Minimalistyczny ogródek Wiki

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
ANDU
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1411
Rejestracja: 2016-02-05, 12:48

Re: Minimalistyczny ogródek Wiki

Post autor: ANDU »

WITAJ WIKI

Piękna ta róża ,chyba kwitnie raz w roku ,ale jest bardzo urocza. Też miałem sporo naparstnic ,jakoś w tym roku nie ma ani jednej.
Też się same wysiewały i kwitły gdzie chciały, szkoda,że zniknęły u mnie ,kwiaty mają bardzo urokliwe.
pozd
ANDU
Wiki
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 815
Rejestracja: 2017-05-12, 16:56

Re: Minimalistyczny ogródek Wiki

Post autor: Wiki »

ANDU, ta róża faktycznie nie powtarza kwitnienia, ale kwitnie bardzo obficie. Nie wiem tylko dlaczego w tym roku tak się przebarwiła?
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Minimalistyczny ogródek Wiki

Post autor: Elzbieta M »

Wiki, miałam kiedyś żółtą pnącą różę, po kilku latach przebarwiła się na intensywny róż.
ANDU
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1411
Rejestracja: 2016-02-05, 12:48

Re: Minimalistyczny ogródek Wiki

Post autor: ANDU »

Wiki pisze: 2022-07-19, 21:48 ANDU, ta róża faktycznie nie powtarza kwitnienia, ale kwitnie bardzo obficie. Nie wiem tylko dlaczego w tym roku tak się przebarwiła?
WITAJ
Też nie wiem ,ale może to jest spowodowane silnym nasłonecznieniem ,ale jest pięknej urody.
pozd
ANDU
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2404
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Re: Minimalistyczny ogródek Wiki

Post autor: Bettiw »

Wikuś zaciekawił mnie ten kwiat na szczycie naparstnicy, inny niż pozostałe, może warto z niego zebrać nasiona będziesz twórczynią nowej odmiany. Ciekawe czy nowe sadzonki też miały by takie otwarte kwiatostany pięknie by wyglądały
Ogródek Bettiw z pozdrowieniami od Beaty
ODPOWIEDZ