Pomysł na kwietnik

Dobór, pielęgnacja oraz problemy w uprawie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Pomysł na kwietnik

Post autor: Ilona2715 »

Witam wszystkich, szukam ciekawego pomysłu na kwietnik, a raczej regał do kwiatów doniczkowych. Kocham je i mam ich poprostu mnóstwo, chciałabym mieć je w jednym miejscu, ale zarazem wyeksponować każdego z nich. Myślę o drewnianej zbudowie na jednej ze ścian salonu możliwie prostej, a jednocześnie eksluzywnej i estetycznej. Może macie jakieś pomysły albo coś podobnego u siebie byłabym wdzięczna za pomysły i pomoc.
pozdrawiam
Ilona
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Prosta i efektowna zabudowa na kwiaty na całej ścianie, która by je jednocześnie wyeksponowała, to półeczka dla każdego kwiatka z osobna. Jeśli grupowa półka to można udać się do marketu budowlanego i wybrać jakąś gotową deskę na półkę, klejoną z kawałków drewna lub z oklejonej płyty, są takie gotowe do kupienia. Potem wybrać tylko odpowiednie mocowanie do ściany, ozdobny uchwyt, czy trójkątną podporę i proste półki pod kwiaty gotowe.
Awatar użytkownika
Herbi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1434
Rejestracja: 2008-12-15, 13:20

Post autor: Herbi »

Pomysł jest np. tutaj Możliwie prosta i estetyczna półka zbiorcza na doniczki.

Gotowy też można kupić :roll: ale transport jak piszą tylko drogą lotniczą lub morską ;-) :-)
Przyroda jest lekarzem dla wszystkich chorób.
...........................Hipokrates.......................
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

Serdeczne dzięki, to już jest coś do podpatrzenia, ale jak macie jeszcze inne pomysły to proszę piszcie. Nie będę robiła tego odrazu dopiero za jakiś czas, może na wiosnę w każdym bądź razie jak powstanie to wstawię zdjęcia
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Herbi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1434
Rejestracja: 2008-12-15, 13:20

Post autor: Herbi »

Ilona2715 pisze:Serdeczne dzięki, to już jest coś do podpatrzenia, ale jak macie jeszcze inne pomysły to proszę piszcie. Nie będę robiła tego odrazu dopiero za jakiś czas, może na wiosnę w każdym bądź razie jak powstanie to wstawię zdjęcia
pozdrawiam
Jeszcze proponuję zaglądać do pism związanych tematycznie z wnętrzem domu, dom i ogród czy inne którym tutaj reklamy nie będziemy robić ;-)

Sprawa ciekawa. Wiem, że nie wszyscy wchodzą w panel postów nieprzeczytanych a wiedzą cos o takich regałach. Może warto za jakiś czas apel powtórzyć w tym wątku
Przyroda jest lekarzem dla wszystkich chorób.
...........................Hipokrates.......................
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

To cztery z moich licznych kwiatków domowych, oczywiście te stać na regale nie będą, ale zrobiłam im wczoraj zdjęcie więc wstawiam.
pozdrawiam
Ilona
Załączniki
DSCF9057.JPG
ODPOWIEDZ