MIKORYZA - uwaga oszustwa!

Zastosowanie, opinie, wyniki badań dot. stosowania szczepionek mikoryzowych.
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Może nie ma sensu dywagować czy Biopon czy Zielony Dom, czy inne niesprawdzone marki. Skoro wiemy na podstawie wielu badań przeprowadzonych w polskich instytutach naukowych oraz doniesień potwierdzonych przez użytkowników tego forum, że mikoryzy MYKOFLOR działają, to po co ryzykować inne, niewiadomego pochodzenia preparaty?

Firma MYKOFLOR jest jedyną, która prezentuje na swojej stronie www wyniki badań potwierdzających jakość i skuteczność ich produktów. Firma MYKOFLOR jest jedyną, która za darmo dała naszym forowiczom swoje preparaty do przetestowania. Inni jakoś się boją...

Kolejne "ZA" produktami MYKOFLOR to fakt, że sami hodują grzybnię, że w szczepionkach jest żywa grzybnia mikoryzowa pochodząca z jedynego w Polsce laboratorium grzybów mikoryzowych MYKOFLOR, które ma ogromne osiągnięcia w tej dziedzinie (ewenement na skalę europejską).

Inne w/w firmy konfekcjonują preparaty pochodzące z zagranicy, w zasadzie niewiadomego pochodzenia, których skuteczność nie została w żaden sposób udowodniona. Jeśli pokażą nam tu na forum wyniki badań dowodzące skuteczności i jakości ich produktów, to chętnie się z tym zapoznam, chętnie wówczas wypróbuję te mikoryzy. Ale prawda jest taka, że albo nie chcą pokazać jakie są dowody, albo się wstydzą, bo to co mają to żadne dowody, albo po prostu nie mają jakichkolwiek potwierdzeń, wyników badań, że to co sprzedają jest cokolwiek warte. Sprzedają po prostu kota w worku.
Rafał
perdii
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 10
Rejestracja: 2008-01-24, 22:17

Post autor: perdii »

Allegro to nigdy nic nie widzie złego. W razie problemu jedyna ich ulubiona odpowiedź to cyt: "proszę sprawę załatwić między sobą" I taką mają odpowiedź gdy zwrócisz się do nich że zostałeś oszukany Coraz mniej kupuję na Allegro ponieważ pomimo programu "ochrony kupującego" żadnej ochrony nie ma.
W firmie Gadar robiłam zakupy między innymi grzybnię pieczarek, kani i grzybów leśnych. Pieczarki rosły super nawet po wkopaniu grzybni już wyeksploatowanej do ziemi wyrosły jak na razie olbrzymie cztery pieczarki
Obrazek
Obrazek
Co do pozostałych grzybni to zobaczymy ale mam nadzieję że również będą taki wspaniałe jak grzybnia pieczarek :-) tym bardziej że wielu osobom poleciłam ta firmę
Awatar użytkownika
anja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 514
Rejestracja: 2010-09-05, 10:11

Post autor: anja »

Jak to dobrze, że poruszyliście ten temat. Właśnie chciałam kupić mikoryzę do wrzosowatych, już wybrałam nawet produkt na Allegro :shock: Przypadkiem natrafiłam na ten temat na forum. Co za szczęście. Kupiłam mikoryzę firmy Mykoflor. Teraz czekam na paczkę :mrgreen:
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Jeśli ktoś jeszcze chce zamówić grzybnie w sklepie GADAR to mogę podać kod rabatowy, dający 10% zniżki. Aby otrzymać kod rabatowy można się zapisać na newsletter ogrodniczy lub napisać do mnie na PW, to w odpowiedzi również podam kod ;-)

Zapraszam!
Rafał
ODPOWIEDZ