Mój balkonik

Uprawa roślin w donicach na balkonach i tarasach oraz w ogrodach zimowych.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Mój balkonik

Post autor: Sylwia,Gosia »

Bardzo ładna ,jesienna kompozycja,wszystkie rośliny wyglądają jak w pełni rozkwitu,żal będzie ścinać kwitnące łodygi.Wstaw chociaż do wazonu ,to dłużej na nie popatrzysz Krysiu :-/ .Jeżeli ścinasz chore roślinki to przynajmniej wiesz ,że je ratujesz ,bo są brzydkie,a tu piękne ,kwitnące,nie jest łatwo eliminować ,no ale tylko tak przeżyją .Nie przypuszczałam ,że w październiku masz śnieg i,że ołownik taki wrażliwy.U nas naprawdę w nocy ,czy nad ranem w zimie zamarzają kałuże ,czasami pada śnieg ,a passiflory rosną w wiejskich ogrodach ,nie przykrywane.Wiem,że bugenwillę muszę wnieść do domu,a myślałam o ołowniku na drugi rok...
A jak remont Krysiu ?macie fachowca ,czy fachowcem jest Mirek ? :hyhy:
U mnie wczoraj lało ,a dzisiaj pochmurne ,chociaż portulaka wisząca ma rozwinięte kwiatuszki,nareszcie trochę chłodniej ,pozdrawiam serdecznie .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6074
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Mój balkonik

Post autor: Krysia »

Gosiu, u Ciebie klimat zdecydowanie cieplejszy. I tak się bardzo cieszę, że wrzesień był słoneczny i dla passiflor bardzo łaskawy. Gdy przyjdzie zimno, to one nie mają prawa bytu w naszych warunkach pogodowych i będą przycięte czekać do lutego, gdy znów je będę przesadzać w nowe , dobre podłoże.
A tu zebrane fotki z balkoniku 2016:
BALKONIK 2016
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Mój balkonik

Post autor: tadek »

.
,,Zebrane fotki balkoniku 2016''. Brzmi to Krysiu jak pożegnanie lata... :/ I pewnie jest pożegnaniem lata. Ani się obejrzymy, jak zetniesz passiflory, i zaczniesz przygotowywać pozostałe rośliny do zimy...

Ale zebrane w kupie, kolorowe zdjęcia balkonikowych kwiatów robią wrażenie...
No i jest też wspomnienie małe co nieco dla ciała. :hyhy:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2404
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Re: Mój balkonik

Post autor: Bettiw »

Tymi zdjęciami dałaś po oczach, może do roku 2016 coś jeszcze dołączysz, powiem Tobie, że bardzo dobrze się prezentują (nawet lepiej niż w twoim wątku), uderza wyrazistość kwiatów, płatków, pręcików i piękna barwa :padam:
Ogródek Bettiw z pozdrowieniami od Beaty
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6074
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Mój balkonik

Post autor: Krysia »

Tadziu, fotki są zebrane w album. Ale można też powiedzieć, że są w kupie :lol: .
U nas pogoda się bardzo zmieniła i z tego ciepła już nic nie pozostało. Prognozy też nie są letnie, tylko bardzo jesienne.
Beatko, ja już nic nie dodam. Wręcz przeciwnie, powolutku kwiaty będę usuwać z balkonu, bo im będzie zimno.
Gdy się zrobi taki album, to fotki wtedy dobrze wyglądają i fajnie się je ogląda.
Pozdrawiam Was serdecznie. :-D
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Mój balkonik

Post autor: Sylwia,Gosia »

Album to niestetyn podsumowanie lata,które się kończy.Fotki i kwiaty na nich cudne ! ,ale ty to już wiesz Krysiu :hyhy: .Oglądałam kiedyś Twoje stare fotki i kwiaty goszczące wiele lat temu na Twoim balkonie i widzę ,że z roku na rok jest na nim ciekawiej i zdjęcia coraz piękniejsze. :)
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: Mój balkonik

Post autor: wasilewska101 »

U mnie też zimno i sucho a w dodatku jeszcze wiatr wysusza . Jak szybko przeleciało to lato i znowu trzeba będzie wszystko przenosić do piwnicy lub zabezpieczać na zimę . Dobrze że przynajmniej pięknie kwitną jesienne kwiaty , Wrzosy też sobie dokupiłam a teraz zastanawiam się gdzie ich wsadzić bo wszędzie sucho ,, Nadal czekam na deszcz ,,
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6074
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Mój balkonik

Post autor: Krysia »

Album to podsumowanie mojego wątku, który założyłam już 7 lat temu.
Dziękuję wszystkim za sympatyczne i miłe dla mnie wpisy. Dużo się przy Was nauczyłam i sama też kilku porad udzieliłam :lol: . Fajnie jest mieć taką zieloną pasję, którą wszyscy tu na forum mamy. Poznałam wiele przemiłych osób.
A teraz poproszę Rafałka o zamknięcie tego wątku.
Załączniki
P1250844.JPG
P1250842.JPG
P1250851.JPG
P1250847.JPG
P1250854.JPG
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Mój balkonik

Post autor: Iga51 »

Krystynko, było i jest co oglądać na Twoim balkoniku. Album to piękne podsumowanie tego roku.
Kiedy otworzysz nowy wątek? Czy dopiero na wiosnę?
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Mój balkonik

Post autor: Danka »

Krysiu, gratuluję tylu interesujących stron :padam:
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6074
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Mój balkonik

Post autor: Krysia »

Dziękuję Igusiu i Danusiu. Nie wiem jeszcze kiedy zacznę nowy wątek, ale to będzie Mój balkonik część druga.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich na naszym forum i zapraszam niebawem.
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Mój balkonik

Post autor: Sylwia,Gosia »

Cudne kwiaty! Krysiu ,dlaczego chcesz zamknąć ten wątek ? :orany: Brzmi to jakoś smutno i niepokojąco .Będziemy mieli do niego jeszcze dostęp ?
Nie raz cofałam się ,żeby pooglądać jeszcze raz coś u Ciebie.
Dobrej nocy życzę Krysiu. :spi:
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7899
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Mój balkonik

Post autor: Elzbieta M »

Strona 222 to całkiem niezła strona na zamknięcie wątku. Krysiu , dziękuję za wspaniały pokaz , za oazę zieleni , którą stworzyłas na niewielkiej przestrzeni balkoniku.
Gosiu , zamknięty wątek to taki , który nadal możemy przeglądac , tylko wpisać się nie możemy. Tak więc dostęp do balkonika Krysi będzie nadal
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6074
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Mój balkonik

Post autor: Krysia »

Gosiu, możesz oglądać co chcesz, Elusia ma rację, to nadal będzie dostępne.
A ja usuwam kwiaty nawet wcześniej niż zwykle. Bo jest chłodno.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam :)
Zablokowany