Mój kawałek świata - Edyta

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
klamber
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 526
Rejestracja: 2011-05-17, 23:53

Post autor: klamber »

Nareszcie widzę jakiś porządny zakup, będzie się od kogo posilić, na pewno wiesz Edytko o czym myślę ? :mrgreen: Mam nadzieję że zdążę Twoje kwiaty obejrzeć na żywo. :D Hortensja podoba mi się.
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Post autor: wasilewska101 »

I obejrzeliśmy Edytki ogród na żywo... Wspaniałe róże, pogoda im wreszcie dopisuje i ślicznie kwitną i pachną. Dziękuję za miłe przyjęcie, przy was odmłodniałam o jakieś 20 lat... Dom ślicznie urządzony, a ogród tylko dodaje mu uroku. Na tarasie można posiedzieć pod smacznymi winogronami, a i lasek leszczynowy ładnie się prezentuje... Szybko zleciał nam czas u ciebie.
Awatar użytkownika
klamber
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 526
Rejestracja: 2011-05-17, 23:53

Post autor: klamber »

Edytko, dziękujemy za biesiadę przy świetle księżyca, pod baldachimem z winogron, była wspaniała. Mimo chłodnej nocy, gorąco nas przyjęłaś, dziękujemy. Najładniejszy na działce, to oczywiście Wasz bajkowy domek. W ogrodzie jeszcze na pewno dużo zmian i pracy, ale już jest ładnie. Widać wszystko jeszcze młodziutkie, za kilka lat to będzie dopiero widok. Masz dużo dereni, które lubię, już sporą surmię i pięknie wybarwiającego się sumaka, no i wiele innych roślinek równie wspaniałych. Na koniec chciałem pokazać trochę swojego spojrzenia na działkę Edytki. :D Oczywiście miło było poznać Twojego męża i nową forumkę, Wasilewską 101 :zdrowko:
Załączniki
IMGP5061.JPG
IMGP5066.JPG
IMGP5052.JPG
IMGP5065.JPG
IMGP5064.JPG
Awatar użytkownika
edyta_mi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1059
Rejestracja: 2011-01-22, 21:58

Post autor: edyta_mi »

Dziękuję bardzo za miłe słowa :mrgreen: .
Janinko, mam nadzieję obejrzeć wkrótce również Twój ogród ;) . Dzisiaj przejeżdżaliśmy przez Jaźwiny jadąc na naszą niefortunną wycieczkę. Planowaliśmy zwiedzić Arkadię a tylko zostawiliśmy samochód 80 km od domu :-P . Ale cóż zawsze to lepsze straty w sprzęcie niż w ludziach ;) .
Robercie Twoje zdjęcia jak zwykle piękne. Ciekawie jest popatrzeć na swój dom i ogród innymi oczami ;) :lol: .
Pozdrawiam Edyta
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Edytko dołączam do zachwytów Janinki i Roberta dot. Twojego domu i ogrodu. ;) Warto było przemierzyć te kilkadziesiąt, kilometrów by pobyć w tak miłym towarzystwie wśród pięknego otoczenia. :-D Oczywiście moja wizyta u Ciebie zaowocowała kolejnymi "chciejstwami", nie będzie chyba zaskoczeniam, że wśród owych "chciejstw" znalazły się róże 'Bremer Stadtmusikanten', 'Aspiryn Rose' i 'Lavender Dream', ale też spodobały mi się hortensje, ale tu liczę na sadzonki od Ciebie. ;) :-D
Edytko dziękuję w imieniu swoim i męża za zaproszenie nas do siebie. :-D :-D
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Edytko piękna zadbana działeczka, ach kiedy ja zrobię taki porządeczek, u mnie ciągle plac budowy :lol:
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
haliso
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 712
Rejestracja: 2010-10-04, 22:08

Post autor: haliso »

Pięknie w Twoim ogrodzie :-P :lol: :lol:,
zainteresowały mnie Twoje hortensje 'Limelight' i' Great Star', ciekawy pokrój i kwiaty.

Twoja kalia pięknie kwitnie :P {u mnie miała dwa kwiaty i na tym koniec},
a różyczka 'Bremer Stadtmusikanten' powalająca, powtarza i to w takiej ilości kwiecia :roll:
Aspirin Rose też cudna :-P

Co tu wymieniać, wszystko pięknie kwitnie i pięknie wygląda - pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MMARTA1982
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-17, 11:43

Post autor: MMARTA1982 »

To prawda Halinko. Ja dzisiaj widziałam ogród Edytki na żywo i ma tego kwiecia ;)
Edytko dziękuję za gościnę i oprowadzenie mnie po ogrodzie.
Awatar użytkownika
edyta_mi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1059
Rejestracja: 2011-01-22, 21:58

Post autor: edyta_mi »

Oj, dziewczyny, podkręcacie mnie mocno. Czytam te wszystkie miłe słowa i zaraz myślę co tu zrobić w ogrodzie, żeby mieć poczucie, że naprawdę zasłużyłam na te wszystkie pochwały :oops:.
Gosiu jest nadzieja na sadzonki - Great Star daje oznaki życia :super: .
Małgosiu124, u mnie też dużo jeszcze do uporządkowania, ale cóż wszystko po kolei :) .
Pozdrawiam Edyta
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

I na mnie w końcu przyszedł czas na podziękowanie za wspaniałą biesiadę :-D :-D :-D . Przepraszam, że dopiero teraz :oops: Był to mile spędzony czas, w miłym i wesołym towarzystwie. Ogród w ciągłej budowie, ale już prezentuje się wspaniale z masą ciekawych roślinek. Domek śliczny i bardzo przytulny. Jeszcze raz bardzo dziękuje :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Bardzo tam malowniczo, tylko pozazdrościć. Dużo zieleni, ładnie skomponowane i utrzymane. Nie dziwię się, że ekipa forumowiczów była taka zachwycona.
:-)
Awatar użytkownika
edyta_mi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1059
Rejestracja: 2011-01-22, 21:58

Post autor: edyta_mi »

Spokojnie Lilu, spokojnie ;-). Miło, mi obejrzeć parę zdjęć z mojego ogrodu, bo coś się ostatnio zaniedbałam w tej kwestii :oops: . Ale cóż, intensywnie obmyślam nowe koncepcje i szaleję z zakupami :hyhy:. Jutro może wstawię chociaż zdjęcia nowych nabytków :-P .
Danielo, z tym utrzymaniem, to już nie jest takie oczywiste. Ale goście łaskawie pominęli na zdjęciach mniej reprezentacyjne kawałki ;) .
Pozdrawiam Edyta
Awatar użytkownika
JaDorka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1019
Rejestracja: 2009-09-30, 21:45

Post autor: JaDorka »

No, no... faktycznie nie dziwota, że tak się podobały odwiedziny u Ciebie Edytko. Na zdjęciach Twoje królestwo wygląda naprawdę uroczo, więc w rzeczywistości musi być jeszcze ładniej :) Pięknie jest u Ciebie, serio, serio :-D
Pozdrawiam - Dorota
******************
Zapraszam tam, gdzie Ogród mój azylem moim.
Awatar użytkownika
edyta_mi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1059
Rejestracja: 2011-01-22, 21:58

Post autor: edyta_mi »

Dziękuję bardzo Dorotko. Jak napisał Robert, to jeszcze młody ogród, ale wierzę w to, że kiedyś będzie pięknie :] .
Pozdrawiam Edyta
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

edyta_mi pisze:ale wierzę w to, że kiedyś będzie pięknie :] .

Edytko już jest ładnie a z każdym rokiem będzie coraz piękniej.
ODPOWIEDZ