Kosiarka BBM 51 S-OHV - czyszczenie gaźnika

Narzędzia i sprzęt ogrodniczy, instalacje nawadniające, porady serwisowe.
via
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2010-09-18, 21:17

Kosiarka BBM 51 S-OHV - czyszczenie gaźnika

Post autor: via »

Ja trochę z innej strony. Czy ktoś wie jak oczyścić gaźnik w kosiarce spalinowej BBM 51 S - OHV. Tak chodziła prima, ale ostatnio coś zmieniała obroty i wreszcie zgasła. Można ją za każdym razem zapalić, ale pochodzi trochę chyba na paliwie w gaźniku i gaśnie. Przypuszczam, że to jest wina paliwa i chciałbym oczyścić gaźnik. Czy ktoś z Państwa wie jak się do niego zabrać.

Z Poważaniem......Via
Rolmarket
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 19
Rejestracja: 2010-09-02, 14:11

Post autor: Rolmarket »

W sumie to są dwie mozliwosci: albo gaźnik,albo trawa zatyka przewód doprowadzajacy paliwo. Sopróbuj odkręcići po prostu go wyczyścić,moze byc rurką lub szmatką.
via
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2010-09-18, 21:17

Gaznik do kosiarki BBM 51 S-OHV

Post autor: via »

Dzięki za podpowiedz...
Rolmarket
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 19
Rejestracja: 2010-09-02, 14:11

Post autor: Rolmarket »

Gaźnik można oczyścić jedynie w ten sposób,ale najelpiej przy użyciu rurki. Od jak dawna posiadasz kosiarke?
via
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2010-09-18, 21:17

Post autor: via »

Chodziło jak go rozkręcić i gdzie są dysze - była jedna pod śrubką regulacji obrotów, ale metoda prób i błędów poszło dobrze i został potraktowany na koniec sprężarka samochodowa. Działa.

Dzięki za odpowiedzi i temat chyba można zamknąć.....
Rolmarket
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 19
Rejestracja: 2010-09-02, 14:11

Post autor: Rolmarket »

Przykro mi, że nie dałem wyczerpującej odpowiedzi, ale liczę że w przyszłości będę mógł się zrewanżować :) Nie jestem specem od naprawy sprzętu, zajmuję się głównie ogrodem, ale jeżeli są do mnie jakieś pytania, to chętnie odpowiem :)
ODPOWIEDZ