona
ODPOWIEDZ