mały, ale go kocham

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JaDorka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1019
Rejestracja: 2009-09-30, 21:45

Re: mały, ale go kocham

Post autor: JaDorka »

Aga te Twoje panoramiczne widoczki bardzo mi się spodobały. I to prawda, co pisze mamina, widok czy małego czy dużego ogrodu każdy ma swój klimat i charakter. Ponieważ sama jestem wielbicielką skalniaków to oczywiście one najbardziej mi się u Ciebie spodobały :)
Pozdrawiam - Dorota
******************
Zapraszam tam, gdzie Ogród mój azylem moim.
Awatar użytkownika
Agnes
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 446
Rejestracja: 2012-04-05, 12:14

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Agnes »

Ja też Dorotko lubię kamienie i skalniaki, trochę zmieniają architekturę ogrodu :)
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Elzbieta M »

Agnieszko, zachwyciły mnie skalniaki! Piękny masz ogród. Co się tyczy chryzantem (piękne kupiłaś) - napiszę później, może na PW, żeby w wątku nie zanudzać. Teraz nie mam czasu.
Awatar użytkownika
mamina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 09:10

Re: mały, ale go kocham

Post autor: mamina »

Agnieszko, gdzieś czytałam ;-) że miałaś być na działeczce to pokazuj co tam zadziałałaś :-D
Pozdrawiam Jola
Awatar użytkownika
Agnes
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 446
Rejestracja: 2012-04-05, 12:14

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Agnes »

No byłam, jutro wstawię kilka fotek, spektakularnych zmian nie ma, chociaż roboty miałam z przesadzaniem irysów, już za długo siedziały w jednym miejscu ;), no i zielska było oczywiście na pęczki :kwasny:
Awatar użytkownika
Agnes
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 446
Rejestracja: 2012-04-05, 12:14

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Agnes »

No i zeszło mi z tymi fotkami :zawstydzony: Jakoś się nie wyrobiłam. Wprawdzie wstawię kilka sprzed miesiąca, ale już będą nieaktualne. W ten weekend jadę po długiej nieobecności, już nie mogę się doczekać :D. Będzie pewnie sporo roboty i mam co nieco do wsadzenia, coś pewnie do powycinania, wyrwania :rotfl:

-- Ostatnio dodano 2012-09-27, 08:04 --

I kilka fotek z mojego wrześniowego urlopu :), czyli z Mazur, moich rodzinnych stron. Jezioro jest po drugiej stronie ulicy, a wokół lasy :D
Załączniki
Moje rojniczki z biedronki.
Moje rojniczki z biedronki.
DSC_0176.JPG
DSC_0221.JPG
Ostatnie mieczyki.
Ostatnie mieczyki.
DSC_0213.JPG
Asterki piwoniowe niskie.
Asterki piwoniowe niskie.
DSC_0215.JPG
DSC_0228.JPG
DSC_0230.JPG
Wygrzewa się na kamieniach :)
Wygrzewa się na kamieniach :)
DSC_0238.JPG
DSC_0239.JPG
DSC_0241.JPG
DSC_0242.JPG
DSC_0244.JPG
DSC_0246.JPG
Awatar użytkownika
lizz
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 161
Rejestracja: 2012-06-28, 23:48

Re: mały, ale go kocham

Post autor: lizz »

Agnieszko, piękny ten pierwszy rojnik, no i asterki też cudne. Najbardziej jednak podoba mi się jezioro. Zazdroszczę ogromnie takiego urlopu. Ja z powodu budowy domu już kilka lat nigdzie nie wyjechałam :( .
"Taka cisza w ogrodzie, że się jej nie oprze Żaden szelest, co chętnie taje w niej i ginie. Czerwieniata wiewiórka skacze po sośninie, Żółty motyl się chwieje na złotawym koprze." Leśmian

Pozdrawiam
Małgorzata


Mój skrawek świata
Awatar użytkownika
Madziula Rzeszów
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 207
Rejestracja: 2012-08-23, 21:48

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Madziula Rzeszów »

Witam
Piękne astry, kolory niesamowite. Zdjęcia z urlopu długo będą przywoływać wspomnienia pięknych chwil.
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: mały, ale go kocham

Post autor: wasilewska101 »

Też mi się podobają twoje astry, mnie w tym roku marnie powschodziły i miałam ich tylko kilkanaście. Piękny widok lasu, teraz tam są pewnie grzybki. Znajomi z Mazur przynoszą teraz po kilka wiader dziennie. Bratanica z rodziną też dzisiaj tam pojechała, ciekawe ile przywiozą.
Też mam taki kolor chryzantemy tylko z wysokich, nawet uszczykiwanie mało je zmniejsza.
Awatar użytkownika
saba
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 436
Rejestracja: 2010-09-10, 23:12

Re: mały, ale go kocham

Post autor: saba »

Agnieszko oglądając zdjęcia trudno uwierzyć, że masz mały ogród. Masz tak dużo różnych kwiatów.
Awatar użytkownika
Nutka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 711
Rejestracja: 2009-12-06, 04:03

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Nutka »

Agnieszko, zdjęcia pełne kolorów...astry wręcz przepiękne :-) Zdjęcia z urlopu również śliczne, widzę że i piesio zadowolony z wypoczynku :-D
Pozdrawiam!
Małgosia i Nutka :)
Awatar użytkownika
Agnes
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 446
Rejestracja: 2012-04-05, 12:14

Re: mały, ale go kocham

Post autor: Agnes »

Piesio moich rodziców, bo u nich byłam na mazurach. Ja mam dwa koty rasy "bezpańskie"- biały Parkinson i łaciata Inka :D Jeśli chodzi o astry, to pierwszy raz posiałam, ale zbiorę nasiona, bo dodają koloru, gdy już wszystko przekwita
Załączniki
DSC_0202.JPG
ODPOWIEDZ