Ogródek na północ Loli

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7899
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Fajną masz skalnicę , nie widziałam w takim kolorze.Jest super. Ja mam dywanik z białej , tak mi się rozrosła - akurat wczoraj dałam u siębie kilka zdjęć , m.in. widać na którymś ten biało kwitnący dywanik
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

:lol: Dziękuję za te wasze miłe słowa :-)
Nie mogę się doczekać na tą wiosnę tej zimy... Zawsze mi jakoś szybciej leciało...
Chciałam również zauważyć, że Edulkot napisała już 1001 postów :-) Taka liczba to normalnie zdarza się tylko raz :-)
Jak widać Skalnicę mam w takim kolorze, miałam białą, ale mi nie przetrwała...
A Pelargonia w tym roku pierwszy raz poczuła, co to przymrozek... :-| , ale w piwnicy odbiła... Zdaje się, że dalej będzie jeszcze żyła...

Dziękuję jeszcze za posty... :padam:
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
izis
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 23
Rejestracja: 2010-12-12, 14:30

Post autor: izis »

Piękne kwiaty, mnie też brakuje wiosny :hyhy:
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Lol@ pisze: Chciałam również zauważyć, że Edulkot napisała już 1001 postów :-) Taka liczba to normalnie zdarza się tylko raz :-)
Nawet nie zauważyłam że to już tak dużo, trzeba się trochę ograniczyć bo wszędzie mnie pełno :hyhy:

Dobrze że pelargonia nie zmarzła i rośnie :D
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7899
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Maju , w żadnym wypadku , nie ograniczaj! Wpadaj do mnie jak najczęściej , pisz jak najwięcej! :hurra:
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Ale ładne kolorki :D
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

Edulkot, właśnie to powinien być powód do częstego pisania. Ja bardzo chętnie przygarniam twoje i innych posty. Proszę nie ograniczaj się! Mam nadzieję, że Pelargonia dożyje wiosny :-)

Elu, do mnie też, czasem, wpadnij coś napisać :-):-)

Dziękuję, Danko, za miłe słowa :-) Jakoś takie udane zdjęcia wybrałam tym razem :-)

A! Izis, tobie też dziękuję, za miłe słowa... Tak po cichutku myślę sobie, że wiosna tuż tuż :-)
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
majka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 792
Rejestracja: 2009-07-12, 18:27

Post autor: majka »

Letnie kolorki urocze, mnie zafascynowała fuksja z ciekawymi kwiatami, czy łatwo ją przezimować?
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7899
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Fajną masz skalnicę , nie widziałam w takim kolorze.Jest super. Ja mam dywanik z białej , tak mi się rozrosła - akurat wczoraj dałam u siębie kilka zdjęć , m.in. widać na którymś ten biało kwitnący dywanik
:-D
jak widzisz , Lila , zaglądam do Ciebie. Niedalej jak wczoraj zachwyciłam sie koorem Twojej skalnicy
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

Majka, Fuksje przechowywuję w piwnicy, razem z innymi roślinami np. Pelargonią i innymi balkonowymi... Czy łatwo, to zależy... Trzeba pamiętać by raz na jakiś czas podlać roślinę, ale tak by nie zechciała ponownie rosnąć... Można ją też przechowywać w mieszkaniu, ale ja się na to nie porywam... Zaznaczam, że jedną Fuksję przechowuję drugi raz, a pozostałe po raz pierwszy, więc ekspertem nie jestem... No, mnie się udało przechować.

Wiem, Elu, że zaglądasz do mnie... Mnie jest bardzo miło z tego powodu, oby więcej takich wizyt :-). Z tego co widziałam to Skalnice mają barwę czerwoną białą i różową...

No to tyle ode mnie... Znikam :-)
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
majka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 792
Rejestracja: 2009-07-12, 18:27

Post autor: majka »

Dzięki. Pytam ponieważ po raz pierwszy swoją schowałam do ciemnej piwnicy, ciekawe czy przezimuje, zobaczymy wiosną. :-D
Awatar użytkownika
roza333
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 191
Rejestracja: 2009-08-15, 15:52

Post autor: roza333 »

śliczny ogródeczek pozdrawiam
izis
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 23
Rejestracja: 2010-12-12, 14:30

Post autor: izis »

Piękne ale najbardziej podoba mi się fuksja. Chyba sobie taką zakupię w przyszłym sezonie ;-)
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Lol@ pisze:Następnie Pelargonia angielska
Anielska ta angielska ;-) urzekła mnie - czy jest łatwa w uprawie ?
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

Witajcie :-)

Najpierw podziękuję za miłe odwiedzinki :-)

Kasiu, jak dla mnie to jest łatwa... Trzeba, oczywiście, pamiętać o regularnym dokarmianiu i podlewaniu... Jak moja odpowiedź nie wystarcza to proszę o więcej pytań :-) A przechowuje ją tam gdzie Fuksje itp.


Czas pokazać bardziej ogólny widok ogródka z letniego miesiąca
Obrazek

:-D Ach...Było zielono, w tym lecie...
To do następnego! :mrgreen:
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
ODPOWIEDZ