Trwa SAMO zagęszczająca substral - test na forum, opinie

Założenie i pielęgnacja, problemy z utrzymaniem trawnika.

Trwa SAMO zagęszczająca substral - test na forum, opinie

Postautor: rafaloku » 2019-04-01, 22:59

Witajcie!

W ramach drugiego etapu naszego testu, otwieram wątek z opiniami o trawie SAMO zagęszczającej Substral. Regulamin umieszczania opinii i testowania trawy SAMO zagęszczającej jest tutaj: test-trawy-samo-zageszczajacej-rozdajemy-darmowe-probki-t11905.html

Więcej o samej trawie na stronie producenta: http://www.substral.pl/trawa-samozageszczajaca

Dostępne opakowania w naszym sklepie: https://sklep.poradnikogrodniczy.pl/szu ... eszczajaca

Przypominam, że udział w tym etapie testu, poza osobami które otrzymały od nas darmowe próbki trawy do testowania, może wziąć każdy, kto wysiał trawę SAMO zagęszczającą Substral w swoim ogrodzie i chce podzielić się opinią. Najciekawsze relacje zostaną nagrodzone zgodnie z wyżej przytoczonym regulaminem. Czekamy na Wasze opinie!

Bardzo prosimy także o zdjęcia jak przed wysiewem wyglądały miejsca przeznaczone do obsiania trawą SAMO zagęszczającą, jak robiliście wysiew i jak potem stopniowo obrastało to trawą. Miło nam będzie, jeżeli osoby, które otrzymały darmowe próbki, pochwalą się otrzymanymi opakowania trawy SAMO zagęszczającej ;-)

A zatem... do dzieła! Pokażcie jak Wasze trawniki się zielenią :super:

Obrazek
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator

Re: Trwa SAMO zagęszczająca substral - test na forum, opinie

Postautor: rafaloku » 2019-04-05, 21:53

Trawy wysłane już do osób, które mają otrzymać próbki do testowania. Mam nadzieję, że po weekendzie pokażecie pierwsze relacje z wysiewów (dostawa trawek powinna być w poniedziałek).

Tymczasem postanowiłem otworzyć wątek, bo właśnie trawa SAMO zagęszczająca została wysiana w moim ogrodzie. Na opasce wokół tarasu, bo po jego położeniu po zasypaniu ziemi została taka 10 cm obwódka samej ziemi. A także na całym trawniku jako dosiewka. Wcześniej trawnik zwertykulowałem, a potem wykonałem aerację. Wertykulacja odsłoniła trochę ziemi i stworzyła warunki do wysiewu nowej trawy. Na razie takie poglądowe zdjęcia po wysiewie trawki :hyhy:

trawa-forum-1.jpg

trawa-forum-2.jpg

trawa-forum-3.jpg

Po wszystkim zostawiłem zraszacz włączony aby dobrze nawodnić trawnik i czekam na pierwsze wschody :luka:
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator

Postautor: malina » 2019-04-08, 09:00

Trawa dotarła w tej chwili , dziękuję , będziemy siać w weekend
Załączniki
20190408_084538.jpg
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: Elzbieta M » 2019-04-11, 20:14

I ja rownież przesylke otrzymałam . Dziękuje . Niestety fotki wstawić nie mogę, bo odkąd forum ma nową szatę to przy wstawianiu zdjęć strony z forum i z Poradnika nachodzą na siebie i nie ma takiej siły , aby fotka poszła.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: Elzbieta M » 2019-04-17, 22:01

Hura! Dziś jest ok. Nic nie robiłam, a poprawiło sie . Próbuję dać fotki
image.jpeg

image.jpeg
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!