Powiadomienia

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ATA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 261
Rejestracja: 2011-03-23, 15:21

Powiadomienia

Post autor: ATA »

Po raz drugi,czy trzeci dostałam powiadomienie o odpowiedzi w temacie "Kret,karczownik,mysz polna..."
Nie ma tam nowych postów od dawna.Co się dzieje?
Renata
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Powiadomienia

Post autor: Danka »

Do mnie także przychodziły powiadomienia o nowych wpisach a tam pusto. Ale może dlatego, że osoba pisząca je potem usunęła. :-/
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Powiadomienia

Post autor: rafaloku »

Ach tak, nie pamiętam które to były tematy ale było coś takiego możliwe. Akurat wczoraj czy przedwczoraj był tu nalot spamerów (3 różnych) powpisywali posty w różnych wątkach tylko po to aby w treści wcisnąć linki do innych stron www (m. in. sklepów). Niemal codziennie jest taki spam i codziennie to usuwam ale w ostatnich dniach było tego wyjątkowo dużo (no cóż, sezon ogrodniczy blisko...) Pewnie jak weszłyście, to spamerskie wpisy były już usunięte.

To zazwyczaj są bzdety w stylu "O rety, ja też tak muszę zrobić albo kupić preparat tu (i podany link do sklepu)" albo "ale masz ładne kwiaty, a ja cebulki kupiłem ostatnio tu (i znowu link)". Jest to usuwane aby nie zaśmiecało forum wpisami robionymi tylko dla linków.

Ja się nie czepiam, jak linki podaje ktoś ze stałych bywalców forum, link do merytorycznych porad itp.Usuwane są z zasady wpisy, robione przez nowego użytkownika, który wchodzi na forum i od razu wpisuje 5 postów z linkami. Nie mam wówczas wątpliwości w jakim celu to zrobił. Niektórym się wydaje, że to dobry sposób na darmową reklamę, a tymczasem zaśmiecają nasze forum.
Rafał
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Powiadomienia

Post autor: Danka »

:-o o spamerach nie pomyślałam :lol:
Awatar użytkownika
ATA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 261
Rejestracja: 2011-03-23, 15:21

Re: Powiadomienia

Post autor: ATA »

No to sprawa wyjaśniona.
Renata
ODPOWIEDZ