mały, ale go kocham

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agnes
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 446
Rejestracja: 2012-04-05, 12:14

mały, ale go kocham

Post autor: Agnes »

Mam stare zdjęcia ze swojego ogródka. Może uda mi się coś wkleić. Oglądam zdjęcia pięknych roślin i ogrodów i dech mi zapiera :oczami: ... Ja też chcę tak sprawnie posługiwać się po forum, ale jeśli coś zmaszczę to z góry przepraszam. :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7916
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Elzbieta M »

Fajnie, że znalazłaś zdjęcia. Czekam na pokaz :-D .
A na forum każdy kiedyś zaczynał nieporadnie, szybko się we wszystkim zorientujesz.
Awatar użytkownika
Merghen
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2323
Rejestracja: 2010-09-01, 07:22

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Merghen »

Już nie mogę się doczekać zdjęć. Sam tytuł mnie zaciekawił...Też mam mały i też go kocham więc poza storczykami mamy następny wspólny punkt :)
Ogród:
Zasadzany na ugorze

Zapraszam, Małgorzata
Awatar użytkownika
Agnes
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 446
Rejestracja: 2012-04-05, 12:14

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Agnes »

Nie potrafię tak ładnie wklejać zdjęć... znaczy na razie zrobiłam załączniki i nie wiem co z tego wyjdzie, :zawstydzony: ale jakby co, to pomożecie? :rotfl:
Załączniki
z_serii_moje_klomby.jpg
bluszcz.jpg
6047746.jpg
blekitny_aniol.jpg
przywleczony_z_lasu.jpg
użytkownik usunięty

Re: mały, ale go kocham

Post autor: użytkownik usunięty »

Ale ładnie u Ciebie! No i wstawianie zdjęć wcale nie takie trudne, brawo! :)
Awatar użytkownika
Agnes
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 446
Rejestracja: 2012-04-05, 12:14

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Agnes »

W tym roku muszę zrobić fotki bardziej panoramiczne, bo nie mogę zaprezentować mojego ogródka, mam głównie pojedyncze roślinki. Ale cóż... pochwalę się tym, co mam :-D :-D :-D :-D
Załączniki
7609889.jpg
dzwonek.jpg
moje_mieczyki.jpg
moje_mieczyki2.jpg
moje_mieczyki 1.jpg
trzykrotka.jpg
w_kupie_razniej.jpg
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Danka »

A ja przede wszystkim zwróciłam uwagę na pniaka :-D
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7916
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Elzbieta M »

A ja na mieczyki, bo są jakby z moich zdjęć! :lol: Mam takie same. Tzn miałam, bo mi eis cebulki nie przechowały :-(
Awatar użytkownika
Merghen
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2323
Rejestracja: 2010-09-01, 07:22

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Merghen »

Ten pniak wygląda bardzo ciekawie, widzę, że próbujesz go zagospodarować roślinnie. A co sadzisz wokół niego?

Jeśli mogłabyś wstawić zdjęcie jak Twój ogród teraz wygląda panoramicznie to łatwiej będzie mi śledzić zmiany w czasie następnych miesięcy. A szczególnie interesuje mnie otoczenia pniaka :)
Ogród:
Zasadzany na ugorze

Zapraszam, Małgorzata
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: mały, ale go kocham

Post autor: tadek »

Anges, napisałaś że nie potrafisz tak ładnie wklejać zdjęć, uważam że świetnie sobie poradziłaś.
Masz super porządeczek na ogródku, do pozazdroszczenia.
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Lol@ »

Witaj!
Powiało mi taką zielonością, kolorem, dzięki tobie, że od razu zapomniałam jak pochmurno i wietrznie zrobiło się u mnie za oknem ;). Masz bardzo zróżnicowane rośliny na ogródku. Zacznij jak najwcześniej robić zdjęcia bardziej pokazujące obszar ogródka, bo coś czuję, że to nie będą one stracone.
Mnie też się wydaje, że świetnie sobie poradziłaś z wklejaniem zdjęć! :D
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
JaDorka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1019
Rejestracja: 2009-09-30, 21:45

Re: mały, ale go kocham

Post autor: JaDorka »

Ładnie u Ciebie, tyle kolorów i ciekawych pomysłów, jak ten pniak chociażby. Widać, że będzie co u Ciebie oglądać również w całej okazałości :-)
Pozdrawiam - Dorota
******************
Zapraszam tam, gdzie Ogród mój azylem moim.
Awatar użytkownika
Agnes
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 446
Rejestracja: 2012-04-05, 12:14

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Agnes »

Bardzo dziękuję wszystkim za wpisy, tak mnie one podbudowały, że już Was kocham i wiem, że znalazłam swoje miejsce :rotfl: :rotfl: :rotfl: Na pewno będę robić więcej zdjęć i dzielić się nimi, pytać Was o rady i cieszyć oczy Waszymi roślinami, ogrodami... Zdjęcia ogrodów mogłabym oglądać od rana do wieczora. A co do pniaka, to wstyd się przyznać, ale wywlokłam go za płot :wstyd: :wstyd: :wstyd: Ale skoro zyskał takie zainteresowanie, to muszę go przeprosić i przytargać z powrotem. Coś zaaranżuję wokół niego, właściwie dzięki Waszym fotkom coś mi tam już łazi po głowie. To jeszcze jeden powód dlaczego trzeba tu być. Mam tylko jeden, ale za to bardzo okrutny problem. Do swojego ogródka mam 80 km i dlatego bywam tam tylko w weekendy. To jest przykre, bo człowiek chciałby codziennie obserwować, poprawiać, dosadzać, plewić, zmieniać. No ale cóż... jest jak jest. Najważniejsze, że jestem z Wami i zawsze mogę pooglądać Wasze piękności :-D :-D :-D
użytkownik usunięty

Re: mały, ale go kocham

Post autor: użytkownik usunięty »

Agnes, wiele osób tutaj ma ogrody nieco dalej od domu. Akurat ja mam maleńki przedogródek koło domu, ale działkę - choć tylko 16 km - odwiedzamy też tylko w weekendy. Dopasowuję roślinność tak, by sobie radziła bez codziennej opieki. Metodą prób i błędów powstał już taki samowystarczalny zestaw roślinny. :)

Cieszę się, że znalazłaś na Forum swoje miejsce. :)
użytkownik usunięty

Re: mały, ale go kocham

Post autor: użytkownik usunięty »

O tak, taki ładny pieniek warto przeprosić a w ramach przeprosin postawić na jakimś eksponowanym miejscu :D Zauważyłem stare cegły wokół rabatek ja u siebie wkopuję stare rozbiórkowe dachówki na obrzeża. I wypatrzyłem też, że podobnie jak ja lubisz kamień w ogrodzie :D
ODPOWIEDZ