Mój ogród :)

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Awatar użytkownika
Ania1990
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 40
Rejestracja: 2011-09-20, 10:35

Mój ogród :)

Post autor: Ania1990 »

Witam wszystkich na forum:) Jestem tutaj nowa, dlatego jeszcze raz wszystkich witam serdecznie! Ogrodem interesuje się od dziecka, wszystko w nim robię samodzielnie za uzbierane fundusze:) Obecnie studiuję, ale każdą wolną chwilą spędzam na pielęgnacji ogrodu. Przedstawiam parę zdjęć, z góry przepraszam za chaotyczne rozmieszczenie zdjęć (nie mam wprawy) co chwila mam jakieś pomysły, coś wsadzić, przesadzić, założyć od nowa itd.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nutka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 711
Rejestracja: 2009-12-06, 04:03

Post autor: Nutka »

Aniu, ogródek wygląda bajkowo :) To oczko wodne z kamiennym brzegiem jest rewelacyjne, marzy mi się coś takiego :D Gratuluję pomysłów i wykonania :-D
Pozdrawiam!
Małgosia i Nutka :)
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Aniu jestem pełna podziwu dla tak młodej osoby, która tak pięknie zrobiła swój ogród. :shock: Bardzo fajne rozwiązania, oczko :shock:
Awatar użytkownika
JaDorka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1019
Rejestracja: 2009-09-30, 21:45

Post autor: JaDorka »

Witaj Aniu.
Również dołączę do zachwytów. Bardzo mi się u Ciebie podoba. Oczko i te kamieniste wykończenia szczególnie mnie ujęły. I ta mała rabatka iglakowa taka śliczna. Pięknie. :-) No po prostu :shock: :-)
Pozdrawiam - Dorota
******************
Zapraszam tam, gdzie Ogród mój azylem moim.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7919
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Aniu, no cóż, wypada mi powtórzyć za innymi - ślicznie wykonałaś oczko. Wierzyć się nie chce, że sobie tak świetnie poradziłaś :-D
Awatar użytkownika
Ania1990
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 40
Rejestracja: 2011-09-20, 10:35

Post autor: Ania1990 »

dziękuję za takie optymistyczne opinie:) będę się starać na bieżąco wstawiać zdjęcia, a co do tych iglaczków, to moje ostatnie dzieło, jeszcze doszły sadzonki niebieskiej trawy, ok 30 szt wzdłuż, myślę jeszcze nad wyłożeniem wszystkiego łupanym granitem, jak na jednym ze zdjęć ale zrobię to najprawdopodobniej na wiosnę, gdyż nie wiadomo, jaka będzie zima i czy wszystkie iglaczki przezimują, na razie przygotowuję ogród do zimy - z ostatnich prac, to dziś dosadziłam 50szt trzmieliny do widocznej już na zdjęciu. Srdecznie pozdrawiam


Proszę przestrzegać zasad regulaminu, dotyczących pisowni i stosować polskie znaki/litery.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7919
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Aniu, olbrzymie zakupy! :-D. To i pracy trochę przybędzie.
Awatar użytkownika
Ania1990
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 40
Rejestracja: 2011-09-20, 10:35

Post autor: Ania1990 »

Pracy to mam trochę obecnie, bo zakładam sad owocowy, na razie przygotowuję glebę, a w październiku jadę do Marszewa na targi po drzewka, tak 30 szt. A w tym tygodniu muszę posadzić 100 szt. sadzonek brzózki, ale to na ogrodzie za domem, gdzie będzie sad :P, a niedługo do szkoły, więc czasu będzie mniej, ale myślę, że dam radę.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Na mnie twój ogródek także zrobił miłe wrażenie. A ilość drzewek do sadzenia nie do pozazdroszczenia :mrgreen: ;-)
Awatar użytkownika
roza333
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 191
Rejestracja: 2009-08-15, 15:52

Post autor: roza333 »

Witaj, ładny masz ogród, a to oczko marzenie, pozdrawiam ;-)
Awatar użytkownika
Ania1990
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 40
Rejestracja: 2011-09-20, 10:35

Post autor: Ania1990 »

Bardzo się cieszę, że podoba się Wam mój skromny ogród:) Przesyłam dodatkowe zdjęcia.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
waldek727
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 397
Rejestracja: 2011-07-23, 01:16

Post autor: waldek727 »

No cóż. Chylę czapeczkę z głowy przed Panią Anią.

Ile Aniu musi być w Tobie energii, chęci i zapału do takiej twórczości w ogrodzie. Do tego jeszcze nauka i zakładanie własnego sadu. Nie zazdroszczę. Podziwiam i trzymam kciuki za dalsze efekty Twojej ciężkiej, ale jakże owocnej pracy.
Pozdrawiam. Waldek
Awatar użytkownika
Ania1990
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 40
Rejestracja: 2011-09-20, 10:35

Post autor: Ania1990 »

Dziękuję, a co do pracy hmm... chyba każdy z nas lubi pracę w swoim ogrodzie :) Z sadem będzie trochę pracy, ale po drzewka jadę za 2 tygodnie, dziś uporałam się z sadzeniem 100 brzóz i jestem wykończona heh, ale warto :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7919
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Aniu, o raczej Ty jesteś skromna, a nie Twój ogród :hyhy:
Trzymam kciuki za sad.
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Witaj Aniu. Z przyjemnością obejrzałam twój piękny ogródeczek. Pomysłowe rabatki i oczko wodne zrobiły na mnie ogromne wrażenie. :shock: Wszystko dopieszczone i przemyślane. Pięknie. :mrgreen:
Pozdrawiam Zuzia
ODPOWIEDZ