Moje miejsce relaksu.

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Frania
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 485
Rejestracja: 2009-10-25, 11:42

Post autor: Frania »

Ta duża kępka to chyba przebiśniegi będą bo narcyze to jeszcze chyba śpią przynajmniej u mnie.
Też już chodzę na działkę i wypatruję wiosny.
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Dzięki za odwiedzinki.

Franiu to są narcyzy ,przebiśniegi mam ale bardzo małą kępkę.
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Lilu pięknie już schodzą wiosenne kwiatuszki, ja jeszcze nie odkryłam bo u mnie troszeczkę zimniej, i chyba dobrze zrobiłam , bo napadał śnieg i bardzo zimno -10* :evil:
pozdrawiam Małgorzata
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2408
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

Lilu z wielką przyjemnością przespacerowałam się po Twoim ogrodzie, zima mi dokucza, ogladanie Twoich pięknych kwitów sprawia przyjemność. Cieszę się że podpisujesz zdjęcia, zrobiłam sobie przy okazji notatki, co mi się podoba i chciałabym u siebie wprowadzić. Same fotografie zdjęć są bardzo udane, wyraziste i duże. Pozdrawiam i do wiosny.
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Małgosiu i Bettiw dzięki, że zajrzałyście na moją działeczkę, teraz znowu pokryta niewielką warstwą śniegu i okrutnie zmrożona :evil: Bettiw dzięki za pochwałkę, staram się podpisywać fotki, to i ja lepiej zapamiętuje, :oops: :rotfl:
azalia74
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 54
Rejestracja: 2011-02-23, 19:36

Post autor: azalia74 »

Lilu
Witam serdecznie i dziękuję za zaproszenie.Jest mi bardzo miło ,że mogę podziwiać twój piękny i zadbany ogród.Przede mną jeszcze wiele pracy i przede wszystkim nauki.Mam nadzieje,że niejedno będę mogła u ciebie podejrzeć.
pozdrawiam
ala
Awatar użytkownika
marcy
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 292
Rejestracja: 2010-03-04, 10:56

Post autor: marcy »

Lilijko, u Ciebie wiosna już puka do bram- będziemy mieli co podziwiać!

u mnie też już co-nieco wyłaziło, ale po ostatnich mrozach nie wiem, ile z tego zostało :niepewny:
Mam nadzieję, że nasze forumowe roślinki są twarde i nie dadzą się zbytnio zmrozić :zly:
ogrodnik NIE-doskonały :)
Awatar użytkownika
Nutka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 711
Rejestracja: 2009-12-06, 04:03

Post autor: Nutka »

Witaj Lilu
Zaglądam tak do ogródków i prawie wszędzie wiosna kiełkuje :lol: To bardzo pocieszające, bo nie mogę się doczekać kwiatów i większej ilości zieleni :-) Oczywiście również na zdjęciach z Twojego ogródeczka, bo ślicznie u Ciebie :-)
Pozdrawiam!
Małgosia i Nutka :)
Awatar użytkownika
Frania
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 485
Rejestracja: 2009-10-25, 11:42

Post autor: Frania »

Lilia no to Twoje narcyze już dosyć duże bo u mnie narcyze coś się nie śpieszą za to przebiśniegi już wyłażą. A jednak jest ta wiosenka ku naszej uciesze
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Witaj Lilu :-D Pięknie już zeszły u Ciebie wiosenne kwiatuszki i takie duże narcyzy :shock: widać już nadchodzącą wiosnę :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Lilu, z przyjemnością odwiedziłam twoje strony z lata, gdzie jest pięknie, kolorowo i nabrałam wielkiej ochoty na zakupy "liliowe". Gdy dotarłam do ostatnich zdjęć z lutego, to nie chce mi się wierzyć, że mieszkamy w tym samym kraju :shock: Moje narcyzy teraz wyglądają tak, jak twoje na początku lutego.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Alu, Martusiu Małgosiu Franiu, Halinko i Lilu dziękuje , że zajrzałyście na moją działeczkę w czasie przedwiośnia. :padam:

Wiosna w kalendarzu i u mnie na działce też już się zaczęła. Do tej pory oglądałam i cieszyłam się wiosną u Was, na moją relacje wiosny brakowało mi czasu. Może ktoś ma receptę aby mieć go więcej ;)

Prace porządkowe już na działce zaczęte, wow a ile do zrobienia po zimie, pogoda dopisuje, a zapowiadają jeszcze cieplej hura :-)

jak co roku wiosnę rozpoczęły przebiśniegi-galanthus nivalis
Obrazek

Obrazek

Obrazek

prawda, że prześliczne ;)

kolejne kolorowe cudeńka to krokusy
pierwszy ku mojej radości był żółciutki
Obrazek

a to cała grupka:)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

A to kolejne zwiastuny wiosny

rannik-eranthis

Obrazek

puszkinia-Puschkinia

Obrazek

Obrazek

pierwszy pączek prymulki
Obrazek


budząca się sasanka-pulsatilla
Obrazek

orlik

Obrazek

wilczomlecz
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Lilu śliczności, fajnie że już robi się ciepełko, jeszcze jakby burza była to byśmy mieli prawdziwą wiosnę i tak przyszła wyjątkowo wcześnie :mrgreen: , przebiśniegi śliczne jest na czym oko zawiesić :mrgreen:
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Lilu, to masz bogatą wiosnę. Bo u mnie jeszcze parę dni temu nie było widać sasanki ani puszkini :-)
Zablokowany