Pogaduchy i relaks

Dowolne tematy, "luźne" pogadanki i trochę relaksu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Pogaduchy i relaks

Post autor: mmmm5 »

Halciu, ciesz się,że masz chętnych na Twoją produkcję ,moi nic ode mnie nie potrzebują :zalamany: poczekam może to się zmieni .
W zeszłym roku wysłałam kilka kg aronii do znajomych to twierdzą,że na kilka lat im starczy .Teraz rozdaje pomidory i pomidorki .Zamroziłam, przerobiłam już 108 kg i nie mogę już na nie patrzeć. Zaczynaja się gruszki, może podpowiesz co zrobić,bo zeszłoroczny gruszkowy cydr jeszcze stoi.
:serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
KlaudiaRose
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 6
Rejestracja: 2022-07-20, 15:48

Re: Pogaduchy i relaks

Post autor: KlaudiaRose »

A ja póki co rozdaję dżemy z wiśni. Ogórków w tym roku mam niestety mało, tak tylko dla siebie miałam i tyle, było mnóstwo kwiatów, ale niestety popadały :( Nie wiem czemu. Rozdaję jeszcze maliny i jeżyny, oprócz tego mam jeszcze na tyle by robić soki z nich czy dżemy
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Pogaduchy i relaks

Post autor: malina »

mmmm5 pisze: 2022-09-04, 16:42 Halciu, ciesz się,że masz chętnych na Twoją produkcję ,moi nic ode mnie nie potrzebują :zalamany: poczekam może to się zmieni .
W zeszłym roku wysłałam kilka kg aronii do znajomych to twierdzą,że na kilka lat im starczy .Teraz rozdaje pomidory i pomidorki .Zamroziłam, przerobiłam już 108 kg i nie mogę już na nie patrzeć. Zaczynaja się gruszki, może podpowiesz co zrobić,bo zeszłoroczny gruszkowy cydr jeszcze stoi.
:serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
Gruszki wezmę :rotfl: postaw przy ulicy , ludzie rozbiorą , jak na zachodzie :hyhy:
Idę jeszcze dozbierać czeremchę , wyjątkowo w tym roku obrodziła , jednak zrobię nalewki więcej , będę miała czym "płacić" za usługi moim dobrym przyjaciołom , całej dwójce ...aż :padam:
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Pogaduchy i relaks

Post autor: mmmm5 »

Halinko, po mojej szosie nikt nie chodzi, czasami jakis samochod kuriera przejedzie. Wszyscy wokół mają
sady więc radochy z mich gruszek by nie było.
Koszę sobie dzisiaj .......
:padam:
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert
Posty: 6693
Rejestracja: 2008-01-20, 14:54

Re: Pogaduchy i relaks

Post autor: Petrus »

Może komuś się przyda :hyhy:
klony.png
Niech ogród będzie moją pasją, wytchnieniem i odpoczynkiem.
Pozdrawiam, Piotr.
Moje rośliny ogrodowe Moje trawy ozdobne
ODPOWIEDZ