Oaza Merghen

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Re: Oaza Merghen

Post autor: Agnieszka123 » 2014-08-14, 13:55

Witaj Małgosiu, pięknie u Ciebie jak w Ogrodzie Botanicznym, wszystko takie świerze i soczyste :padam: Szkoda tylko, że nie pokazałaś swoich piękności przez całe lato. Pewnie jesteś zajęta robótkami ręcznymi ;) Ale i tak będę często zaglądała do Twojego ogrodu, bo ja dopiero zaczynam uzdatniać działkę i ciekawe pomysły wykorzystuję, a u Ciebie jest tak bajecznie kolorowo, że człowiek ma od razu lepszy humor :D
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl

Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert

Post autor: Petrus » 2014-08-28, 17:11

Zgadzam się, ładne i żywe kolory roślin...Żurawki super, szczególnie ta cytrynowa.
Niech ogród będzie moją pasją, wytchnieniem i odpoczynkiem.
Pozdrawiam, Piotr.
Moje rośliny ogrodowe Moje trawy ozdobne
Zapraszam na moją stronę:
ogrodypetrusa.pl | Wszystko o trawach ozdobnych | Projektowanie i wykonanie ogrodów | Doradztwo ogrodnicze |

Awatar użytkownika
Merghen
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Post autor: Merghen » 2015-03-17, 20:38

Długo się zastanawiałam nad tym czy kontynuować ten temat. Czasu coraz mniej... sił też jakby ubyło... ale ponieważ przyszła wiosna więc postanowiłam spróbować od nowa poprowadzić wątek ogrodowy. Jednak by zamknąć pewien etap a rozpocząć nowy (bo szata poradnika też się zmieniła ;) ) pomyślałam, że od dziś zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojego ogrodu w temacie "Tam gdzie zaczyna się przygoda..." Dlaczego? - myślę, że tam będzie można znaleźć odpowiedź na to pytanie...

Niniejszym proszę o zamknięcie tego wątku :)
Ogród:
Zasadzany na ugorze

Zapraszam, Małgorzata

Zablokowany