Ogródek Bettiw

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7919
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

No właśnie , byłoby fajnie gdyby się takiej wielkości zdjęcia wstawiały :lol: Czy moderatorzy mieliby tu coś do powiedzenia?
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Ja takie wstawiam.....to rozmiar jaki można wstawiać na forach. Tak więc myślę że można. Ale to już indywidualna sprawa forumowicza...choć ja wolę te większe niż miniaturki. ;) Lepiej widzę....... :rotfl: :rotfl:
Pozdrawiam Zuzia
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Elzbieta M pisze:No właśnie , byłoby fajnie gdyby się takiej wielkości zdjęcia wstawiały :lol: Czy moderatorzy mieliby tu coś do powiedzenia?
Jak napisała Zenia to sprawa forowicza jakie zdjęcia wstawia a dokładniej na jakim hostingu umieszcza zdjęcia. W większości to chyba od hostingu zależy wielkość miniaturki, jaka się wyświetla po wstawieniu zdjęcia do postu.
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Witaj Bettiw .... :-D . Co tak cichutko u ciebie :rotfl: . Wiosna się zbliża a wraz z nią pewnie i jakieś plany nowych nasadzeń. Pochwal się...jestem z tych ciekawskich. :hyhy:
Pozdrawiam Zuzia
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2408
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

Pozdrawiam miłych gości. Byłam na zakupach w ogrodniczym!!! Teraz to jedyna zabawa, przeglądać zeszłoroczne nasiona, planowac grządki i robić nowe zakupy. Mam wysianą kobeę, tunbergię i lobelię, strasznie mnie korciło i wysiałam kalarepkę i kalafiora... już wybiegły, ach ta niecierpliwość. Robię mały remoncik w domu i stąd mało czasu, niedługo dokopię się do aparatu fotograficznego to uwiecznię moje zakupy. Zima znowu wróciła, może to jej ostatni tak zimny atak brrrrr. Pozdrawiam.
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2408
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

Lato było słoneczne i kwiatki pięknie rosły
Załączniki
26 czerwiec 2010r. gril 007.JPG
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Miejmy nadzieję że w tym roku nie będzie gorzej i kwiatki będą kwitły równie ładnie jak w zeszłym roku. :-D . Wysiewy już porobiłaś czyli ma się ku wiośnie. Na razie u mnie podobnie zimowo...ale to już pewnie końcówka. ;)
Pozdrawiam Zuzia
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2408
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

W ostatnią niedziele była piękna pogoda we Wrocławiu, pojechałam sprawdzić jak nadchodzi wiosna w moim ogródku no i nadchodzi powolutku, ale juz widać
Załączniki
zdjęcia 2011 070.jpg
zdjęcia 2011 071.jpg
zdjęcia 2011 069.jpg
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

to już coś, niewiele ale jak cieszy :mrgreen:
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2408
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

Witam serdecznie, u mnie już widać pierwsze wschody, chociaż wysiałam w lutym. ale dopiero takie maluszki mam. Arbuz, kobea i w małym pojemniczku kraspedia, coś mnie podkusiło, zobaczymy jak się uda
Załączniki
Zakupy 001.jpg
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2408
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

Pochwalę się moimi zakupami, trochę kwiatów i warzyw, bo ja jestem zwolenniczką zajadania zielonego ze swojego ogródka
Załączniki
Zakupy 002.jpg
Zakupy 003.jpg
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

oprócz tego,że będzie kolorowo i pięknie to także będzie zdrowo i co jeść ! :lol:
Awatar użytkownika
haliso
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 712
Rejestracja: 2010-10-04, 22:08

Post autor: haliso »

Gratuluję okazałych zakupów,będzie smacznie i kolorowo na Twojej działce :lol: :-P
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Bettiw, piękne zakupy i wiosna już do Ciebie zawitała :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Gratuluję pięknych zakupów..lilie, mieczyki no i mnóstwo warzyw. ;) . Będzie co pojeść i pooglądać. :-D
Pozdrawiam Zuzia
ODPOWIEDZ