Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: rafaloku »

Można jeszcze w przeglądarce wyczyścić historię przeglądanych stron, zostawiając sobie zapamiętane hasła, pliki coookie itd, ale pozbywając się kopii przeglądanych stron. Np. w FireFox trzeba wejść w opcje -> prywatność i bezpieczeństwo -> historia przeglądanych stron -> wyczyść historię i tu zaznaczyć "historia przeglądanych stron i pobranych plików". To wszystko co pokazujecie na zrzutach to stare elementy forum wyświetlane z kopii zapisanej na Waszych komputerach/laptopach. Zwykłe odświeżenie powinno jednak wystarczyć...

U siebie próbowałem na różnych urządzeniach - laptop, tablet, smartfony całej rodziny i wszędzie jest ok :roll:
Rafał
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6074
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Krysia »

U mnie też jest OK. Myślałam, że mi się stary laptop zepsuł :lol: . Były jakieś domki, kropeczki i cuda wianki. Jest pięknie, czyściutko, świeżo. Pozdrawiam serdecznie :).
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Elzbieta M »

Ja do tych szczęśliwców nie należę
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Sylwia,Gosia »

Ja też Elu :( .

Dzięki Halinko ,domku u mnie nie ma ,ale znalazłam okrągłą strzałkę .Próbowałam kilka razy ,strzałka kręci się bardzo krótko za każdym razem ,ale niestety nic się nie zmieniło . Fb i inne znalazłam na zielonym ,dolnym pasku .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Danka »

rafaloku pisze:To może odśwież zamiast odśnieżać :rotfl:

A tak na serio, to ciężko mi to zweryfikować. U siebie odświeżyłem i jest ok. Jeszcze coś spróbuję zrobić... :zakrecony:
Odśnieżanie i odświeżenie nie pomogło. Wyczyściłam historię przeglądarki i zrobiło się biało :hyhy:
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: mmmm5 »

A u mnie bez odświeżania i odśnieżania wszystko wczoraj wieczorem się pięknie wyświetliło .Czytelny ekran bez czarnego krzyża.
Pozdrawiam :-)
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Sylwia,Gosia »

Marysiu , takiego farta powinni mieć mniej kumaci , a nie Ty :-D . U mnie te napisy pewnie już takie zostaną ,bo nie mam pojęcia co z tym zrobić , na domiar złego ,niektóre słowa są "przerywane " i prawie nieczytelne .
Pozdrawiam bardzo cieplutko :) .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Merghen
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2323
Rejestracja: 2010-09-01, 07:22

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Merghen »

Sylwia,Gosia pisze:Marysiu , takiego farta powinni mieć mniej kumaci , a nie Ty :-D . U mnie te napisy pewnie już takie zostaną ,bo nie mam pojęcia co z tym zrobić , na domiar złego ,niektóre słowa są "przerywane " i prawie nieczytelne .
Pozdrawiam bardzo cieplutko :) .
Wyczyść historię przeglądania. U mnie to pomogło, odświeżanie nie.
Ogród:
Zasadzany na ugorze

Zapraszam, Małgorzata
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: malina »

Merghen pisze:

Wyczyść historię przeglądania. U mnie to pomogło, odświeżanie nie.
Tak wyżej radził Rafał .
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Sylwia,Gosia »

Dziękuję Małgosiu i Halinko za rady , może z pomocą uda mi się :mrgreen: .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Danka »

Sylwia,Gosia pisze:Dziękuję Małgosiu i Halinko za rady , może z pomocą uda mi się :mrgreen: .
Gosiu, na pasku gdzie jest link do strony google, po prawej stronie są 3 kropki. Klikasz na nie i wyskakują informacje. Wśród nich jest HISTORIA. Wchodzisz w tę zakładkę i szukasz wyczyść HISTORIĘ.
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Sylwia,Gosia »

Dziękuję Danusiu , próbowałam już wcześniej otworzyć zakładkę HISTORIA i ją wyczyścić , ale po kliknięciu "HISTORIA" otwierała się jedynie ostatnia strona , na której byłam . Potem próbując dalej znalazłam polecenie wyczyszczenia wszystkich dokumentów , których jednak nie mogę usunąć .Z przodu ,na ikonkach mam między innymi curriculum , czy wyczyściłoby się również i ono ?
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Danka »

Sylwia,Gosia pisze:Dziękuję Danusiu , próbowałam już wcześniej otworzyć zakładkę HISTORIA i ją wyczyścić , ale po kliknięciu "HISTORIA" otwierała się jedynie ostatnia strona , na której byłam . Potem próbując dalej znalazłam polecenie wyczyszczenia wszystkich dokumentów , których jednak nie mogę usunąć .Z przodu ,na ikonkach mam między innymi curriculum , czy wyczyściłoby się również i ono ?
Niestety Gosiu ale dokumenty mogą zginąć. Przy czyszczeniu dokumenty zostawiam. Czyszczę tylko strony przeglądarki i nawet hasła. Później gdy wchodzę na stronę muszę ponownie się logować wpisując hasło.
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Sylwia,Gosia »

Dzięki Danusiu , ale chyba sobie odpuszczę , nie będę ryzykowała :hyhy: .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Nowy wygląd forum od 19 marca 2019

Post autor: Elzbieta M »

Cześć Rafał. Ja odnośnie wpisów w temacie testowania trawy. W regulaminie piszesz , że zgłoszenia będą niewidoczne do czasu ogłoszenia wyników. Nie wiem , czy u wszystkich , ale u mnie są cały czas widoczne. Czy to jest spowodowane wprowadzonymi zmianami na forum?
Poza tym u mnie , podobnie jak juz niektóre osoby zgłaszały , część liter jest prawie niewidoczna , więc części tekstu nie da się odczytać. Odświeżanie nie pomogło.
ODPOWIEDZ