Prawie rasowy podrzutek Goldi

Nasi milusińscy - psy, koty, ptaki i inne zwierzęta w ogrodach.
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

edulkot pisze:Bo Goldeny są takie do siebie podobne i maja ADHD więc nie mogą usiedzieć w miejscu. :hyhy:
no to do tych ADHD-owców ja dokoptuje swoją czarnule Bostonke rasy flat coated retriever to dopiero byłby kipisz :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Mecz pewnie Goldi wygrał :rotfl:
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Jak zwykle wygrywa ten kto ma piłkę czyli Goldi :hyhy:
Bostonka to prawie tak jak Goldi tylko czarna :rotfl:
Pewnie wszystkie retrievery tak mają :D
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

Oj dawno mnie tu nie było, ależ on urósł jest naprawdę ładny i widać, że bardzo, bardzo szczęśliwy. Fajne zdjęcia szczególnie to, gdzie Goldi się schował w śniegu, widać, że miał olbrzymią frajdę.

pozdrawiam
Ilona
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Ilona, on cały czas ma wielką radochę z buszowania na dworze, to coś wykopie, tam coś odgryzie, no i oczywiście pełni straż przy furtce żeby jakiś cudzy nie wszedł, do domu wraca jak już porządnie zmarznie. Jak zrobi się cieplej to pewnie wcale nie będzie chciał wrócić. :hyhy:
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

I ja dawno tu nie zaglądałam a to już kawał psiaka. :-D Urósł i ładnie się prezentuje.Dobrze mu u Ciebie jest wesoły i szczęśliwy i lubi śniegowe zabawy :lol:
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Nie tylko śniegowe, błotne też :hyhy: Dzisiaj wyglądał jakby brał kąpiele błotne w uzdrowisku, od uszu po koniec ogona. ;)
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

Te moje urwisy też by najchętnej spędzały cały dzień na dworze nawet wówczas gdy pada, najlepiej, gdy drzwi od tarasu są otwarte (nie ważne, że mróz i ja marznę) one są szczęśliwe, gdy mogą być i tu i tu
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

To dzisiaj tak miałam, tam i z powrotem, i do tego błotko i gałęzie do gryzienia. Tak dzielnie mi pomagał że umorusany po same uszy. :hyhy:
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

Te moje tak samo jak Twój Goldi uwielbiają obgryzać gałązki, a że mam je trzy (w domu), to trzy razy więcej sprzątania, ale też potrójna radość. Te urwisy są naprawdę kochane i jak widzę ostatnio te programy o męczeniu zwierząt to zmieniam kanał, bo nie mogę na to patrzeć serce mi pęka, jak ludzie mogą być tak okrutni. Wstawiłam w swoim wątku zdjęcia moich na spacerku.

pozdrawiam
Ilona
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Maju mojego Barego odzwyczaiłam wszystko obgryzać , pozostaje jeszcze nauczyć żeby się nie zapominał i nie wskakiwał na moje rabatki :kwasny: , bo jak się zapomni to tylko łapka jest odbita taki ciężki :)
Parę razy zwróciłam mu uwagę jak się zaczął zbierać za moje krzaczki i już tego nie robi, po wpadnięciu zadkiem do oczka tez omija go szerokim łukiem tak się wystraszył :lol:
pozdrawiam Małgorzata
ODPOWIEDZ