Mój ogród ozdobny

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorcia20-84
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 262
Rejestracja: 2008-05-11, 10:24

Post autor: dorcia20-84 »

Joanna pisze:Te przy drzwiach. Są piękne. Uwielbiam czerwony kolor, ale coż się dziwić jestem z pod znaku Byka :mrgreen:

:mrgreen:
jesli przyjedziesz z wizyta z checia sie podziele hihi mam druga taka sama na jednej z rabat

Grzes witam na forum i dziekuje za odwiedziny ogladalam twoj ogrod i jestem pod wrazeniem :mrgreen:
Dotykając Nieba nie zapomnij, ze stoisz na Ziemi



Moj ogrodek
http://forum.poradnikogrodniczy.pl/viewtopic.php?t=436


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ania Zielonka
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 290
Rejestracja: 2008-09-16, 17:10

Post autor: Ania Zielonka »

Gratuluje mozliwości powiększenia ogródka :-D też bardzo mi tego brakuje, oczywiście miejsca :-D ale kiedys kupie sobie dom z wielkim ogrodem i dopiero bede miala zmartwienie hihi.
Ogródek masz fajny i pełen kolorowych kwiatków, chryzantemy i fuksja śliczne, no i nie tylko one, ale mnie zastanawia co kupiłaś w tym wiekszym kartoniku z białymi kwiatkami, nieźle się zapowiada :mrgreen:
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Dorcia ja się boję latać więć o żadnych wizytach mowy nie ma :shock: Spokojnie poszukam sobie tego kwiatka bez unoszenia się w obłoki :lol:
Awatar użytkownika
Grzes
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 188
Rejestracja: 2008-10-14, 18:55

Post autor: Grzes »

Fajnie ze podoba Ci sie moja dzialeczka,mnie tez sie podoba,no ale nie przesadzajmy... :-D
Miłego dnia Wszystkim!!!
Awatar użytkownika
dorcia20-84
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 262
Rejestracja: 2008-05-11, 10:24

Post autor: dorcia20-84 »

witam po dlugiej przerwie u mnie duzo sie zmienilo w ogrodku
niestety rozwalilam aparat :cry: ale jak tylko bede miala mozliwosc wrzuce mase fotek :-)
Dotykając Nieba nie zapomnij, ze stoisz na Ziemi



Moj ogrodek
http://forum.poradnikogrodniczy.pl/viewtopic.php?t=436


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ