Mój ogródek

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Więcej wiary w siebie Geniu, a według mnie im skromniej i prościej tym lepiej, nie wszystko co się świeci jest super.
Ja dzisiaj wyjęłam szyszki ze skrzynki a na dnie dość sporo nasionek :zdziwko: i teraz chyba muszę coś z nimi zrobić a to taka mieszanka - sosnowe, jodłowe, świerkowe i modrzewiowe i jak to rozpoznać :/

Majka
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Geniu...bardzo ładne stroiki wyczarowałaś. Będzie w domu pięknie na święta. Dziś to pewnie choineczka już ubrana ta wewnątrz i na zewnątrz. ;)
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Geniu , zawitałam do Ciebie ponownie , bo teraz , jak juz Was troche poznałam , łatwiej mi będzie skojarzyc osobę z ogródkiem. Masz strasznie dużo tych stron , więc będę powoli spacerować. Muszę przyznac , że miło sie spaceruje wśród takiej ilości pięknych , kolorowych roślin. Podoba mi sie pomysł rabaty wzdłuż siatki , zachwycają mnie trawy , uwielbiam sosnę himalajską. A o pięknych barwnych kwiatach to nawet nie wspomnę. Slicznie u Ciebie
Awatar użytkownika
Genia_gp
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 934
Rejestracja: 2009-09-07, 17:04

Post autor: Genia_gp »

Rok się kończy bajeczną zimą w ogródku :-D , a infekcją w domu :/ . Ale już jest lepiej :-D Oby kolejny rok był pomyślny dla wszystkich ogrodomaniaków :-D
Załączniki
SAM_1813.JPG
SAM_1802.JPG
SAM_1800.JPG
SAM_1793.JPG
SAM_1786.JPG
Serdecznie pozdrawiam
Genia
Mój ogródek
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Najpiękniejsza jest zima , jak spadnie taki pierwszy puszysty śnieg . Pięknie u Ciebie
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Zima piękna ale infekcja nie, dobrze że już się kończy. Życzę zdrówka i wszystkiego naj naj naj. :rotfl:

Majka
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Geniu...rok zakończony pięknymi widokami twojego ogródka. Oby ten rok był równie piękny, lato dopisało piękną pogodą. A tobie życzę dużo zdrówka. :-D
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Geniu pewnie już dawno zapomniałaś o infekcji i te zimowe widoczki to pewnie też już historia.
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Genia najwyraźniej zapadła w długi sen zimowy. Puk, puk...Geniu pora najwyższa się zbudzić. :rotfl: :rotfl: .A może zapomniałaś o nas. :-(
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Genia_gp
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 934
Rejestracja: 2009-09-07, 17:04

Post autor: Genia_gp »

Mnie nie ma, a ktoś nieśmiało puka :lol: Czasem wpadam na krótko tutaj. Nie zapomniałam o forum, ale infekcja o mnie stale pamięta :( Chyba przemęczenie jest tego przyczyną. Dużo pracy, jeszcze do końca lutego mam wiele terminowych spraw do załatwienia, a wszystko to związane z zakończeniem minionego roku (sprawozdania, analizy, rozliczenia roczne itp.). Zazdroszczę tym, którzy mają czas i o każdej porze dnia i nocy mogą tu zaglądać. Jeszcze kilka lat i emeryturka i też tak będę sobie siedzieć ;) Dla tych co się stęsknili i dla pozostałych forumków kwiatuszki :-D
Załączniki
SAM_1083.JPG
Serdecznie pozdrawiam
Genia
Mój ogródek
Awatar użytkownika
Fox.
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 300
Rejestracja: 2010-05-21, 14:16

Post autor: Fox. »

Na przesilenie wiosenne to chyba jeszcze trochę za wcześnie :) A z odwiedzinami na forum to różnie bywa ;) rób tak jak ja, nie wylogowuje się często i zawsze jestem obecny, w tej chwili to faktycznie nie ma co pokazać :( ale z kolei dzień krótki, wieczory długie i brak zajęcia, chociaż jak piszesz Ty na brak pracy nie narzekasz :) Czas szybko zleci i znów będzie wiosna, pewnie wtedy wymówką będzie ogródek ;) no ale będzie co pokazywać.
Jacuś ;) Pozdrawia.
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Genia_gp pisze:Mnie nie ma, a ktoś nieśmiało puka :lol: Czasem wpadam na krótko tutaj. Nie zapomniałam o forum, ale infekcja o mnie stale pamięta :(
Bardzo mi przykro z powodu tej infekcji .Życzę więc zdrówka.... :-D Cieszę się że zajrzałaś, a za piękne różyczki dziękuję. Już niedługo będziemy oglądać je w realu.Obrazek
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

I ja się niepokoiłam ,że Genia się długo nie pokazuje... Po tej nieobecności przywitała nas pięknymi różami.
Mam nadzieję , że infekcja przechodzi oraz że pracy ubywa - i teraz częściej tu zaglądniesz :piwo: To nie piwko , tylko soczek malinowy na rozgrzewkę :lol:
Awatar użytkownika
Fox.
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 300
Rejestracja: 2010-05-21, 14:16

Post autor: Fox. »

Elu ale wyraźnie widać że zdmuchuje piankę ;) soczku chyba by nie marnował :)
Jacuś ;) Pozdrawia.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

No nie mogę reklamować piwa :!: :lol:
ODPOWIEDZ