Mój kawałek ziemi

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
coco12
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 53
Rejestracja: 2009-02-01, 18:39

Mój kawałek ziemi

Post autor: coco12 »

Od jakiegoś czasu oglądam wasze ogrody i trochę ze wstydem chciałabym pokazac własny.
Mam go już parę latale wciąż bym coś zmieniała , w zeszłym roku przenieśliśmy z mężem ścieżkę na jedną stronę gdyżdo tej pory była na środku . Dzieliła działkę na dwa wąskie paski (działka ma szer 10 m lecz jest dł na prawie 40m)
Teraz myślę co dalej
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Nie wstydź się tylko pokazuj. Ja też miałam ogromne wątpliwości ale pokazałam. I ku mojej radości zebrałam dużo słów uznania. A mój ogródek nie jest wymuskany :mrgreen: A więc czekamy.
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Coco 12 pokazuj, pokazuj z przyjemnością pooglądamy.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Ja też zaczynałem od podobnej działki, miała 10x30m. Teraz mam dwie takie i ciągle coś jest do zrobienia i coś przerabiam. Więc nie masz się czego obawiać, pokazuj śmiało swoją działkę. :-D
Awatar użytkownika
ANA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 456
Rejestracja: 2008-01-18, 07:06

Post autor: ANA »

Pokazuj te zdjątka :mrgreen:
Całuski od Anki krakowianki.
Awatar użytkownika
kasia12
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 90
Rejestracja: 2009-01-21, 09:31

Post autor: kasia12 »

Pokaż , pokaż bo ja na razie nie mam czym się chwalić
POZDRAWIAM KASIA
Awatar użytkownika
coco12
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 53
Rejestracja: 2009-02-01, 18:39

Post autor: coco12 »

http://www.garnek.pl/coco12 kilka zdjęc do obejrzenia ,są to zdjęcia z tamtego roku :oops: jak znajdę jeszcze jakieś to je tam dorzucę . Te winogrona to pierwszy raz urosły były pyszne ;-)
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Ale fajny ogródek :-)
Sporo kwiatów i coś do pojedzenia też. No i pompa abisynka. Bardzo dobrze się zapowiada. Miejsce do posiedzenia też jest.
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Mnie się już podoba
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
Herbi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1434
Rejestracja: 2008-12-15, 13:20

Post autor: Herbi »

Z przyjemnością zaglądam do każdego ogródka z roślinami ozdobnymi, kwiatami, krzewami.
Ogródek coco12 wygląda bardzo ładnie i nie jest wcale taki mały. Ważne jest aby dobrze czuli się w nim sami właściciele.

400m2 (wobec moich 250m2) to ho ho ho, spory kawałek ziemi do zagospodarowania.
Ile pięknych roślin można w nim zmieścić. Często walczą ze sobą różne koncepcje.
Użytkowe wykorzystanie, rekreacyjne czy ogród ozdobny. U mnie zwyciężyło to ostatnie ale przyczyn złożyło się na to wiele.

Ciekaw jestem jak to było u Was.Obrazek
Przyroda jest lekarzem dla wszystkich chorób.
...........................Hipokrates.......................
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Bardzo fajna działeczka, ładna zadbana ścieżka trawiasta, sporo kwiatów, foliowiec i warzywnik - to podobnie jak u mnie. Masz super działkę :-D .
Awatar użytkownika
coco12
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 53
Rejestracja: 2009-02-01, 18:39

Post autor: coco12 »

Starałam się miec wszystkiego po troszeczkę , i warzywa i owoce a mój ślubny uparł się na miejsce na basen i namiot dla dzieci(basen spory 1,5-2m) Mam maliny śliwkę (jeszcze nie miała owoców) 7 letnie drzewko jabłonki która nie chce owocowac . Chciałabym ja zastąpic czereśnią ale ślubny ma obiekcje :evil: Jak się nie uda sama się za nią wezmę. ;-) Najbardziej denerwuje mnie to że nie mogę posadzic więcej drzew . Na warzywniak mam przeznaczone ok 115m ,rabatkę z kwiatami będę znowu zmieniac -może wymyślę lepszą
Pozdrawiam - Iwona.
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Jak tu swojsko :-D Bardzo mi się podoba. Po trochu jest wszystko. Zadbane ale bez przesady. Akurat tak, aby wszyscy łącznie z dziećmi czuli się swobodnie. I jest też miejsce na nowe pomysły-super :mrgreen:
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Ładny swojski ogródek. A pomału na błędach swoich i naszych nauczysz się dużo. I oby do wiosny. :lol:
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Bardzo ładna działeczka.Dużo kwiatków i warzywnik schludnie i swojsko! :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
ODPOWIEDZ