Licznik nieprzeczytanych postów

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
Awatar użytkownika
Doxepine
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 678
Rejestracja: 2013-07-28, 10:16

Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Doxepine »

Od jakiegoś czasu coś się podziało (nie wiem, czy z forum, czy z moją przeglądarką) z licznikiem nieprzeczytanych postów. Pokazuje mi ich więcej, niż jest w rzeczywistości - dla przykładu, są 2 nieprzejrzane wiadomości, a na liczniku 7, 9, 16, 17, a nawet 35. O co chodzi? Może coś u siebie w ustawieniach sknociłem?

-- Ostatnio dodano 2014-02-20, 20:45 --

O, a teraz mam 1 nieprzeczytany post, a pokazuje mi ich 16 :rotfl:
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Elzbieta M »

Irku , wszystko w porządku. To się unormuje , jak skończy się konkurs :-D .Posty z konkursowymi odpowiedziami nie są widoczne na forum , ale są liczone. Widać , że konkurs cieszy sie powodzeniem , bo tak wielka jest różnica między tym , co możemy zobaczyc , a tym , co ukryte - ale liczone :lol: Posty zobaczymy po 25 lutego :-D
Awatar użytkownika
dziwaczek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 524
Rejestracja: 2011-11-10, 17:35

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: dziwaczek »

Też tak myślałam :lol:
Pozdrawiam
elka
Awatar użytkownika
Doxepine
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 678
Rejestracja: 2013-07-28, 10:16

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Doxepine »

Aha! No, to wszystko jasne! :) Dziękuję za wyjaśnienia :padam:

-- Ostatnio dodano 2014-02-20, 21:18 --

PS Z ciekawości - dlaczego konkursowych postów nie możemy teraz zobaczyć? :)
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: rafaloku »

Irku, żeby było sprawiedliwie, tzn. żeby osoby które wpisują się w konkursie później nie mogły podpatrywać i sugerować się wpisami poprzedników. Niezależnie czy wpisujesz post konkursowy w pierwszym czy w ostatnim dniu konkursu, nie wiesz jak wyglądają prace innych osób.
Rafał
Awatar użytkownika
Doxepine
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 678
Rejestracja: 2013-07-28, 10:16

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Doxepine »

Rafale, dzięki za wyjaśnienia :) W sumie, to przecież oczywiste, no ale jakoś mi do głowy nie przyszło :zawstydzony:
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: malina »

Mam ten sam problem co Doxepin z licznikiem nieprzeczytanych postów ,wskazuje 17 a po otwarciu jest 7 ,tylko jemu zostało wytłumaczone ,że to spowodowane było konkursem ,a teraz nie ma żadnego konkursu .Po przeczytaniu wszystkich postów mam komunikat ..Nie masz nieprzeczytanych postów ,a po ponownym otwarciu znowu to samo .Niby nic ale mnie to denerwuje :mrgreen: Co radzisz Rafale ?
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Elzbieta M »

U mnie tez to nie działa , jak należy. Zauważyłam , że jak wejdę do czyjegoś wątku i napiszę odpowiedź , to postów nieprzeczytanych nie ubywa ( a w takim wątku po otwarciu mogę mieć nie 1 a załóżmy 4 nieprzeczytane) lecz przybywa o 1 - czyli o moją odpowiedź
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Agnieszka123 »

Zgłaszam, że u mnie takie przekłamania reż się zdażają
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: tadek »

A ja mam w tej chwili nieprzeczytane postów 11675, przez co już od jakiegoś czasu nie śledzę czy coś przybywają nowe czy nie. :oops:

Obrazek

A z skąd macie taka małą ilość postów, zerujecie co jakiś czas licznik, czy udaje się Wam wszystko na bieżąco czytać?
Ja parę razy też zerowałem, ale mimo to nie nadążam na bieżąco ze śledzeniem i czytaniem nowych wpisów. :/
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Danka »

tadek pisze:A ja mam w tej chwili nieprzeczytane postów 11675, przez co już od jakiegoś czasu nie śledzę czy coś przybywają nowe czy nie. :oops:

Obrazek

A z skąd macie taka małą ilość postów, zerujecie co jakiś czas licznik, czy udaje się Wam wszystko na bieżąco czytać?
Ja parę razy też zerowałem, ale mimo to nie nadążam na bieżąco ze śledzeniem i czytaniem nowych wpisów. :/
Tadziu, gdy przeczytasz wszystkie posty nieprzeczytane licznik sam się wyzeruje :-D I pokazuje, że " nie masz nieprzeczytanych postów" :hyhy:
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: tadek »

Danusiu, bez zerowania dużo czasu potrzebował bym na przeczytanie wszystkich nieprzeczytanych wpisów.
Chyba że źle rozumiem zasadę funkcjonowania tego licznika. :/

Dnusiuuuuuuuuuuuu, podpuszczasz mnie? :lol: ;)
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Danka »

tadek pisze:Danusiu, bez zerowania dużo czasu potrzebował bym na przeczytanie wszystkich nieprzeczytanych wpisów.
Chyba że źle rozumiem zasadę funkcjonowania tego licznika. :/

Dnusiuuuuuuuuuuuu, podpuszczasz mnie? :lol: ;)
Tadziu nie podpuszczam. Jeżeli dość często zaglądasz na forum, a zaglądasz to sprawdzasz nieprzeczytane posty. I jesteś na bieżąco. Ja to robię nawet gdy przez kilka dni nie mogę zajrzeć na forum. Wtedy zdarza się, że czasami mam ponad 200 nie przeczytanych postów ;-) :hyhy:
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Agnieszka123 »

No to Ci powiem Tadziu, że masz straszne zaległości. Ja miałam tyle nieprzeczytanych postów jak się zarejestrowałam na Forum. Teraz jak wchodzę na forum, to mam góra 200 nieprzeczytanych postów. Otwieram wszystkie i czytam, nie zawsze odpowiadam, ale czytam wszystkie :mrgreen:
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: tadek »

Ja czytam odpowiedzi w postach na podstawie linków, które otrzymuję na pocztę. Tak jest mi łatwiej śledzić tematy w których wypowiedziałem się, albo tylko czytam ze względu na interesujący mnie temat.

A Wy jak zrozumiałem, przeglądacie nieprzeczytane posty na podstawie otwierania działu, z nie przeczytanymi wątkami.
Czy dobrze zrozumiałem? :zdziwko:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
ODPOWIEDZ