Larka wspaniały pies

Nasi milusińscy - psy, koty, ptaki i inne zwierzęta w ogrodach.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Larka wspaniały pies

Post autor: Danka »

Marysiu, może jednak uda Ci się je rozdać. U nas w tym roku, jak w żadnym do tej pory, było paru chętnych na kociaki :hyhy:
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Larka wspaniały pies

Post autor: Iga51 »

Dziewczęta, wracam do tematu tymczasowego domu dla zwierząt. W Polsce ta instytucja funkcjonuje od dawna, istnieją fundacje na rzecz zwierząt niechcianych. Prawdą jest jednak to, co pisze Halszka. Zanim znajdzie się odpowiednią rodzinę do adopcji, może minąć wiele tygodni, czy miesięcy. Opiekun zdąży zwierzę pokochać i trudno mu go potem oddać. Ale jest też druga strona medalu. Zwierzę po ciężkich przejściach, jak znajdzie się w takim tymczasowym domu, gdzie ma doskonałą opiekę, nie chce iść do nowych właścicieli. Znam ten problem, córka współpracuje z taką fundacją. Wzięła psa na "tymczasem" (mając kilka własnych) ponad dwa lata temu. Było kilku chętnych do adopcji, ale niestety pies tak wył i tak się zachowywał, że po dniu lub dwóch wracał do córki. Już nie szukają dla niego nowego domu. On po prostu nie chce innego pana. :)
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Larka wspaniały pies

Post autor: mmmm5 »

Zostanę chyba druga Violettą Villas .Pies podrzucony wczoraj wieczorem .Dostał jeść,pić i juz dobrowolnie nie odejdzie.Boję się kolejnego obowiązku i Fufunia nie wpuści go za próg.Moze oddać do schroniska ?
Załączniki
kupa nieszczęścia
kupa nieszczęścia
2-007.JPG
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Larka wspaniały pies

Post autor: tadek »

Znam rodzinę która może by przygarnęła psinę...
Jak daleko jest od Ciebie do Poznania?

Jak myślisz, ile piesek może mieć lat? :zdziwko:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Larka wspaniały pies

Post autor: mmmm5 »

Tadku,do Poznania jest 420 km ,nie wiem jak pies zachowywałby sie w samochodzie,czy jest szczepiony .Na razie spróbuj ę go zainstalować w takim starym pomieszczeniu bo do domu nie ma szans Fufa juz na niego warczy a jest ze dwa razy potężniejsza.Musze doprowadzic go do czystosci bo jest pooklejany brudem i rzepami mam nadzieje,ze nie będzie protestował.Z wyglądu trudno stwierdzic ile ma lat ,ponieważ sierśc ma wszystkie kolory i siwy też.Zęby ma w dobrym stanie ale kregosłup troche wygiety jak u kota co świadczyło by ,że młodzieniaszkiem raczej nie jest.Leje deszcz i troche trudno mi sie nim zająć .Na razie gotuje ciepłe jedzenie bo suchej karmy już się najadł.
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Larka wspaniały pies

Post autor: Danka »

Przykre są takie sytuacje :-> Najpierw biorą psa, a potem w brzydki sposób się go pozbywają :zly:
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Larka wspaniały pies

Post autor: mmmm5 »

Najgorzej obecność nowego psa zniósł kot przybłęda nazwany Wamp ze wzgledu na wystający kieł.Siedzi przed lusterkiem i podziwia swoja urodę !!!!
Załączniki
01-001.JPG
Harry bo takie dostał imie jest psem "wystawiającym" i raczej nas nie opuści !
Harry bo takie dostał imie jest psem "wystawiającym" i raczej nas nie opuści !
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Larka wspaniały pies

Post autor: tadek »

tadek pisze:Znam rodzinę która może by przygarnęła psinę...
Marysiu, nie udało mi się namówić na nowego lokatora rodzinkę o której wspomniałem.
Ale jak przeczytałem Twój wczorajszy wpis, to odnoszę wrażenie że już troszkę polubiłaś Harrego.

Na zamieszczonym zdjęciu widzę że jest on u ciebie szczęśliwy, a z kotem może kiedyś dojdzie do porozumienia.

Obrazek
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Larka wspaniały pies

Post autor: mmmm5 »

Czarno to widzę,właśnie przed chwilą rzucił się do gardła mojej ukochanej Fufuni gdy wracała ze mną ze zbierania wiśni.Pierwszy raz w zyciu wymierzyłam psu klapsa,juz kilka razy rzucał sie na naszą suczkę i jesli jeszcze raz to się zdarzy wyladuje w schronisku ,nie pozwole mu męczyć naszej dziewczyny... Zajmuje jej miejsce na tarasie ,wymusza schodzenie z drogi cały czaaas chce dominować ,a wobec nas jest b.łagodny i przyjazny tylko chciałby wygryźć z domu inne zwierzaki, nie zdje sobie sprawy ,ze to on jest gosciem i moze wylecieć .Ma tylko jeszcze jedną szansę ...
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
ODPOWIEDZ