Kosiarka spalinowa samobieżna

Narzędzia i sprzęt ogrodniczy, instalacje nawadniające, porady serwisowe.
dawid9334
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2010-07-01, 13:10

Kosiarka spalinowa samobieżna

Post autor: dawid9334 »

Witam.
Zamierzam kupić kosiarke spalinową samobieżną.
Cena 1500zł - 2000zł.
Żeby posiadała silnik 6KW.
Będę kosił ok. 1000 m2.
Proszę, powiedzcie mi jaką kupić.
Która nie zepsuje się po dwóch latach.
Dziękuje za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Wojtek 2
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 51
Rejestracja: 2010-07-04, 22:50

Post autor: Wojtek 2 »

Na trawnik o podanej wielkości wystarczy kosiarka spalinowa z napędem i koszem na trawę (opcjonalnie można go zazwyczaj demontować).
Spośród oferowanych na rynku, wiele jest dobrej jakości.
Zwróć uwagę na serwis,ważne aby był niedaleko miejsca zamieszkania.
Pozdrawiam
Wojtek
juras1
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 9
Rejestracja: 2017-01-26, 14:55

Re: Kosiarka spalinowa samobieżna

Post autor: juras1 »

Witam .W kilku słowach mój problem i zwrócenie uwagi innym.nie wiem dlaczego to tylko mój problem bo przecierż wielu kupiło taki sam produkt.
Kupiłem kosiarkę spalinową samojezdną w markecie "jula"typ : Meec tuls 729 258.Akurat po 2-ch latach/1 rok gwarancji + 1 rok rękojmi chciałem wymienić nóż Wiadomo że się zużywa.Okazało się,że takich noży nie ma w swoim asortymencie market ani producent. Kosiarka sprawna stoi w " krzakach",a trawa rośnie. Wprawdzie podają mi różne możliwe zamienniki,ale żaden nie odpowiada przede wszystkim kształtem i wielkością.
Jula sprzedała wiele takich kosiarek /były nawet w promocji/dlaczego tylko ja mam taki kłopot?
Moi drodzy kupując kosiarkę dobrze się zastanówcie i sprawdźcie czy nie będzie podobnych kłopotów
Nadchodzi wiosna a moja trawa rośnie i się śmieje. Pozdrawiam juras1
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: Kosiarka spalinowa samobieżna

Post autor: wasilewska101 »

Dlatego sprzęt spalinowy kupuję w sklepie gdzie można szybko podjechać i jak nie trzeba odsyłać do producenta szybko sami zreperują bo mają mechanika na miejscu . Znalazłam taki nawet blisko domu bo 10 km ..
Tak było z kosa spalinową dwa razy mi reperowali od ręki bo była marnie ustawiona i po raz trzeci muszą wysłać do producenta ale jak na razie dobrze się sprawowała ..Mam jeszcze rok gwarancji na nią więc jak ma się psuć to może od wiosny gdy znowu zacznie się koszenie ..Kosiarka spalinowa na razie się nie psuła ..
ODPOWIEDZ