Ogród z pięknym widokiem

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Cieszę się Zeniu, że zachwycasz się zdjęciami i zachwycasz się zimą na moich zdjęciach.

Obiecuję kontynuować tematykę zimową. Czekam na piękne wschody słońca, ale jeszcze w tym miesiącu takich nie było. Dwa lata temu codziennie rano latałam po balkonach i strałam się uchwycić moment wschodu słońca,
który wyglądał na przykład tak:Obrazek

lub tak:Obrazek

a czasem tak, jak by tu była Afryka:Obrazek
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

O, to z Ciebie ranny ptaszek :shock: , ale opłacało się rano wstać bo zdjęcia przepiękne :roll:
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Zgadzam się,zdjęcia przepiękne. Może i ja kiedyś zmienię rytm snu. Bo lubię siedzieć w nocy, a za to z rana spać. Chyba trzeba to zmienić,chociażby dla takich widoków.
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Jak tu się nie zachwycać takimi widokami...no i pięknie przez ciebie sfotografowane wschody słońca. Kontynuuj ...bo jest się czym zachwycać. Masz piękne widoki i wielkie pole do popisu. Gratuluję tak pięknych zdjęć. :lol:
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Wiesiu, Danusiu i Zeniu dziękuję za słowa podziwu dla moich zdjęć. Będę się jeszcze bardziej starała o radość dla waszych oczu :lol:

Wprawdzie wiosna już wkrótce, ale póki mamy zimę cieszmy się zimowymi obrazami. Po wczorajszym okropnym dniu dziś od rana wyszło słońce wydobywając różne kolory śniegu i zachęcając do spacerów. Poszłyśmy więc z Emilką cieszyć się urokami zimy, oczywiście każda na swój sposób. Sunia starała sie znaleźć coś pod grubą warstwą śniegu i pobiegać po bezkresnych obszarach bieli, a ja rozkoszowałam sie odrobiną ciepła, pieknymi widokami i oczywiście strałam się coś z tego pięknego lutowego dnia utrwalić :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ZAPAMIĘTAJCIE :!:
W tym roku wiosna jest w połowie marca.
W tym roku wiosna jest w połowie marca.
W tym roku wiosna jest w połowie marca.
W tym roku wiosna jest w połowie marca.
W tym roku wiosna jest w połowie marca.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Lilu znowu cudowne zdjęcia :lol:
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Tak.. widoki zimowe piękne. Podziwiać. Tylko dlaczego ja i tak nie lubię zimy :?: Lilu jesteś mistrzynią w robieniu zdjęć. :-D
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Miłośników zimowych krajobrazów z przyjemnością zapraszam do nowo utworzonego albumu ;-)

http://picasaweb.google.pl/lila.kasteli ... ycznia2010
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Lilu u Ciebie o każdej porze roku jest pięknie ,zdjęcia piękne ,musisz je zachować może już kiedyś nie będzie takich zim.A te cztery pieski to wszystkie Twoje.
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Lilu,bardzo ładne zdjęcia. Zima jest piękna, tylko żeby nie robiła tylu szkód.
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Ta bezkresna biel jest niesamowita :-D A tą ścieżkę to sunia sama wydeptała?
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Lila wschody słońca piękne i śniegu widzę też Macie "po pachy", u mnie dokładnie to samo, na nizinach może jest mniej.
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Dziękuję za odwiedziny w mojej śnieżnej krainie. Miło mi, że zdjęcia się podobają.

Wiesiu, moja sunia biega cudzymi drogami i korzysta z okazji biegania wydeptana ścieżką. A dla ciekawości powiem, że jest to ścieżka wydeptana przez pewną panią mieszkającą za widoczną na zdjęciu górą. W obliczu zapowiadanych opadów śniegu kobieta wieczorem przyprowadziła auto na naszą stronę, bo obawiała się, że do piątej rano nie odśnieżą drogi do jej domu, a o tej porze musiała jechać do pracy.

Elu, zdjęcia oczywiście zachowam. A z piesków tylko jeden jest mój. Który? Właśnie dziś zawitał do twojego tematu. Możesz go tam zobaczyć.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Lila pisze:
Wiesiu, moja sunia biega cudzymi drogami i korzysta z okazji biegania wydeptana ścieżką. A dla ciekawości powiem, że jest to ścieżka wydeptana przez pewną panią mieszkającą za widoczną na zdjęciu górą.
Oj Lilu, ta twoja psiunia powinna być bardzo wdzięczna tej pani za wydeptaną ścieżkę. A swoją drogą współczuję tej pani. :roll:
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
majka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 792
Rejestracja: 2009-07-12, 18:27

Post autor: majka »

Lilu przepiękne krajobrazy zimowe, podziwiam twoją pasję robienia fotek zimą kiedy mróz siarczysty szczypie a ty z aparatem biegasz po balkonach. :-)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ