Newsletter Ogrodniczy - opinie, uwagi, sugestie

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
tomek-warszawa
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 19
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25

Newsletter Ogrodniczy - opinie, uwagi, sugestie

Post autor: tomek-warszawa »

Zapisałem się do Newsletter i miałem, co tydzień otrzymywać nowe porady, ale ich nie otrzymuje, co tydzień. Owszem dostaje nowe porady, ale nie, co tydzień tylko rzadziej dużo rzadziej
Kwiat jest uśmiechem rośliny
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Może masz problem z pocztą?

Oto daty ostatnich wysyłek newslettera:
2008-02-11
2008-02-05
2008-01-29
2008-01-24
2008-01-22
2008-01-16
2008-01-11
2008-01-02

Jak widać są wysyłane nawet częściej, bo do "zwykłych" newsletterów dochodzą czasami szybkie informacje np. o rozpoczęciu konkursów na forum.

W zeszłym roku zdarzało się, że newsletter był wysyłany rzadziej ale wówczas nikt jeszcze nie obiecywał, że będzie co tydzień. Informacja taka pojawiła się dopiero na początku bieżącego roku.
Rafał
Awatar użytkownika
tengel27
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 899
Rejestracja: 2008-01-15, 19:29

Post autor: tengel27 »

Potwierdzam, u mnie też poradnik przychodzi regularnie zgodnie z datami podanymi przez rafaloku ;)
Awatar użytkownika
Kachna
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 32
Rejestracja: 2008-01-16, 09:54

Post autor: Kachna »

Witam, ja też regularnie otrzymuję Newslettery i z niecierpliwością czekam na następne. Są bardzo ciekawe i przejrzyście sformułowane. Otrzymuję je od maja 2007. Dzięki temu, że mam tak ogromne żródło wiedzy na temat ogrodniczy, pokochałam pracę w ogrodzie
i inaczej spojrzałam na życie.
Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam, :lol:
tomek-warszawa
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 19
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25

Post autor: tomek-warszawa »

Juz przychodzą mi wiadomości z newslettera
Kwiat jest uśmiechem rośliny
sąsiad
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 311
Rejestracja: 2008-03-11, 23:09

Uwagi co do Newslettera.

Post autor: sąsiad »

Już około rok jestem czytelnikiem Newslettera. Do mnie dochodzi systematycznie.
Pomimo tego, że mam dość duże doświadczenie w uprawie kwiatów, warzyw i innych roślin, to każda informacja jest przypomnieniem oraz poznaniem nowości.
Zarejestrowałem się również na FORUM , ale mam już kopę lat /60/ i idzie mi dość ciężko pisanie postów.
___________________
Staszek
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Witaj Staszek!

Dziękuję za opinię o newsletterze ;-)

A w pisaniu postów na pewno z czasem nabierzesz wprawy. Wiekiem się nie martw. Wśród najaktywniejszych forumowiczów są Twoi rówieśnicy. W razie czego pisz do mnie na PW (prywatna wiadomość), chętnie pomogę.

Pozdrawiam
Rafał
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Staszku to Ty jeszcze młody mężczyzna, jaka kopa lat, co będziesz mówił jak osiągniesz 90 lat?
Awatar użytkownika
Kasiunia842
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 152
Rejestracja: 2008-02-25, 13:43

Post autor: Kasiunia842 »

Nie wiem co o tym inni myślą ale pisanie postów chyba większości osób na początku przychodzi z trudem. Ja naprzykład bałam się, że palnę jakąś głupotę i będę tu pośmiewiskiem. Szybko się przekonałam, że nie ma się czego bać, bo wszyscy są mili i chętnie rozwiązują każdy problem.
Kwiat żyje, kocha i przemawia cudownym językiem. (Peter Rosegger)
sąsiad
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 311
Rejestracja: 2008-03-11, 23:09

Post autor: sąsiad »

Dziękuję Wam za słowa otuchy, postaram się odwiedzać FORUM jak tylko znaję trochę czasu. A pisanie idzie mi marnie bo jestem początkującym internautą.
Awatar użytkownika
duende
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 135
Rejestracja: 2008-03-26, 14:43

Post autor: duende »

Chcę tutaj podziękować za newsletter.
Otrzymuję go od niedawna i jest dla mnie źródłem bardzo oczekiwanych i pożytecznych wskazówek. Mój ogród do tej pory mnie przerastał, teraz mam wrażenie, że jestem w stanie go okiełznać ;)
Myślę, że dzięki poradnikowi ogrodniczemu jestem w stanie w odpowiedni sposób i we właściwym czasie zająć się ogrodem.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Na forum jestem od niedawna,wiadomości newslettera otrzymałam- to napewno działa bez problemu, jest on dla mnie źródłem wielu ciekawych informacji i wskazówek.
Tak jak Kasiunia842 i mnie na początku pisanie postów sprawiało dużą trudność, jestem onieśmielona i pełna podziwu dla niektórych forumowiczów znajomością tylu gatunków roślin, wiedzy na temat ich uprawy i pielęgnacji. Po tak krótkim czasie doszłam do wniosku że są tu bardzo mili i pomocni ludzie, a ponadto ludzie którzy kochają przyrodę są ludźmi z reguły wrażliwymi czyż nie :?: :?: :?: .
Awatar użytkownika
Storczyk
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 269
Rejestracja: 2008-09-22, 10:45

Pytanie

Post autor: Storczyk »

Jaki jest koszt prenumeraty?
Pozdrawiam
Irena
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Witam

Newsletter jest darmowy.

Można się zapisać na tej stronie: http://poradnikogrodniczy.pl/newsletter.php
Rafał
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

KOSZT--Szeroki uśmiech przy jego czytaniu!! :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ