Narzędzia ogrodowe TOPEX - opinie

Narzędzia i sprzęt ogrodniczy, instalacje nawadniające, porady serwisowe.

Narzędzia ogrodowe TOPEX - opinie

Postautor: rafaloku » 2012-04-20, 20:39

Wątek zakładam po zakończeniu konkursu Narzędzia ogrodowe TOPEX, w którym można było wygrać praktyczne zestawy narzędzi do ogrodu.

Zgodnie z regulaminem konkursu, zwycięzców proszę o pokazanie otrzymanych narzędzi oraz kilka słów opinii na ich temat. Do wypowiadania się w tym wątku zapraszam również wszystkie inne osoby, które miały styczność z narzędziami ogrodowymi TOPEX.
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator

Re: Narzędzia ogrodowe TOPEX - opinie

Postautor: Roma » 2012-04-23, 16:12

Pragnę poinformować, że moja nagroda nie tylko dotarła na miejsce ale i została wypróbowana.
Nie spodziewałam się, że będą to tak profesjonalne narzędzia podręczne. Na uwagę zasługuje fakt iż rączki przy narzędziach oprócz tego , że są odpowiednio wyprofilowane to jeszcze część drewnianej rączki ma miękkie zabezpieczenie antypoślizgowe.Bardzo ładne a co najważniejsze wyjątkowo funkcjonalne są rękawiczki TOPEXU, nie przemakają a ręce w nich w się nie pocą.
Dobry gatunek oraz opakowanie w którym znajdują się narzędzia, doskonale nadają się na upominek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bardzo się cieszę z wygranej i jeszcze raz dziękuję Organizatorom i Fundatorowi nagród. :padam:
Awatar użytkownika
Roma
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant

Postautor: Ania1990 » 2012-04-23, 18:50

Witajcie, chciałam również poinformować, że otrzymałam dziś swoją nagrodę konkursową. Bardzo się cieszę, zestaw bardzo fajny, przyjemnie się pracowało, bardzo wytrzymały i praktyczne opakowanie :-D Rękawiczki są super wygodne :-D Podziękowania dla organizatorów i sponsora ;-)
Załączniki
DSCN1930.JPG
DSCN1931.JPG
Awatar użytkownika
Ania1990
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca

Postautor: stasio13 » 2012-04-24, 11:43

Witam :)
Paczka przyszła wczoraj 23.04,ale byłem w pracy i zdjęcia zamieszczam dopiero dzisiaj.
Obrazek
Widok ogólny
Obrazek
Po rozpakowaniu-fajna podręczna torba.
Obrazek
Praktyczne uchwyty
Obrazek
Zestaw
Obrazek
Rękawiczki
Obrazek
Rękawice jakby szyte na miarę-rewelacyjne
Obrazek
I praktyczne-koniec z odciskami i bąblami :P
Obrazek
Pazurki zdały egzamin
Obrazek
Test łopatek-praktyczna miarka,można wykorzystać nawet do dozowania nawozu.
Obrazek
Świetnie poradziły sobie z ubitym podłożem-ostre nie wyginają się i co najważniejsze nie zardzewieją
jak o nich zapomnę i zostawię na ogrodzie [co niestety często mi się zdarza :oops: ]
Obrazek
Funkcjonalny i bardzo praktyczny zestaw narzędzi ogrodowych TOPEX -polecam.
Bardzo się cieszę z wygranej dziękuję Organizatorom i Fundatorowi nagród marki-TOPEX :padam:
Mam jeszcze inne narzędzia tej maki i które również gorąco polecam,jestem z nich bardzo zadowolony -
są niedrogie ,praktyczne i wytrzymałe :oczami:
Obrazek
Razem raźniej :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
stasio13
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: Ela SZ » 2012-04-24, 20:21

Witam
Wczoraj dotarła nagroda :-)
Narzędzia są super,wykonane z dobrej jakości stali,estetyczne wykończenia elementów,które trzymane są w ręku, oraz są lekkie.Kochani warto inwestować w dobry sprzęt, bo one będą nam służyć latami.Polecam TOPEX :-)
Bardzo się cieszę z wygranej i jeszcze raz dziękuję Organizatorom i Fundatorowi nagród.
Załączniki
Zdjęcie060.jpg
Zdjęcie068.jpg
Zdjęcie062.jpg
www.elutek.posadzdrzewo.pl
zobacz: http://forum.poradnikogrodniczy.pl/oto- ... vt5959.htm

Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy.* Autor: Oscar Wilde
Awatar użytkownika
Ela SZ
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować

Postautor: tess.88 » 2012-04-28, 00:41

Oto nagroda którą otrzymałam w wyniku konkursu.
Zestaw narzędzi podstawowych każdego ogrodnika. Zestaw wyjątkowo udany pod względem funkcjonalnym
i estetycznym, no a ta torba - "mistrzstwo świata" - rzecz bardzo praktyczna.
Dziekuję Organizatorom i Fundatorowi nagrody.
Załączniki
2012-04-27 001 001.jpg
Awatar użytkownika
tess.88
Witamy na forum!
Witamy na forum!

Postautor: paulinka91_15 » 2012-04-29, 22:14

Witam!
Otrzymałam już swoją nagrodę kilka dni temu, ale okazję do wypróbowania znalazłam dopiero w sobotę.
Moją nagrodą był zestaw narzędzi wykonany z plastiku czego na początku się obawiałam, myślałam że łatwo się złamie czy uszkodzi przy używaniu, tymczasem obie łopatki sprawdziły się super nawet na ciężkiej i twardej ziemi w moim ogródku, natomiast niestety z racji suszy pazurki nie dały rady z ziemią i wyginały się (musiałam użyć metalowych).
Natomiast rękawiczki od razu przypadły mi do gustu. Są bardzo kobiece i wygodne, do pracy w ogrodzie idealne!
Ogólnie cały zestaw oceniam bardzo pozytywnie i jestem z niego zadowolona :-)
pozdrawiam i dziękuję za nagrodę
Paulina
paulinka91_15
Witamy na forum!
Witamy na forum!

Postautor: użytkownik usunięty » 2012-05-11, 23:40

Trochę po czasie ale moją nagrodę już przetestowałem :-D
Otrzymałem taki zestaw:
DSC01309.JPG

Wygląd estetyczny choć w ogrodzie torebka prawdę mówiąc mało przydatna. Ale na prezent czy jako podręczny przenośny zestaw do transportu np. do prac przy grobie, torba jest całkiem praktyczna, jak i zestaw narzędzi do takich prac.

Łopatka jak i spulchniacz mocne i solidne ale w oko wpadły mi te blaszane grabki, które są wyśmienite do delikatnego oczyszczania miejsc z naniesionych przez wiatr liści na rabatach między rosnącymi kwiatami. A co do rękawiczek są dla mojej małżonki, niestety mam "za delikatne" rączki do nich :mrgreen: Bardzo przypadły jej do gustu do "grubszych" prac, bo do plewienia są zbyt grube.

Bardzo dziękuję sponsorowi za fajną nagrodę :-D
użytkownik usunięty

Postautor: Yesmena » 2012-07-25, 21:08

Pragnę poinformować, że moja nagroda nie tylko dotarła na miejsce ale i została wypróbowana.
Rękawiczki są super wygodne :-D
Nożyczki wykonane z dobrej jakości stali, estetyczne wykończenia elementów, które są wygodne w pracy, oraz są lekkie. Warto inwestować w dobry sprzęt, bo on będzie nam służyć latami. Polecam narzędzia firmy TOPEX :-)

Bardzo się cieszę z wygranej i jeszcze raz dziękuję Organizatorom i Fundatorowi nagród.
Załączniki
2012-07-25-1346.jpg
Już w użyciu :)
2012-07-25-1351.jpg
oto moja nagroda
Awatar użytkownika
Yesmena
Witamy na forum!
Witamy na forum!

Jestem szczęśliwym posiadaczem nożyc do trawy firmy Topex

Postautor: tadek » 2012-07-25, 21:09

Nożyce do trawy, niby banalna rzecz a jakże przydatna.
Bez problemu przytniemy nimi odcinki nie dociętej trawy w miejscu trudno dostępnym dla kosiarki, bez rozkładania podkaszarki...

Wspominam o nożycach do trawy, ponieważ zostałem laureatem konkursu zatytułowanego Murawa Mistrzów Topex. Konkurs ten skierowany został do użytkowników niniejszego forum.
Zadanie konkursowe polegało na, cytuję:
Przedstawieniu zdjęcia trawnika, na którym leży piłka lub dowolny inny atrybut kibica piłki nożnej.
Jury brało pod uwagę: wygląd trawnika, otoczenie murawy (kwiaty, krzewy, iglaki…), nawiązanie zdjęciem do mistrzostw Europy w piłce nożnej i kibicowania oraz pomysł i jakość wykonania zdjęcia.

Ja jak i wielu innych użytkowników biorących udział w konkursie, przygotowałem zdjęcie do konkursu, i je porostu wysłałem. Nie liczyłem że wygram nowe nożyce. Zresztą miałem już taki sprzęt, który już jakiś czas używałem. Nawet zdążyłem już moje stare nożyce zgubić, poprzez zapomnienie o posiadaniu tak wspaniałej rzeczy. A co się namęczyłem! Nie mając nożyc i nie chcąc wyciągać podkaszarki, fragmenty trawnika po prostu zrywałem ręką, jak jakieś trawożerne zwierzę... Dopiero po przeczytaniu ogłoszenia o konkursie wystawionego przez Administratora, zadałem sobie pytanie? Gdzie są moje nożyce do trawy?
O cudownym odnalezieniu nożyc napisałem nawet krótko na forum. Do tego wpisu poprowadzi ten LINK (Gdzie zapodziały się moje nożyce do trawy?)
Ale wrodźmy do konkursu.
Szczygły jak i zdjecia osób biorących udział w konkursie, jak i laureatów konkursu, znajdziecie pod tym linkiem. LINK

Konkurs został już jakiś czas temuzamknięty, nagrody rozesłane.
Dzisiaj upominek dotarł do mnie, co prawda nie było mnie w domu ale domownicy odebrali przesyłkę które czekała na moje przyjście.
Moja ciekawość nie znała granic!
Nie zdejmując butów chwyciłem aparat fotograficzny z półki, i pobiegłem z rodziną oglądać upominek, dokumentując go na fotografii aby móc wam pokazać.
1.JPG
Paczka z upominkiem czekała na mnie w towarzystwie dwóch miniaturowych róż.

2.JPG
Niezwłocznie rozpakowałem paczkę, pokazując światu jej zawartość.
- Nożyce do trawy firmy Topex, oraz rękawice ogrodowe.

3.JPG

4.JPG
Nowe nożyce Topex są po prostu rewelacyjne. Mają lżejszą wagę jak poprzednie, lepiej pasują do ręki...
A co do starych nożyc. Mam już dla nich nowe gospodarstwo. Przekażę je bliskiej osobie która nie posiada jeszcze takiego sprzętu.
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Wróć do Narzędzia i sprzęt