Pozdrowienia dla forumowiczów

Dowolne tematy, "luźne" pogadanki i trochę relaksu.
Awatar użytkownika
lawender
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1153
Rejestracja: 2014-01-12, 11:59

Re: Pozdrowienia dla forumowiczów

Post autor: lawender »

Witajcie Kochani. Na początek pozdrawiam bardzo ciepło.Chcę wszystkim Forumowiczom i p. Rafałowi także, złożyc życzenia na ten Nowy Rok.W pierwszej kolejności życzę Wam zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia.Jeżeli ono będzie, reszta się jakoś ułoży. Życzę Wam by każdą wymarzoną roslinkę udało Wam się zdobyć,by każde zasiane nasionko wyrosło na piękną roślinę, by Was omijały wszelkie mączliki,wełnowce, mrówki i krety.By świeciło słońce gdy trzeba popielić a padał deszcz gdy będzie trzeba podlewać.,,,,i by nigdy nie opuszczała Was siła podczas pracy w ogrodzie. :rotfl: Pozdrawiam ciepło i serdecznie Ola -Lawender

p.s Wróciłam do Was :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Pozdrawiam serdecznie Ola - Lawender:)
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Re: Pozdrowienia dla forumowiczów

Post autor: lilia0405 »

Witaj Olu w Nowym Roku. cieszę się, że wróciłaś do nas, :) Życzę Ci w Nowym Roku przede wszystkim dużo zdrowia.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7919
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Pozdrowienia dla forumowiczów

Post autor: Elzbieta M »

Olu , tak się cieszę , że jesteś :serce: . Czyli - wracają siły. Piękne życzenia nam przysłałaś pozwól , że wrócą one do Ciebie , bo i tego Ci życzę
"Życzę Ci ,by każdą wymarzoną roslinkę udało się zdobyć,by każde zasiane nasionko wyrosło na piękną roślinę, by omijały Cię wszelkie mączliki,wełnowce, mrówki i krety.By świeciło słońce gdy trzeba popielić a padał deszcz gdy będzie trzeba podlewać.,,,,i by nigdy nie opuszczała Cię siła podczas pracy w ogrodzie." :serce:
Awatar użytkownika
goskamaja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1000
Rejestracja: 2014-07-13, 22:34

Re: Pozdrowienia dla forumowiczów

Post autor: goskamaja »

Fajnie Olu, że już jesteś z nami, czyli siły i zdrówko wracają - to dobre wiadomości na początek roku:)
pozdrawiam Gośka
goskamaja zapraszam do mnie:
a na mojej działce...
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Pozdrowienia dla forumowiczów

Post autor: Danka »

Witaj Olu w Nowym Roku i dobrze, że już zdrowa :hyhy: Tobie także sporo sił i chęci do pracy nie tylko w ogrodzie :rotfl:
ODPOWIEDZ