Licznik nieprzeczytanych postów

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Danka »

tadek pisze:Ja czytam odpowiedzi w postach na podstawie linków, które otrzymuję na pocztę. Tak jest mi łatwiej śledzić tematy w których wypowiedziałem się, albo tylko czytam ze względu na interesujący mnie temat.

A Wy jak zrozumiałem, przeglądacie nieprzeczytane posty na podstawie otwierania działu, z nie przeczytanymi wątkami.
Czy dobrze zrozumiałem? :zdziwko:
Nie Tadziu. W nieprzeczytanych postach są wszystkie działy. Po każdej odpowiedzi i przejściu na Główną Stronę wyświetla się informacja o ilości nieprzeczytanych postów. Wtedy tam zaglądam ;-) Chociażby z ciekawości :hyhy:
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Elzbieta M »

Ja wszystkich nieprzeczytanych nie otwieram , tylko te , które mnie interesują. Nie wchodzę np na słodkości , żeby mnie nie kusiło! :lol: .Resztę kasuję. Tak że codziennie jestem właściwie na bieżąco
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Danka »

Elzbieta M pisze:Ja wszystkich nieprzeczytanych nie otwieram , tylko te , które mnie interesują. Nie wchodzę np na słodkości , żeby mnie nie kusiło! :lol: .Resztę kasuję. Tak że codziennie jestem właściwie na bieżąco
Zgadza się Elu, bo można także zaznaczyć : Oznacz wszystkie fora jako przeczytane
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Agnieszka123 »

Ja tez tak robię Danusiu z tematami, które mnie nie interesują, ale generalnie mało jest takich tematów. Na początku jak wyswietlało mi się masakrycznie duzo stron nieprzeczytanych postów, myslałam, że tego nie ogarnę. Ale zadałam sobie ten trud i czytałam prawie wszystko. A w temacie Mój piękny ogród to już wszystko. Ale zawsze zaczynam od nieprzeczytanych postów i w tej chwili to nie ma takich, których przynajmniej nie przeglądam :D
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: malina »

Podzielę się z Wami jak ja to ogarniam i jak ja to widzę z mojego punktu widzenia . To forum Nasze traktuję poważnie ,bo co bym tu była .Skoro już tu jestem chcę się dowiedzieć co mają do powiedzenia moje koleżanki i koledzy w temacie ogrodów i nie tylko ,jak sami widzicie tematów mamy multum i w zimowe wieczory możemy na te inne więcej poświęcić czasu .Jedni wchodzą tu częściej inni rzadziej ,nie każdy jest już na emeryturze jak ja chociaż teraz czasu i tak mi brakuje ale ......dzisiaj mogę sobie powiedzieć ....nic nie muszę swoje w życiu już odrobiłam /Matka Polka lubi się oszukiwać i tak zajechana jak mały robocik /
Do rzeczy ,na ekranie mam widok którego nie chcę niczym/ikonkami/przysłaniać ,to moje ukochane góry tu Porąbka góra Żar ,mam podstawowe ikony ,wchodzę w przeglądarkę u mnie Mozilla i na następnej stronie mam w kwadracikach tematy z których na co dzień korzystam,to jest tzw.szybkie wyszukiwanie ,nie muszę wpisywać tematu za każdym razem jak chcę coś otworzyć /zaprogramowała mi to córka/nazywa :) się to Fast Dial /jego logo to cztery małe kwadraciki/ bardzo mi to ułatwia wejścia do moich tematów , później jak znajdę coś ciekawego naciskam prawym przyciskam na temat i na te kwadraciki i zapisuje mi się na tej mojej stronie .Żeby mój wpis był zgodny z "Licznikiem postów" pokażę Tadziowi jak ja to robię ,uczymy się całe życie .
Załączniki
moje góry ,otwieram po lewej Mozillę
moje góry ,otwieram po lewej Mozillę
tu "krateczki" z ważnymi tematami to Fast Dial tzw.szybkie wyszukiwanie ,po prawej nad chomikiem jest nasze Forum ,reszta to gazety,gotowanie, chomik ,robótki ,i inne .
tu "krateczki" z ważnymi tematami to Fast Dial tzw.szybkie wyszukiwanie ,po prawej nad chomikiem jest nasze Forum ,reszta to gazety,gotowanie, chomik ,robótki ,i inne .
003.jpg
po przeczytaniu lub nie wszystkich najeżdżam na "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane "jeżeli tego nie zrobisz będziesz miał te 200 lub więcej
po przeczytaniu lub nie wszystkich najeżdżam na "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane "jeżeli tego nie zrobisz będziesz miał te 200 lub więcej
mam wyczyszczone i Hasło :  Nie masz nieprzeczytanych plików, a jeżeli chcę to czyjegoś postu wrócić obok "nieprzeczytanych.." masz "Nowe posty" i tam szukam np. Tadzia
mam wyczyszczone i Hasło : Nie masz nieprzeczytanych plików, a jeżeli chcę to czyjegoś postu wrócić obok "nieprzeczytanych.." masz "Nowe posty" i tam szukam np. Tadzia
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: Agnieszka123 »

U mnie jest taka sama procedura Halinko i dokładnie tak samo postępuję, bo może w postach niejasno to wyjaśniłam, Ty to zrobiłaś bardzo profesjonalnie :D A powiem szczerze, że nawet ostatnio myślałam o tym jak inni poruszają się po Forum, ale jakoś tak nie miałam odwagi zapytać :zawstydzony:
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: tadek »

Dziękuje za szczegółowe wytłumaczenie Halinko.
Teraz przynajmniej mam wyobrażenie jak radzicie sobie z nieprzeczytanymi postami.

Ja również zaglądam, jak napisała Danusia -"chociażby z ciekawości" na stronę główną do "nieprzeczytanych postów". Ale częściej korzystam z odnośników do "nieprzeczytanych postów" jakie otrzymuję z forum na moją pocztę:
2-.jpg
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: malina »

Tadziu ta metoda zaśmieca Ci pocztę ,musisz dopiero otwierać tematy na forum ,nie lepiej od razu ze strony głównej .Zrób sobie stronę Fast Dial -szybkie wyszukiwanie ,przecież więcej umiesz niż ja . :orany:
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Licznik nieprzeczytanych postów

Post autor: tadek »

Poczty mi nie zaśmieca Halinko. :zawstydzony:
Po za tym i tak powiadomienia z forum o nowych wpisach są przysyłane z automatu.
A otwierając temat z nowym wpisem, mogę go od razu przeczytać.

Wszystkie wiadomości otrzymuje z Internetu bezpośrednio na na dysk komputera, bez logowania.
Mam w komputerze zainstalowaną Pocztę Outlook, dzięki której mam posegregowane w odpowiednie katalogi otrzymywane wiadomości. ;)
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
ODPOWIEDZ