Podziękowania.

Dowolne tematy, "luźne" pogadanki i trochę relaksu.
Awatar użytkownika
Grzes
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 188
Rejestracja: 2008-10-14, 18:55

Post autor: Grzes »

Witajcie!!!
Ja też bardzo dziękuje Rafałowi za konkurs i sponsorowi firmie Gadar.pl
Nasionka przyszły dziś-bardzo dobrze zapakowane z extra opisem uprawy poszczególnych gatunków roślin

Dzięki-Grzesiu
Miłego dnia Wszystkim!!!
Awatar użytkownika
Halina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 337
Rejestracja: 2008-01-08, 18:41

Post autor: Halina »

Także przyłączam się do podziękowań.
Dużym wyzwaniem będzie niewątpliwie wykiełkowanie Tacca Nivea, która w opisie ma okres kiełkowania nasion 30 - 270 dni!
Pozdrawiam - Halina
Załączniki
PC110031.jpg
Awatar użytkownika
Grzes
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 188
Rejestracja: 2008-10-14, 18:55

Post autor: Grzes »

No więc ja też zrobiłem zdjęcie...

Obrazek
Miłego dnia Wszystkim!!!
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

To będziecie mieć zajęcie! ;-) Nie będzie się do wiosny nudziło.

W ramach "nagrody" możecie prowadzić notatki i zdjęciową dokumentację hodowli nowych nabytków, żebyśmy zobaczyli te cuda w całej okazałości.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

O szukałam tego tematu i w końcu znalazłam.

Właśnie dostałam nagrodę z ostatniego "wodnego" konkursu. książeczkę i torbę ekologiczną.
I chciałam bardzo serdecznie jeszcze raz podziękować organizatorom konkursu oraz sponsorowi.

Książka bardzo fajna. Dla mnie która ma w planach założenie oczka z małym strumyczkiem z kaskadą jest idealna. Wstępnie zdążyłam już przeglądnąć jest tu wszystko co mi potrzebne od miejsca które najlepiej wybrać z jakich materiałów zrobić wszystkie istotne informację. Rozwiązania techniczne jakie pompy filtry, oświetlenie i oczywiście po rośliny, dekoracje również. Nawet problemy z jakimi borykają się właściciele stawików np glony i ich zwalczanie. Po prostu wszystko tu jest od AdoZ Z nią nie powinnam popełnić karygodnych błędów. Oczywiście pewnie jak nadejdzie ten dzień to i tak pomęczę nasze forum ale może już mniej ihihih
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Dobrze ,że znalazłaś ten temat Harwi :-D
I ja zawiadamiam o dostarczeniu nagrody.Dotarła dzisiaj, dziękuję :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
halszka
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 108
Rejestracja: 2008-09-21, 21:04

Post autor: halszka »

Serdeczne Podziękowania
dla Sponsora Pana Arkadiusza Prażmowskiego właściciela sklepu sklep.OczkoWodne.net
oraz dla Organizatora Pana Rafała Okułowicza

'' Konkursu -Ogrody Wodne''

Dzisiaj nadeszła przesyłka z wybranymi roślinami i książka "Rośliny w oczkach wodnych"
Rośliny zdrowe, pięknie zapakowane i opisane.

Obrazek Obrazek Obrazek
aniątko
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 228
Rejestracja: 2010-09-05, 11:45

Podziękowania dla forumowiczów

Post autor: aniątko »

Serdeczne podziękowania dla p. Ewy 56 i Róży 333 za pomoc dla początkującej ogrodniczki.
Wielkie Nie-dziękuję za roślinki.
Mam nadzieję że się przyjmą
Pozdrawiam.A
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

PODZIĘKOWANIA

Post autor: Danka »

Wczoraj otrzymałam paczuszkę z cebulkami - nagrodą :mrgreen:
Bardzo serdecznie dziękuję Pani Patrycji Leśniak za wspaniałą nagrodę.
Wygrana trafiła mi się w bardzo dobrym okresie porządkowania "pola do popisu". Skorzystałam także z 10% bonusu na zakupy w "Świat cebul". A teraz prezentacja wygranej.
Obrazek
Jeszcze raz ogromne podziękowania dla wszystkich organizatorów konkursu.
Załączniki
big thank you.gif
big thank you.gif (13.39 KiB) Przejrzano 4835 razy
Awatar użytkownika
yen22
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 307
Rejestracja: 2010-06-20, 15:48

Post autor: yen22 »

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim organizatorom konkursu - biorąc w nim udział nie przypuszczałam , że zdobędę tak wspaniałą nagrodę. Ponieważ dopiero urządzam mój ogród, cebulki , które otrzymałam będą jednymi z pierwszych jakie posadzę. Dotychczas miałam tylko kilka mieczyków. Teraz będzie kolorowo także wiosną. Jeszcze raz serdecznie dziękuję - organizatorowi konkursu i fundatorowi nagród.
błogie lenistwo w ogrodzie.. to jest to!

Pozdrawiam Jola
Awatar użytkownika
Ewaa
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 335
Rejestracja: 2008-06-28, 00:04

Post autor: Ewaa »

Witam.
Serdeczne Podziękowanie organizatorom za bardzo ciekawy konkurs,
oraz sponsorowi nagród Firmie Florini.pl
Kupowałam w różnych miejscach rośliny, póki nie odkryłam tej firmy,
teraz kupuję tylko tutaj.
Uważam że jest ...NAJLEPSZA w całym net.
Polecam Wszystkim
a to dlatego ...
...piękne ,duże , zdrowe rośliny
...duży wybór ciekawych-rzadkich ,kolekcjonerskich roślin
...ekspresowa ,profesjonalnie zapakowana,przesyłka
...fachowo opisane rośliny
...transakcje w bardzo w miłej atmosferze
Zamówiłam sobie 2 żurawki dostałam 3 jedną gratis,penstemon i paproć
Bardzo Dziękuję i Szczerze Polecam.
Awatar użytkownika
Merghen
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2323
Rejestracja: 2010-09-01, 07:22

Post autor: Merghen »

Ja też chciałam podziękować zarówno organizatorom jak i Firmie Florini.pl . Nie mam zdjęć, może jutro wstawię ale zamówiłam 8 roślinek a dostałam 9. Zgadzam się ze zdaniem Ewy zarówno jeśli chodzi o roślinki - piękne,zdrowe,dorodne jak i szybkie ich dostarczenie i bardzo miły kontakt. Jestem pewna,że jeśli miejsce w ogrodzie pozwoli na wiosenne nasadzenia to znów zostanę klientką tej Firmy przez "F".
A opisy roślin - jakie miejsce, jej wysokość, rodzaj gleby - gdyb można było przyznawać medale to od razu przyznałabym złoto :-D

Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękuję Obrazek
Ogród:
Zasadzany na ugorze

Zapraszam, Małgorzata
Awatar użytkownika
Herbi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1434
Rejestracja: 2008-12-15, 13:20

Post autor: Herbi »

Niestety, nie tylko ja ale i inne osoby dostały rośliny w złym stanie oględnie mówiąc.
Rozmawialiśmy z Gosia2501 o tym w moim wątku.
Pod wszystkimi punktami Ewo bym się podpisał poza jednym.. Słabo są ukorzenione a jedna miała sfilcowany system korzeniowy. Góra roślin rzeczywiście zdrowa ale najważniejsze czyli korzenie są kiepskie.

Poczekam na wiosnę ale kupować roślin w tym sklepie póki sprawa się nie wyjaśni nie mam zamiaru. :-/

Nie dostałem też jak Merhegen opisów roślin co juz może nie jest tak ważne ale cokolwiek dziwne. Wybiórcze traktowanie klientów?
Nie mam zwyczaju krytycznie się wypowiadać o firmach ogrodniczych zwłaszcza tych nowych na rynku ale gdy dowiedziałem się że nie tylko ja dostałem taką "żabę" postanowiłem się tym podzielić z forowiczami.
Przykro. :-(
Przyroda jest lekarzem dla wszystkich chorób.
...........................Hipokrates.......................
Awatar użytkownika
Merghen
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2323
Rejestracja: 2010-09-01, 07:22

Post autor: Merghen »

Może to zależy od zakupionych roślin? Moje miały chyba w porządku... Czytałam wcześniej o tym w innym wątku i specjalnie na to zwracałam uwagę, muszę jednak przyznać,że nie jestem od tego ekspertem więc pożyjemy do wiosny, zobaczymy czy uda się je przezimować :?: :?: I wtedy powrócimy do tematu...
Ogród:
Zasadzany na ugorze

Zapraszam, Małgorzata
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Dzisiaj sadziłam zamówione roślinki. I nie zauważyłam jakiś szczególnych problemów. Miałam porównanie. Bo sadziłam rośliny z różnych firm. Zakupionych w szkółce, zamówionych na allegro i z tej firmy. Po przeczytanych uwagach zwracałam uwagę na system korzeniowy wszystkich roślin. Jedne były w lepszym stanie,drugie w trochę gorszym ale tak było we wszystkich wymienionych przeze mnie szkółkach. Z tej szkółki także otrzymałam gratisa i także rośliny były opisane lub z etykietami.
ODPOWIEDZ