Pewnie banalny problem z logowaniem .

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Pewnie banalny problem z logowaniem .

Post autor: Sylwia,Gosia »

Ponieważ chwilowo (mam nadzieję ) nie mogę wysyłać zdjęć z laptopu , chciałam to zrobić ze smartfona .Niestety ,kiedy weszłam na nasze forum ,używając komórki ,przeczytałam polecenie zalogowania się ,a więc podania nazwy użytkownika i hasła. Wpisałam ,ale ponieważ od wieków się nie loguję ,wchodząc bezpośrednio na forum ,czegoś zapomniałam i nie mogę tego zrobić ,a co za tym idzie napisać postu ,czy wysłać zdjęć .Posty mogę wysyłać z laptopa ,ale zdjęcia nie .
Rafał ,czy mógłbyś mi w jakiś sposób pomóc ? ,będę wdzięczna :/ .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Pewnie banalny problem z logowaniem .

Post autor: rafaloku »

Rozumiem, że nie pamiętasz hasła?

W takiej sytuacji sugeruję skorzystać z tego linku nie pamiętam hasła - na tej stronie możesz wygenerować nowe hasło, które zostanie wysłane na Twój email. Z nowym hasłem trzeba się zalogować na obydwu urządzeniach.

Napisz proszę czy się udało ;-)
Rafał
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Pewnie banalny problem z logowaniem .

Post autor: Sylwia,Gosia »

Chyba jednak nie ,bo ponowne pytanie było o nazwę użytkownika ,więc sądzę ,że hasło jest poprawne . Próbowałam kilkakrotnie .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Pewnie banalny problem z logowaniem .

Post autor: Sylwia,Gosia »

Czekam Rafale na Twoją odpowiedź ,bo zmiana hasła jest dla ostatecznością ,więc jeśli jest inne wyjście to na razie się wstrzymam.
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Pewnie banalny problem z logowaniem .

Post autor: tadek »

.
Gosiu, nazwę użytkownika znajdziesz pod swoim zdjęciem w awatarze.
W Twoim przypadku jest to ,,Sylwia,Gosia''.

Nazwę użytkownika wpisz dokładnie tak samo jak jest napisana pod zdjęciem.
- Nie zapomnij o przecinku i braku odstępu. ;)
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Pewnie banalny problem z logowaniem .

Post autor: rafaloku »

Dlaczego ostatecznością? Po zalogowaniu na nowe hasło możesz w swoim profilu je zmienić, ustawić takie jakie chcesz mieć.
Rafał
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Pewnie banalny problem z logowaniem .

Post autor: Sylwia,Gosia »

Dzięki Tadziu i Rafale.
Znalazłam stary zapis z hasłem i okazało się ,że nazwę użytkownika i hasło ,przez cały ten czas wpisywałam prawidłowy ,mimo to pojawia się napis o błędzie w nazwie użytkownika. Boję się ,że zmianą hasła skomplikuję jeszcze bardziej całą sytuację , nie potrafiąc np. zmienić go w swoim profilu .Z komputera korzystam w ograniczony sposób .
Ok. , spróbuję , mając nadzieję ,że nie zablokuję sobie w dojścia na forum , jak coś pójdzie nie tak :/
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Pewnie banalny problem z logowaniem .

Post autor: Sylwia,Gosia »

Witaj Rafale! Bardzo dziękuję za szybki odzew na mój problem z logowaniem. Przepraszam , że nie mogłam od razu odpisać.
Ostatnia , wczorajsza próba powiodła się , więc odpowiadam tutaj. Zalogowałam się używając hasła otrzymanego po aktywacji nowego hasła. Chciałabym zmienić to hasło , na to stare ,które używałam od początku ,nie mam jednak pojęcia jak. Jeżeli mógłby mi powiedzieć w prosty sposób jak to zrobić , byłabym wdzięczna . Pozdrawiam serdecznie :) ,
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Merghen
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2323
Rejestracja: 2010-09-01, 07:22

Re: Pewnie banalny problem z logowaniem .

Post autor: Merghen »

U góry, w prawym rogu jest Twój nick oraz zielona strzałka. Jeśli naciśniesz ją otworzy ci się zakładka. Tam jest jedna z trzech możliwości, Ty wybierasz "Toje konto" a następnie otwiera się strona gdzie masz kilka zakładek w pasku poziomym. Ciebie interesuje "Profil" a jak otworzy Ci się nowa strona z zakładek pionowych wybierasz "Ustawienia konta". Tam możesz zmienić hasło logowania.
Ogród:
Zasadzany na ugorze

Zapraszam, Małgorzata
ODPOWIEDZ