Ogród Jerzy 52

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2408
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Re: Ogród Jerzy 52

Post autor: Bettiw »

Jurek powiem Tobie, że na naszych działkach sporo osób ściąga folię, ale i zauważyłam w tym roku, że niektóre namioty stały całą zimę z folią.
W pierwszym roku w połowie lata miałam folię już poszarpaną, trochę ją połatałam taśmą, aby wytrzymała do końca sezonu i poprawiłam konstrukcję (połamane zostały listwy spinające rurki PCV), silnie wieją u mnie wiatry, za płotem jest kawał pustego pola, przypuszczam że po zimie efekt byłby podobny.
Zdecydujesz pod koniec lata, zobaczysz jak wieją u Ciebie wiatry jak zachowuje się tunel.
Ogródek Bettiw z pozdrowieniami od Beaty
ANDU
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1426
Rejestracja: 2016-02-05, 12:48

Re: Ogród Jerzy 52

Post autor: ANDU »

WITAJ JUREK

U nas sąsiad ma folię ok 5 lat na podwórku (zielona z zatopioną siatką) ,a ja miałem niby identyczną ,ale dosłownie rozsypała się w drugim sezonie chociaż zimowała w temp dodatniej w pomieszczeniu.
Może tą Twoją da się mocniej naciągnąć ,wydaje się, ze zdjęcia,że jest trochę pofalowana ,a wiatry będą ją szarpały.
Sadzonki masz rewelacyjne,będzie warzyw ,a warzyw.
pozd
ANDU
Awatar użytkownika
Jerzy52
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 29
Rejestracja: 2018-12-19, 20:22

Re: Ogród Jerzy 52

Post autor: Jerzy52 »

Witam po długiej nieobecności ,trochę się podziało ,na początku lało a teraz upały ziemia u mnie popękana i teraz nie ma deszczu na tyle by mi napełnić beczkę do podlewania. A po za tym pod folią pomidory rosną , niektóre nawet owocują. Ogórki też się pojawiają i jak na razie pod folią jest OK. Jarzyny kiepsko - zabetonowane,nie ciężko się okopuje, taka mam ziemię. W tej dziedzinie brak fotek :D .
20190621_200630.jpg
Załączniki
20190621_200638.jpg
20190621_200642.jpg
20190621_200649.jpg
Pozdro,,,
Bądźcie zdrowi i nie chorujcie,,,
ODPOWIEDZ