Niespodziewana nagroda

Naturalne metody uprawy, biopreparaty, nawozy organiczne, ogród przyjazny dla ptaków i innych stworzeń.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Niespodziewana nagroda

Post autor: tadek »

Obrazek

Dwadzieścia kilo szczęścia i emocji w jednym - chociaż czy szczęście lub emocje można przeliczać na kilogramy?

W moim przypadku tak, bowiem jestem szczęśliwym posiadaczem do spółki z ciocią Olą, dwudzdziesto kilowej paczki, którą otrzymałem od firmy EkoDarPol po niespodziewanym zajęciu pierwszego miejsca w konkursie ogłoszonym na Forum Poradnika Ogrodniczego, prowadzonego przez Administratora Rafała, który to ten wspaniały konkurs na wspomnianym forum ogłosił.

Szczegóły konkursu znajdziecie w wątku zatytułowanym: Ogród Ekologiczny z EkoDarPol

Natomiast mój wpis dzięki któremu zająłem pierwsze miejsce znajdziecie pod tym linkiem.

W otrzymanej przesyłce znalazłem wspaniałe nawozy do roślin domowych i ogrodniczych, które to po otwarciu kartonu, wysypały się niczym z rogu obfitości.
:zdziwko: Czego tam nie było?!
Jako pierwsze co wyciągnąłem, był słomkowy kapelusz przeznaczony do prac w ogródku, chroniący głowę przez słońcem.
Potem w kartonie znalazłem:
  • Humus Active 5,0
    Humus Active spray do trawników 1,2 l
    Humus Active spray do upraw działkowych 1,2 l
    Humus Active spray do roślin ozdobnych 1,2 l
    komposter 3,0
    Biohumus Extra uniwersalny 1,0 l
    Biohumus Extra storczyk 1,0 l
    Biohumus Extra jesienno-zimowy 1,0 l
Zresztą powyższą wyliczankę produktów EkoDarPolu, najlepiej zobrazuje zamieszczony poniżej film, do obejrzenia którego - serdecznie zapraszam.

Nawozy z EkoDarPolu otrzymałem w poniedziałek, prawie w samo południe. Akurat szykowałem się do wyjścia z domu jak do drzwi zapukał listonosz, który przyniósł mi list polecony.
Z odebraną przesyłką, aby ją przeczytać, stanąłem w oknie.
Wtedy to zauważyłem jak pod domem zatrzymał się dostawczy samochód wielkości wycieczkowego autobusu, którego paka mogła by posłużyć na wygodną, ogrodową altankę.
Na jego boku oraz tylnych drzwiach widniał napis: Opakowania.
Kierowca po opuszczeniu szoferki stanął przed drzwiami domu w którym mieszkam, jeszcze raz spojrzał na kwity trzymane w ręku, i wszedł do środka.
Wkrótce okazało się że ten samochód przyjechał właśnie do mnie, ze wspaniałą paczką z produktami EkoDarPolu.

Po dopełnieniu formalności związanych z odbiorem przesyłki, ciężki karton postawiłem u siebie w pokoju.
Mimo ciekawości co skrywa w środku, nie mogłem go od razu otworzyć. Czas poganiał. Od piętnastu minut powinienem był być już w drodze...
Przesyłkę otworzyłem dopiero wieczorem, w towarzystwie cioci Oli, która patrzyła na mnie za pomocą kamerki, przez komputer.
Do podziału nawozów jeszcze nie doszło, ale przy najbliższym spotkaniu z ciocią Olą rozpoczniemy dyskusję nad podziałem.
Za ten wspaniały prezent jeszcze raz dziękuję sponsorowi nagród firmie EkoDarPol, oraz Administratorowi Forum Ogrodowego, za zorganizowanie tego wspaniałego konkursu.

Otrzymane nawozy zostaną wkrótce wykorzystane według ich przeznaczenia.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1iEvgX6lD9U[/youtube]

:| http://ekodarpol.pl/
:niepewny: http://humusactive.pl/
:zdziwko: http://www.biohumus.co/
.
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: malina »

Tadziu gratulacje,należało Ci się takie wyróżnienie ,wspaniałe nagrody ,przyznam się że bardziej patrzyłam na tego młodzieńca przystojnego niż na.......ten stół. Ha,ha,ha to był żart ,jeszcze raz gratuluję .Halina :lol:
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: Iga51 »

Ja również raz jeszcze gratuluję wspaniałej nagrody. Roślinki będą rosły jak na drożdżach. Pozdrowienia i serdeczne gratulacje dla Cioci Oli.

P.S. Czy Ty nam Tadziu ostatnio nie schudłeś?
Awatar użytkownika
OLAOSKA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 444
Rejestracja: 2008-05-08, 00:21

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: OLAOSKA »

Tadziu ,a czemu Ty masz taką poważną minę :roll: , ja to bym skakała pod sufit z taką nagrodą ,a Ty mam wrażenie ,że się smucisz ...
Pozdrawiam Olka

Szczęście się mnoży jeśli się nim podzielisz :).
zapraszam do siebie ogrod-osek-t9100.html
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: rafaloku »

Minę ma poważną, jak przystało na Al Capone. Kolego, w tym kapeluszu Ci bardzo do twarzy, brakuje tylko cygara i wolałbym z Tobą nie zadzierać... :cwaniak:
Rafał
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: Danka »

Już myślałam, że prezenty się nieskończoną :hyhy: Wyciągałeś i wyciągałeś ;-) Tylko ciekawe dlaczego zamiast zająca z kapelusza wyciągnąłeś kota :shock: :rotfl:
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: tadek »

Dziękuję wam za miłe słowa. :zawstydzony:

... Nie wiem natomiast co mam napisać o mojej smutnej minie :( .
Nagrywając film starałem się być zarazem poważny, jak i pokazać jak kipi ze mnie radość.
Niestety, daleko mi do aktorskich umiejętności...

Tak myślę że muszę popytać znajomych, jaki jestem na co dzień.
Może jestem ponurakiem?
:rotfl:

A co do kotka wyciągniętego z kapelusza... Kotek był w formie zastępczej.

Obrazek

Jak bezpiecznie wykonywać prace ogrodnicze?
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
dziwaczek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 524
Rejestracja: 2011-11-10, 17:35

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: dziwaczek »

Kotek był extra Obrazek
Super nagroda, jeszcze raz gratuluję, chyba Ciocia Ola też się cieszy :hyhy:
Pozdrawiam
elka
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: mmmm5 »

Gratulacje ,nie tylko z powodu otrzymania nagrody ale także z fajnie zrobionego filmu :super:
Kot przepiękny jak ma na imię ?
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: Elzbieta M »

Wspaniala nagroda - gratuluje
Awatar użytkownika
jolafol
Moderator
Posty: 209
Rejestracja: 2009-07-14, 17:12

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: jolafol »

Tadeuszu gratulacje, nie bądź taki skromny, fajnie, że zdobyłeś tę nagrodę.
Należała Ci się :!: Bardzo się cieszę :D
tadek pisze:
Nagrywając film starałem się być zarazem poważny, jak i pokazać jak kipi ze mnie radość.
Niestety, daleko mi do aktorskich umiejętności...
Tadziu się nie mogę z Tobą zgodzić, ponieważ uważam, iż te emocje o których wspominasz i dumę i powagę i radość- doskonale widać w Twoich oczach ;)

Ale ale, zauważam tam coś jeszcze...
Jestem zaniepokojona, bo tak jak myślałam, ta nutka figlarności w Twoim spojrzeniu, zwiastowała to, że może się jeszcze wydarzyć coś nieprzewidzianego :/ No i proszę jest czarny kot i choć tak niewinnie wygląda, to jednak obaj gdzieś znikacie :orany:
No i co :niepewny: do tej pory nie mogę Was odnaleźć :help:
Pozdrawiam Jola
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: tadek »

Kotek musiał być obowiązkowo... ;)
A co do imienia kotka, to z początku miał na imię Luluś, ale potem okazało się że to jest Lulusiowa. :lol:
Zresztą imię to nie jest używane, nie wołamy kotka po imieniu ponieważ porozumiewamy się telepatycznie.
Poza tym to my jesteśmy dla kotka, a nie kotek dla nas; w związku z tym on sam pilnuje porę karmienia, porę pieszczenia i wychodzenia na dwór...
Kto ma albo miał kotka wie jak one potrafią dobrze nas wychowywać. ;)

Jolu, co do znikania, to dzięki kapeluszowi mogę teraz bezproblemowo przenosić się na dziki zachód. :luka:
Wystarczy być w jego pobliżu, pomyśleć o kowbojach, następnie dyskretnie mrugnąć i już jesteśmy w innym świecie... ;) :rotfl:
1-P1110563-001.JPG
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y3Z6a8_RHNU[/youtube]
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
jolafol
Moderator
Posty: 209
Rejestracja: 2009-07-14, 17:12

Re: Niespodziewana nagroda

Post autor: jolafol »

Uff..., no to mnie uspokoiłeś :hyhy:

Dzięki towarzystwu MM można się zachwycić i dzikim zachodem ;)
Filmik uroczy :padam:
Pozdrawiam Jola
ODPOWIEDZ