Ogródek Bettiw

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frania
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 485
Rejestracja: 2009-10-25, 11:42

Post autor: Frania »

Skalniaczek bardzo mi się podoba.Widzę że masz rozchodnik który jest bardzo ekspansywny i trzeba go trzymać w ryzach.
Dużo pracy włożyłaś aby osiągnąć taki efekt.Warzywa i kwiaty to czują i odwdzięczają Ci się
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2404
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

oj Franiu teraz to już wiem że rozchodnik rozchodzi się wszędzie hi hi, ale bardzo mi się podobają te delikatne gałązki
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2404
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

Danka, Zenia i Elżbieta M - wiecie co moje Panie, też nie wiem jak to sie dzieje, że na działce to mogę pracować bez końca, ciągle próbuję upraw nowych warzyw - wcale się nie nudzę. Pozdrawiam moich Gości serdecznie.
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2404
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

tęskni się za latem, mój leśny zakątek zorganizowałam pod brzózką powoli rozrasta się

Obrazek
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2404
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

I moje ulubione warzywka, dziś pomidorki:
malinówka
Obrazek,
bawole serce
Obrazek
i moja duma
Obrazek
staram się nie używać chemii, ale trochę muszę przed chorobami zabezpieczać
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Piękne warzywka i pewnie smaczne..mniam, mniam. :-D . Kwiatki także bardzo ładne...nie jestem pewna ale dojrzałam chyba moją ulubioną żurawkę. ;)

Obrazek
Pozdrawiam Zuzia
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2404
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

Zeniu, a jak robisz że zdjęcia pokazują się takie
duże?
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2404
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

mam żurawke i tawułkę, ale na razie po jednym przedstawicielu, też mam ochotę na następne. Piękne kolekcje widziałam i nas na forum.
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Bettiw pisze:Zeniu, a jak robisz że zdjęcia pokazują się takie
duże?
Klikam w twoje aby otworzyło się do dużych rozmiarów...ściągam na swojego kompa i ponownie wysyłam już jako duże przez Image. ;)
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Uaa , Zeniu , nie rozumiem , a też bym chciała , aby moje zdjęcia wklejały sie nieco większe. Ja zdjęcia mam na kompie i stąd dodaję do postu jako załącznik. Oczywiście już nic nie zmniejszam , "samo się robi". Czy w takim wypadku mogę miec zdjęcie takiej wielkości jak to powyżej? Jeśli tak , to musiałabyś przystępnym językiem napisać , jak to się robi :zabawa: - czyli władować do głowy łopatą
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Elżbietko, ja zaraz na początku założyłam sobie konto na Picasa i najpierw tam przekazuję zdjęcia do albumu a na forum z Picasa. Tak poradziła mi Kaska-Simeonowa i jest to dziecinnie łatwe bo pojęłam dość szybko. Zresztą na Picasa ma swoje konto Danusia, Wasilewska, Fox i jeszcze dość dużo osób no i oczywiście Kasia. Tam gdzie ma Zenia też tak można. :D

Majka
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Elu, najlepiej gdybyś zalogowała się do któregoś albumu fotograficznego internetowego. Wówczas też byś mogła wklejać duże zdjęcia. Ja polecam Picasa,bo jest możliwość obróbki zdjęć.
Widzę,że Maja mnie wyprzedziła :D
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Maju , Danusiu , dzięki , spróbuję , może się uda :hyhy:
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Bettiw...wstawiać zdjęcia możesz tak jak robiłaś to do tej pory, z Fotosika. Jedyna różnica...kopiowałaś kod miniaturki. Teraz kopiuj link do zdjęcia..pełen rozmiar na forum. :hyhy:
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Bettiw pisze:Wiesz Zeniu, zdawało mi się że kopiowałam kiedyś taki link pełen rozmiar...ale nie było róznicy,
No ja z ciekawości spróbowałam...już dawno przez fotosik nie wstawiałam. Sorry że się żądzę twoimi zdjęciami. ;) . Piękna rabatka..lepiej wszystko widać. :-D

Obrazek
Pozdrawiam Zuzia
ODPOWIEDZ