Newsletter Ogrodniczy - opinie, uwagi, sugestie

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
Awatar użytkownika
Storczyk
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 269
Rejestracja: 2008-09-22, 10:45

Post autor: Storczyk »

Dziękuję Rafale i Harwi
Pozdrawiam.
Pozdrawiam
Irena
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Dodam jeszcze, że jak się rozmyślisz to rezygnacja jest bardzo prosta. Na końcu każdego wysłanego newslettera jest link, wystarczy w niego kliknąć i już jesteśmy wypisani. Nie trzeba zatem wracać na stronę i się wypisywać itp.

Gdy nie spodoba się newsletter wystarczy kliknąć w link na końcu wiadomości. I już ;-)

Dlatego zachęcam do testowania newslettera. To nic nie kosztuje, rezygnacja jest łatwa i szybka, a jeśli się spodoba - można zyskać ciekawe informacje :mrgreen:
Rafał
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Dodam jeszcze, że jak się rozmyślisz to rezygnacja jest bardzo prosta
Gdy nie spodoba się newsletter wystarczy kliknąć w link na końcu wiadomości. I już ;-)
zbędna informacja :mrgreen: Jakby nie mógł się spodobać newsletter toż to kopalnia wiedzy. Ja sobie nie wyobrażam bez niego już działalności hiih Ale rozumiem informacja musiała być podana ale wątpię by ktoś z niego zrezygnował :mrgreen: :mrgreen:

Zachęcam i polecam
Awatar użytkownika
Monisia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 325
Rejestracja: 2008-01-24, 19:00

Post autor: Monisia »

Podpisuję się pod tym całym sercem. Niby człowiek dużo już wie, a ciągle coś nowego dociera dzięki newsletterowi :->
Amatorka...z sercem do roślin!!!
Awatar użytkownika
ANA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 456
Rejestracja: 2008-01-18, 07:06

Post autor: ANA »

Dołączmam do harwi i Monisi :lol:
Całuski od Anki krakowianki.
tomek250611
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 7
Rejestracja: 2009-12-29, 10:02

mam pytanie

Post autor: tomek250611 »

:-D co ile dni będę otrzymywał newslettera?
pozdrawiam Tomek ;)
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Otrzymuje się go raz w miesiącu, tak standardowo. Ale czasem są dodatkowe, świąteczne czy tematyczne, związane z danym okresem w roku lub innymi wydarzeniami.
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Tu trochę Piotrka poprawię - newslettera z reguły wysyłamy raz w tygodniu. Mogą być jednak drobne odstępstwa od tej zasady.
Rafał
tomek250611
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 7
Rejestracja: 2009-12-29, 10:02

Post autor: tomek250611 »

dzieki za szybka odpowiedz :-D
pozdrawiam Tomek ;)
Awatar użytkownika
anja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 514
Rejestracja: 2010-09-05, 10:11

Niedziałajce linki w pobieralni

Post autor: anja »

Próbowałam ściągnąć plik "Różaneczniki, azalie i magnolie", "Ogrodowe rośliny kwitnące..." i "Naturalny kamień w ogrodzie" ale pojawia sie komunikat "Nie znaleziono komponentu" :-/
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Dziękuję za uwagę. Zaraz sprawdzę. Rzeczywiście część linków może nie działać, gdyż ostatnio nie miałem czasu posprawdzać wszystkich odnośników i ewentualnie ich zaktualizować. Pobieralnia zawiera ciekawe materiały znalezione w internecie, które z czasem mogą być przez ich autorów usuwane lub przenoszone pod inne adresy. Postaram się w najbliższych dniach zaktualizować zbiór w pobieralni i nieistniejące poradniki zastąpić nowymi.
Rafał
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Przed chwilą skończyłem sprawdzanie linków w pobieralni. Na chwilę obecną wszystkie powinny działać. Niedziałajace usunąłem. Dodałem też sporo nowych, m.in. z zakresu ogrodu ozdobnego, co na pewno zainteresuje wielu naszych subskrybentów.

Dla osób niezorientowanych wyjaśniam, że hasło potrzebne do wejścia do pobieralni można otrzymać po zapisaniu się do naszego darmowego newslettera ogrodniczego ;-)
Rafał
Awatar użytkownika
anja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 514
Rejestracja: 2010-09-05, 10:11

Post autor: anja »

Super Obrazek
ODPOWIEDZ