mój skrawek ziemi :)

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Awatar użytkownika
marcy
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 292
Rejestracja: 2010-03-04, 10:56

Post autor: marcy »

dziękuję Wam Dziewczyny za miłe słówka!
Sporo zdjęć na jeden raz, to fakt, ale ja je robiłam przez ponad miesiąc- gdyby tak wszystko kwitło jednocześnie, nie wyszłabym chyba z ogrodu ;-)

Jak się ogarnę to wrzucę kilka fotek z sierpnia, ale kwiatów u mnie coraz mniej, bo doświadczenia w doborze roślin mi jeszcze brakuje i na jesień chyba niewiele kwitnących zostanie :-(
Zbieram się za to do zakupów wiosennych- tulipanów, narcyzów i hiacyntów, żebym nie musiała Wam już zazdrościć jak tej wiosny (choć jak mniemam i tak będę ;-) )

a'propos: jeśli ktoś ma nadmiar cebulek to ja chętna na wszystkie (byle nie czerwone)
ogrodnik NIE-doskonały :)
Awatar użytkownika
Nutka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 711
Rejestracja: 2009-12-06, 04:03

Post autor: Nutka »

Marcy piękne zdjęcia. Wspaniałe kolory miałaś w lipcowym ogrodzie :-) Za rok ogród będzie Cię cieszył swymi kolorami do późnej jesieni, już ja Ci to mówię ;-)
Pozdrawiam!
Małgosia i Nutka :)
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Piękne :-D
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
jagódka
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 306
Rejestracja: 2009-12-14, 21:12

Post autor: jagódka »

Lipcowe zdjęcia bajecznie kolorowe :roll: ale mamy już wrzesień co słychac w Twoim ogrodzie?
pozdrawiam jagódka
marylka966
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 351
Rejestracja: 2010-04-17, 19:53

Post autor: marylka966 »

No właśnie co tam u ciebie?.Pozdrowienia już prawie jesienne. :-D ;-)
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

marcy pisze:
Jak się ogarnę to wrzucę kilka fotek z sierpnia,
marcy pisze: Zbieram się za to do zakupów wiosennych- tulipanów, narcyzów i hiacyntów
Marcy pewnie jeszcze się nie ogarnęła....czyżby przez te zakupy :?:
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
marcy
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 292
Rejestracja: 2010-03-04, 10:56

Post autor: marcy »

uwaga- żyję ;)

nie wiem, kto mnie jeszcze pamięta...
miałam masę różnych nieciekawych wątków i tematów, które wyłączyły mnie na dłuższy czas, a potem zima, zima i jeszcze zima... i nie było z czym się pokazywać...

Ale skoro wiosna już za pasem, czas się chyba ogarnąć, podejrzeć co u Was i odgapić to i owo... :niepewny:
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo ciepło!!!
ogrodnik NIE-doskonały :)
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

No pewnie, że pamiętam - miło Cię widzieć! :-D
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

marcy pisze:uwaga- żyję ;)

nie wiem, kto mnie jeszcze pamięta...
miałam masę różnych nieciekawych wątków i tematów, które wyłączyły mnie na dłuższy czas, a potem zima, zima i jeszcze zima... i nie było z czym się pokazywać...

Ale skoro wiosna już za pasem, czas się chyba ogarnąć, podejrzeć co u Was i odgapić to i owo... :niepewny:
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo ciepło!!!
to dobrze :mrgreen: miło, ze wracasz do forumowego życia :lol:
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Martusiu fajnie, że wróciłaś :-) pokazuj swoje oznaki wiosny, czekam z niecierpliwością.
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

No chyba wszyscy pamiętają, miło że wróciłaś i bądź z nami troszkę dłużej. :D
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Witam po przerwie :-D Wiosna za pasem a jak tam zima w ogrodzie??
Awatar użytkownika
marcy
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 292
Rejestracja: 2010-03-04, 10:56

Post autor: marcy »

ależ Wy jesteście kochani!!! dziękuję Wam pięknie za ciepłe przyjęcie (córki marnotrawnej :wstyd: )

wiosna póki co się ociąga, bo znowu wszystko pod śniegiem, ale jak się coś wygramoli, to się pochwalę :)

a zimą mój ogród został nawiedzony przez tajfun imieniem Junior, które to bydle pogryzło wszystko, co choć trochę wystawało ze śniegu, zamieniło trawnik w osobistą latrynę i wykopało to i owo... :zly:
ogrodnik NIE-doskonały :)
Awatar użytkownika
Frania
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 485
Rejestracja: 2009-10-25, 11:42

Post autor: Frania »

Oooo no to nieciekawie się zaczęło ale będzie lepiej Niech no tylko słoneczko zaświeci to i humorek się poprawi. Będzie dobrze.Pozdrawiam cieplutko i byle do wiosny
Awatar użytkownika
yen22
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 307
Rejestracja: 2010-06-20, 15:48

Post autor: yen22 »

Pokaż tego Juniora :lol: , a latrynę na trawniku mają po zimie wszyscy posiadacze piesków. Wiem coś o tym, mój futrzak waży (po diecie odchudzającej :mrgreen: w toku) 53 kg.
Dzisiaj było ładne słoneczko, chociaż wszystko jeszcze zmrożone i wzięłam się trochę za sprzątanie.
Ja nawet nie mogę ponarzekać na taką g... robotę bo Amfunia to moja pupilka i dostałam ją na własne życzenie w prezencie na urodziny od męża. Jak zaczynam narzekać, że brudzi albo kopie to słyszę - sama chciałaś! No, chciałam i wcale tak bardzo nie narzekam. Brudzi, czasem zadepcze jakiś krzaczek , ale nikt tak na mnie nie czeka wytrwale i nie wita z taką radością obłędną w ślepkach jak wracam do domu. Wystarczy spojrzeć i ... wybaczam wszystko .
A niektóre obgryzienia okazały się zbawienne. Pisałam już gdzieś, że dwa lata temu zima obgryzła magnolię na wysokości linii śniegu. Myślałam, że się rozpłaczę. Został kawałek patyka wysokości 30 cm. Jakież było moje zdziwienie - magnolia "ruszyła" po tym drastycznym zabiegu jak szalona i rozkrzewiła się pięknie. Teraz jest bardziej okazała od posadzonych w tym samym czasie magnolii w ogrodzie u teściowej. Nawet bratowa kiedyś pytała czym ja zasilam - haha, a to zasługa mojej suni. Sama nie odważyłabym sie nigdy na takie ciecie :lol:
błogie lenistwo w ogrodzie.. to jest to!

Pozdrawiam Jola
ODPOWIEDZ