Mój jest ten kawałek ogrodu...

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Izabelacz
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2014-09-12, 22:49

Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: Izabelacz »

Witajcie:)
Jestem tu nowa. Napatrzyłam się na Wasze piękne zdjęcia cudnych ogrodów i nie wiem, czy w tej sytuacji pokazać swój. Jednak odważę się, bo w końcu nie o ładność, a pasję chodzi :) Proszę o wyrozumiałość, bo sama urządzałam ten ogród :padam:
Załączniki
Oczko wodne- naturalna woda, ale reszta zrobiona moimi rączkami
Oczko wodne- naturalna woda, ale reszta zrobiona moimi rączkami
Buszujące motyle
Buszujące motyle
kawałek ogrodu
kawałek ogrodu
Polanka z brzozami
Polanka z brzozami
Jeszcze kawałek ogrodu
Jeszcze kawałek ogrodu
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: tadek »

:|

Witaj Izabelo !

Jestem pod dużym wrażeniem po obejrzeniu zdjęć Twojego ogrodu.
Musi być on gość spory, bo i masz brzozowy lasek, zagajnik z iglaczkami, motylki mają też gdzie usiąść ...

Stworzyłaś fantastyczny ogród ! :super:
A czy są w nim jadalne grzybki ? ;)

Czekam na dalsze fotografie !



Iglaki w ogrodzie :zdziwko: - najładniejsze odmiany ozdobne
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
goskamaja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1000
Rejestracja: 2014-07-13, 22:34

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: goskamaja »

fiu fiu fiu, to jest to co tygryski lubią najbardziej:) bardzo lubię jak jest porządek na grządkach, lubię iglaczki, kamienie, zadbany trawnik, pięknie:)
zdjęcie z motylem ( to rusałka pawik) wygląda jak to z ostatniego numeru "Działkowca":)
Czy za polanką z brzózkami jest normalny las? widać dużo pni drzew, czy teren masz ogrodzony czy łączy się z lasem? pewnie masz dużo leśnych gości w swoim ogrodzie co?
Witamy Cię na forum i czekamy na więcej zdjęć, bo jest co oglądać - zazdroszczę tego efektu i tej przestrzeni:)
pozdrawiam Gośka
goskamaja zapraszam do mnie:
a na mojej działce...
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: malina »

Izabelo -ogród urządziłaś swój ogród pięknie , nie porównuj go innego bo każdy jest w swoim stylu niepowtarzalny,a o to nam chodzi tutaj .Po co miała bym oglądać dziesiątki takich samych ogrodów byłoby to nudne i banalne ,ogród jest też odzwierciedleniem właściciela ,sam fakt że już go ma i jeszcze chce go opisywać -mówi samo za siebie.Bądź dumna z tego co dokonałaś. :orany: :)
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: malina »

Izo -porównywałam Tą Izabelę "Mój jest ten kawałek ogrodu " i tamtą gdzie się przedstawiła "Jestem nowa i podoba mi się ta strona "i mam pytanie -czy to ta sama Izabela ? :orany:
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: Danka »

Mi także podoba się twój ogród więc nie dziwię się teściowej, że podarowała Ci sadzonki datury :hyhy:
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6084
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: Krysia »

Jest ślicznie u Ciebie. Jak w jakimś parku. Piękne drzewa,woda i cudne rośliny. Pozdrawiam serdecznie :-D
Izabelacz
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2014-09-12, 22:49

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: Izabelacz »

Kochani,
jeszcze nie bardzo wiem, jak się tutaj poruszać. Czy np etykieta wymaga by każdemu odpisać z osobna, czy też można jakoś ogólnie. Zaryzykuję i napiszę do Was wszystkich:_

Krysiu, Danko, Malino, Goskamaju, Tadku (mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam)
bardzo dziękuję za miłe słowo :) Aż się zaczerwieniłam, jak ten buraczek, co jeszcze go nie wykopałam z grządek.
Normalnie mowę mi odjęło, że się Wam spodobało u mnie:) Dziękuję:)
Izabelacz
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2014-09-12, 22:49

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: Izabelacz »

tadek pisze::|

Witaj Izabelo !

Jestem pod dużym wrażeniem po obejrzeniu zdjęć Twojego ogrodu.
Musi być on gość spory, bo i masz brzozowy lasek, zagajnik z iglaczkami, motylki mają też gdzie usiąść ...

Stworzyłaś fantastyczny ogród ! :super:
A czy są w nim jadalne grzybki ? ;)

Czekam na dalsze fotografie !



Iglaki w ogrodzie :zdziwko: - najładniejsze odmiany ozdobne

Witaj miło:)
Rzeczywiście, rosną u nas grzyby:)
Nie mam zdjęć, by udowodnić, ale co roku rosną u nas kanie w tujach (mam wysyp- już nawet ich nie zbieramy- czasami zabierają je znajomi, goście, o ile trafią na moment). Zupełnie obok nich rosną sromotniki.
W tym roku nie, ale w zeszłym rosły podgrzybki. Nie zbieraliśmy ich z nadzieją, że się rozmnożą- nic z tego- w tym roku zero.
Mamy maślaki oraz prawdziwki właściwie na podwórku:)
Aha! Są koźlaki pod brzozami w zagajniku z brzóz, który sami posadziliśmy jakieś 5-7 lat temu:)

Jestem grzybiarą, uwielbiam chodzić na grzyby. Czasami wybieram się na nie (pieszo) kilometry kilometrów i nic nie znajduję. Dopiero przy domu koszyk nabiera sensu...
Izabelacz
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2014-09-12, 22:49

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: Izabelacz »

Krysia pisze:Jest ślicznie u Ciebie. Jak w jakimś parku. Piękne drzewa,woda i cudne rośliny. Pozdrawiam serdecznie :-D
Bardzo dziękuję:)
Izabelacz
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2014-09-12, 22:49

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: Izabelacz »

Danka pisze:Mi także podoba się twój ogród więc nie dziwię się teściowej, że podarowała Ci sadzonki datury :hyhy:
Dziękuję, dziękuję, dziękuję:)
Izabelacz
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2014-09-12, 22:49

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: Izabelacz »

malina pisze:Izo -porównywałam Tą Izabelę "Mój jest ten kawałek ogrodu " i tamtą gdzie się przedstawiła "Jestem nowa i podoba mi się ta strona "i mam pytanie -czy to ta sama Izabela ? :orany:
Witaj Mallino:)

Już taka jestem- lubię się powygłupiać, ale rozumiem, że moje żarty czasami są niezrozumiałe:)
Czy ktoś, kto prowadzi ogród nie może być trochę zwariowany (?) Albo ktoś, kto jest zwariowany nie może mieć fantastycznego ogrodu?

Czy ogrodnicy powinni być poważni? Czy też może mogą pozwolić sobie na żart (?)
Izabelacz
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2014-09-12, 22:49

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: Izabelacz »

[quote="goskamaja"]fiu fiu fiu, to jest to co tygryski lubią najbardziej:) bardzo lubię jak jest porządek na grządkach, lubię iglaczki, kamienie, zadbany trawnik, pięknie:)
zdjęcie z motylem ( to rusałka pawik) wygląda jak to z ostatniego numeru "Działkowca":)
Czy za polanką z brzózkami jest normalny las? widać dużo pni drzew, czy teren masz ogrodzony czy łączy się z lasem? pewnie masz dużo leśnych gości w swoim ogrodzie co?
Witamy Cię na forum i czekamy na więcej zdjęć, bo jest co oglądać - zazdroszczę tego efektu i tej przestrzeni:
Witam:)
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za przyjęcie :)
Rzeczywiście- mamy las, gdzie tylko spojrzysz, ale mamy też jezioro, więc pełna równowaga:) Za tymi brzózkami, o których wspominasz, jest regularny las- mamy taki las z 3 stron. I z trzech stron mamy parki. Mieszkamy w centrum trzech parków.

A te zdjęcia z motylami udały mi się jakoś... We wrześniu zawsze mam motyle na roślinie, którą nazywam kapustą. Może od Ciebie dowiem się prawidłowej nazwy?
Podsyłam kolejne foty:)
Załączniki
DSC_0011-k.jpg
DSC_0012.JPG
DSC_0027-k.jpg
DSC_0028.JPG
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: Agnieszka123 »

Witaj Izo, też jestem pod wrażeniem Twojego ogrodu, podpisuję się pod tym co napisali poprzednicy powyżej :D , a wspomniana kapusta, to rozchodnik okazały :mrgreen:
Zazdroszę Ci położenia posiadłości, lasy wokół to coś pięknego. Też lubię chodzić po lesie, nawet tylko rekreacyjnie.
Mam nadzieję, że zabawisz tutaj na dłużej i bedziesz pokazywać piękne zakątki swojego ogrodu
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Mój jest ten kawałek ogrodu...

Post autor: malina »

Izabelo - ogrodnicy nie muszą być poważni,mogą żartować ,pozwolić sobie na "prawie " wszystko .Po przeczytaniu Twoich dwóch wątków w dwóch różnych postach ,odkryłam dwie różne Izy ./wynikło to z treści/.Bądź zwariowana i wesoła jak większość tutaj. :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
ODPOWIEDZ