Nakładki na buty z kolcami.

Narzędzia i sprzęt ogrodniczy, instalacje nawadniające, porady serwisowe.
jacekan
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 135
Rejestracja: 2009-03-15, 17:00

Nakładki na buty z kolcami.

Post autor: jacekan »

Jakiś czas temu żona kupiła to badziewie do dziurkowania trawnika. Na oko wygląda solidnie i zachęcająco. Ale w żaden sposób nie da się z tego korzystać. Jedna klamerka pękła od razu, inne ani trochę nie trzymają, wciąż się luzują. Wymieniłem te paski na prawdziwe z klamerkami, to nic nie zmieniło. Pomimo, że już się nie luzują, to całość i tak nie trzyma się pod butem. Kilka kroków i wszystko spada. Gdybym sam to kupił, to już dawno wywaliłbym ten wynalazek do śmieci, niestety żona cieszyła się jak dziecko, próbuję więc jakoś to zmodyfikować.
Ma ktoś pomysł, co zrobić, żeby ten bubel chciał trzymać się buta?
Załączniki
kolce.jpg
kolce.jpg (70.44 KiB) Przejrzano 8967 razy
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Nakładki na buty z kolcami.

Post autor: Iga51 »

Najlepiej poprzeciągać przez istniejące otwory tasiemki, czy jakieś inne paski i obwiązać dookoła nogi tak jak "rzymianki".
jacekan
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 135
Rejestracja: 2009-03-15, 17:00

Re: Nakładki na buty z kolcami.

Post autor: jacekan »

Nic z tego, próbowałem. Wpadłem na inny pomysł. Przewiercę stare buty, kolce przełożę od środka, skręcę, dodatkowo przykleję to draństwo do podeszwy i zobaczymy co będzie.
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Nakładki na buty z kolcami.

Post autor: Iga51 »

Każdy sposób jest dobry, jeżeli jest skuteczny. Spróbuj, a potem pochwal się, czy się sprawdził. Można jeszcze te zielone buty po prostu przykleić do podeszew starych butów.
ODPOWIEDZ